تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 153 از 400 اولاول ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,521 به 1,530 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فایل های BIN رو نمیشه جدا جدا با balong فلش کرد؟
    دقیقا نمی دونم. هنوز تست نکرده ام

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

دوسان امشب خیلی خسته هستم دیگه نمیتونم به مانیتور نگاه کنم .این لینک را پیدا کرده بودم که شب بشینم بخونم امشب نمیشه قرار میدم دوستان هم یه چک کنند ببینند از توش چیزی در میاد یا نه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت arash.74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟ وقتی روی یکی از دیوایس های متصل به شبکه Huawei HiLink نصب باشه وایفای مودم هر از گاهی بازی درمیاره و بدون توجه به اینکه سیگنال دستگاه ها قویه یا نه، دسترسیشون به اینترنت قطع میشه.
    من به دولوپرهای هواوی پیام دادم امیدوارم جواب بدن. تنها راه حل موقتی که پیدا کردم فریز کردن اپ با greenify و اپ های مشابه بوده

5. این کاربر از arash.74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

نظر نهایی خودم در مورد این مودم این بوده که هواوی تمام نقصها و اشتباهاتشو پس از این مدل شناسایی کرده و بعد مدل بهتری از این مودم بنام B715 تولید کرده مخصوصا اضافه کردن دو عدد انتن و البته بهینه کردن همین چیپست CAT 9 در این سری که براحتی سرعت بالای 20 مگابایت هم میدهد سختافزار این مودم هم بهتر از b612 و شبیه به b595 از نظر ظاهری و کیفیت ساخت/
    تست سرعت با انتن داخلی مودم b612 هم بالای 10 مگابایت بوده البته بدون اداپتور خود مودم
    Last edited by xshya; 18-08-2018 at 21:44.

7. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

11

نظر نهایی خودم در مورد این مودم این بوده که هواوی تمام نقصها و اشتباهاتشو پس از این مدل شناسایی کرده و بعد مدل بهتری از این مودم بنام B715 تولید کرده مخصوصا اضافه کردن دو عدد انتن و البته بهینه کردن همین چیپست CAT 9 در این سری که براحتی سرعت بالای 20 مگابایت هم میدهد سختافزار این مودم هم بهتر از b612 و شبیه به b595 از نظر ظاهری و کیفیت ساخت/
    تست سرعت با انتن داخلی مودم b612 هم بالای 10 مگابایت بوده البته بدون اداپتور خود مودم
    بنظر من Huawei B715 مدل بعدی مودم B525 هست و نه B612
    مدل B715 درضمن دارای تجمیع 3 فرکانس با هم میباشد .

این عکس هم ببینید جالبه .مدل بعد B612 بنظر من B618 شاید باشه البته در ایران الان بهترین مودم موجود B525 هست :

9. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان اولین نسخه از فریمور Hi Web ویرایش و روی مودم فلش کردم. گزینه USSD و انتخاب باندها رو به فریمور اضافه کردم اما فعلا هیچ باندی تو منویش تعریف نکردم. از یکی از دوستان عرب خواستم که روش اضافه کردن باندها رو بهم بگه که برام پیام فرستاده بود «سفر حج در مکه است و ان شاء الله پس از ماه ذی الحجه برات روش ها رو ارسال می کنم»

ان شاء الله سعی خواهم کرد آنچه را که خودم یاد گرفتم، آموزش های لازم رو به زودی برایتون بنویسم و تو سایت بذارم. قبل از اون سیستم عامل Ubuntu رو به همراه یه برنامه اجرای ماشین مجازی مانند VMware Workstation Pro دانلود کنید چون می خواهیم وارد محیط لینوکسی بشیم.

11. 11 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟ وقتی روی یکی از دیوایس های متصل به شبکه Huawei HiLink نصب باشه وایفای مودم هر از گاهی بازی درمیاره و بدون توجه به اینکه سیگنال دستگاه ها قویه یا نه، دسترسیشون به اینترنت قطع میشه.
    من به دولوپرهای هواوی پیام دادم امیدوارم جواب بدن. تنها راه حل موقتی که پیدا کردم فریز کردن اپ با greenify و اپ های مشابه بوده
    البته مشكل من يه جور ديگس. بعضي وقتا اگر موبايلم به واي فاي وصل باشه، همزمان pc هم به واي فاي وصل بشه، اگر واي فاي موبايل رو خاموش كنم، تو pc ديگه send و recieve اينترنت هم قطع ميشه. ولي كانكشن برقراره ها. فقط ديتا رد و بدل نميشه.
    تا موبايل رو به واي فاي وصل ميكنم، برا pc هم مشكل برطرف ميشه!!
    Last edited by mostafadc; 19-08-2018 at 07:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    Last edited by balouchi; 19-08-2018 at 10:25.

14. 3 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بنظر من Huawei B715 مدل بعدی مودم B525 هست و نه B612
    مدل B715 درضمن دارای تجمیع 3 فرکانس با هم میباشد .

این عکس هم ببینید جالبه .مدل بعد B612 بنظر من B618 شاید باشه البته در ایران الان بهترین مودم موجود B525 هست :

مدل b715 بعد از b525 ساخته نشده شاید نوع شماره گزاری شمارو باشتباه بیاندازد البته یکی بودن چیهای b612 و b715 همچنین نوع فرمویرهاشون هم کاملا مشخصه

16. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

جناب بلوچی از وقتی که گذاشتید و روش هایی که ذکر می کنید ممنون، و خسته نباشید.
    این repack ها فایل bin نهایی میشه؟
    من این مودم مجبور شدم مودم دوبار باز کنم به یکی از نسخه های جهانی فریمورک رفته بودم قفل شده بود مال سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که مثل فریم ورک های اپراتوری اجازه آپدیت از طریق lan رو دیگه نمیداد.
    حالا بعد از باز کردن دوباره دانگرید کردم روی همون فریم ورک سایق ایرانسل چون فریم ورک های جهانی پشتیبانی از ussd رو نداشتن.
    اگه این روش که توضیح دادید میشه فرم ورک ایرانسل اکسترکت و تغییر داد و از طریق lan آپدیت زد؟
    یعنی فریمورک اپراتور ویرایش کرد دوباره آپدیت زد چون multicast با همون فریم ورک مشکلی نداره، یا بشه sign ها رو یکی کرد

18. این کاربر از yunes222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •