تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 381 از 400 اولاول ... 281331371377378379380381382383384385391 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,801 به 3,810 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    فایل آنلاک مودم d100 irancell کسی داره؟
    یا بلد آنلاک کردنشو
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود صفحه قبل جوابتون رو دادم فقط استاد حمید انجام میدن دوست عزیز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 4 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

فریمور 201 که جدید اومده چه فرقی کرده ؟

4. 2 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

درود دوستان یک عمر گفتیم این مودم 4g+ نیست ولی اخرش انگار ضایعمون کرد که

6. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود دوستان یک عمر گفتیم این مودم 4g+ نیست ولی اخرش انگار ضایعمون کرد که

تو بعضی فریمورها این علامت پلاس میاد اما سرعت همچنان همون 4gهست

8. 5 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

تو بعضی فریمورها این علامت پلاس میاد اما سرعت همچنان همون 4gهست
    به نظرم باید یه تاپیک جدا بزنیم که دلایل و مستندات این موضوع مطرح بشه
    من نه خودم رو خیلی کار بلد میدونم و نه نظرم رو به کسی تحمیل میکنم
    اما یه چندتا نکته بگم
    توی این دوسالی که این مودم رو دارم از پست های بچه ها متوجه شدم که :
    این مودم در حالت TD واقعا تجمیع انجام میده و اون گزینه ی CA الکی نیست اگر یادتون باشه اون اولا که پوشش خوب نبود میگفتیم نه الکیه !بعدن دیدیم بچها توی تاپیک اینترنت ثابت ایرانسل حتی عکس سرعت های بالای 100 مگابیت گذاشتن!
    در حالت FD با استفاده از mimo4*4 میتونه به سرعت بالاتری برسه و شاید تا نزدیک های اون 300 مگابیت تبلیغاتی و به قولی آزمایشگاهی بره !
    پس باید واقعا قبول کرد این مودم CAT 6 هست و شما چیزی رو میخرید که واقعا امکانات گفته شده رو ارائه میده
    در هر حال این حدس و گمان های منه
    توضیحات تخصصی رو اساتید میدن

البته فکر نمیکنم ربط خاصی به فریمور داشته باشه به قول صابر Volte رو خاموش کنید رنک بالای 3 بره علامت پلاس میاد !باید توی منطقتون پوشش خوب باشه دیگه!
    Last edited by Nima-ZF; 29-05-2020 at 13:19.

10. 5 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اما یه چندتا نکته بگم
    این مودم در حالت TD واقعا تجمیع انجام میده و اون گزینه ی CA الکی نیست اگر یادتون باشه اون اولا که پوشش خوب نبود میگفتیم نه الکیه !بعدن دیدیم بچها توی تاپیک اینترنت ثابت ایرانسل حتی عکس سرعت های بالای 100 مگابیت گذاشتن!
    در حالت FD با استفاده از mimo4*4 میتونه به سرعت بالاتری برسه و شاید تا نزدیک های اون 300 مگابیت تبلیغاتی و به قولی آزمایشگاهی بره !
    پس باید واقعا قبول کرد این مودم CAT 6 هست و شما چیزی رو میخرید که واقعا امکانات گفته شده رو ارائه میده

البته فکر نمیکنم ربط خاصی به فریمور داشته باشه به قول صابر Volte رو خاموش کنید رنک بالای 3 بره علامت پلاس میاد !باید توی منطقتون پوشش خوب باشه دیگه!
    در اینکه این مودم cat6 هست شکی نیست و همه جا ذکر شده و خود هواوی هم گفته و از اول هم همه میدونستیم cat6 هست فقط این مودم چون هم tdd هست هم fdd و خصوصا فرکانس های 3500 به بالا رو در tdd ساپورت میکنه که مودم های دیگه نمیتونن این کار رو انجام بدن هواوی اومده برای tdd حالت ca یا همون تجمیع رو گذاشته ما هم در ایران فعلا دو فرکانس 3500 و 3600 رو داریم و رو این دو فرکانس تست کردیم در مناطقی که راه اندازی شده توسط اپراتور عمل میکنه و حالا نمیدونیم آیا این حالت ca در فرکانس های دیگه tdd مثلا 2500 یا 2600 هم جوابگو هست البته باید اینها در ایران راه اندازی بشه و بعدا تست بشه تا مشخص بشه . برای fdd هم هواوی در این مودم از تکنولوژی mimo4*4 استفاده کرده و با قفل روی یک باند و انتخاب حالت mimo4*4 و افزایش مایمو رنک از 2 به 3 و نهایتا 4 شاهد ظاهر شدن علامت + و افزایش سرعت هستیم . البته این تکنولوژی تازه در بیشتر نقاط کشور راه اندازی شده و فکر کنم زمان ببره تا ثابت بشه و نتیجه دهی و بازده خوبی داشته باشه .

تمامی اینهایی که گفتیم ثابت شده و تست کردیم البته اینجا یک مسئله به وجود میاد که نه فریمورهای جنرال این دو قابلیت ca و mimo4*4 رو دارن و نه فریمورهای اپراتورهای کشورهای دیگه مثل اپراتور orange یا entel یا mtn و خیلی اپراتورهای دیگه ! تنها راه حل اینه یه دونه i60 ورداریم بریم تو این کشورهای اروپایی یا خود چین و اونجا هم تست بزنیم با حالت های ca و mimo4*4 و ببینیم تغییری حاصل میشه یا نه ؟

در کل هم اگر اینها ترفند نرم افزاری یا فقط نمایشی هست پس چرا قبلا اعمال نمیشد و قابل استفاده نبود ؟ ولی الان با تغییرات در شبکه و دکل ها قابل بهره برداری و قابل استفاده شده و روز به روز هم داره گسترش پیدا میکنه و نشون میده اینها الکی نیستن و واقعا کاربردی و قابل استفاده میباشند فقط به شرط راه اندازی و ثابت شدن در منطقه .

12. 8 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اما یه چندتا نکته بگم

من خودم 100تا رو با tdایرانسل زدم شکی درش نیست اما اون علامت پلاس بارها شده بود تو بعضی فریمورها ظتهر میشد اما سرعت30مگابیتی داشت و امدم ی فریمور دیگه زدم دیدم سرعت شد60تا اما خبری از علامت نبود
    در یک مکان و با یک سیمکارت و ی اپراتور البته در fd

14. 4 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودم tf-i60 ایرانسل دارم که البتته آنلاک شده. الان اینجایی که هستیم سیم کارت ایرانسل 4تا خونه روشن میشه و همراه اول 3تا خونه. اما سرعتشون در یک سطحه. میخواستم ببینم این آنتن تقویتی مناسبه که بگیرم و سیگنالش رو افزایش بدم؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و اینکه این آنتن روی سیم کارت، های وب هم تاثیر میذاره؟ چون اینجایی که هستیم تحت پوشش آنتن دهی، های وب هم هست.
    باتشکر

16. این کاربر از esz.math بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودم tf-i60 ایرانسل دارم که البتته آنلاک شده. الان اینجایی که هستیم سیم کارت ایرانسل 4تا خونه روشن میشه و همراه اول 3تا خونه. اما سرعتشون در یک سطحه. میخواستم ببینم این آنتن تقویتی مناسبه که بگیرم و سیگنالش رو افزایش بدم؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و اینکه این آنتن روی سیم کارت، های وب هم تاثیر میذاره؟ چون اینجایی که هستیم تحت پوشش آنتن دهی، های وب هم هست.
    و سوال آخر سوکت این مودم چیه؟ sma یا ts9 ؟
    باتشکر

18. این کاربر از esz.math بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    باتشکر
    پیشنهاد نمیکنم اصلا انتن استفاده کنی هزینه بی خودی هست
    ضمنا کانکتورهای پشت مودم به چیپست فرکانسی 3500رفته
    یعنی تاثیرش در باند tdهست و هیچ نقشی در باند fdنداره بشخصه تستش کردم
    ضمنا بنده چندین انتن در رنج فرکانس های مختلف زدم و فقط تاثیرش در باند 3500tdبود که گفتم

20. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •