تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 191 از 400 اولاول ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,901 به 1,910 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یه آنتن یاگی 4g گرفتم وصل کردم به آنتن main مودم اما احساس میکنم هیچ تغییری در سرعتش ایجاد نشده
    ؟؟؟؟؟؟؟
    تاپیک انتن سوال میپرسیدین..... این مدل انتنهای یاگی که برای مودمهای LTE موجود شده کلا شکل ساختشون اشتباهه و این مدل بیشتر برای دریافت فرکانسهای پایینتر بهتر است قبلن هم خودم هم دوستان توضیح دادیم در تاپیک انتن که انتن دستساز خیلی قویتر و ارزانتر است از انتنهای بیکیفیت و گران در فروشگاه هاست
    این مودم هم هردو انتن داخلیش همانطور که دیدم کلا کیفیت خوبی ندارد و خودم هم هردو را از برد مودم جدا کردم و البته بهتره بعد از بیرون اوردن انتنها سیم و کانکتور لحیم بزنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

Software version: 11.196.01.02.1472

1472
    MobinNet

Iran
    سلام. کماکان راه حلی برای مودم های مبین نت آپدیت شده پیدا نشده؟ دانگرد یا غیره؟

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تاپیک انتن سوال میپرسیدین..... این مدل انتنهای یاگی که برای مودمهای LTE موجود شده کلا شکل ساختشون اشتباهه و این مدل بیشتر برای دریافت فرکانسهای پایینتر بهتر است قبلن هم خودم هم دوستان توضیح دادیم در تاپیک انتن که انتن دستساز خیلی قویتر و ارزانتر است از انتنهای بیکیفیت و گران در فروشگاه هاست
    این مودم هم هردو انتن داخلیش همانطور که دیدم کلا کیفیت خوبی ندارد و خودم هم هردو را از برد مودم جدا کردم و البته بهتره بعد از بیرون اوردن انتنها سیم و کانکتور لحیم بزنید
    میشه لینک‌ تاپیک برام بفرستید لطفا
    جست و جو کردم ولی چیزی پیدا نکردم
    سپاس‌

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

میشه لینک‌ تاپیک برام بفرستید لطفا
    جست و جو کردم ولی چیزی پیدا نکردم
    سپاس‌
    تنها تاپیک معرفی و بحث در مورد انتنهای LTE همین تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر منظورتون تغئیر انتن داخلی مودم است در این مورد پستی نیست که راهنمائیتون کند اما این انتن یاگی جزو بدترین های بازار است که خیلی بد و بیکیفیت ساخته شده مثل بقیه انتنهای چینی
    این مودم هم حداقل به دو انتن مجزا (MIMO) نیاز داره نه یک انتن با دو سیم و کانکتور SMA چون درسته انتندو عدد کانکتور دارد اما بیس الومینیومی انتن یکیست

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

تنها تاپیک معرفی و بحث در مورد انتنهای LTE همین تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر منظورتون تغئیر انتن داخلی مودم است در این مورد پستی نیست که راهنمائیتون کند اما این انتن یاگی جزو بدترین های بازار است که خیلی بد و بیکیفیت ساخته شده مثل بقیه انتنهای چینی
    این مودم هم حداقل به دو انتن مجزا (MIMO) نیاز داره نه یک انتن با دو سیم و کانکتور SMA چون درسته انتندو عدد کانکتور دارد اما بیس الومینیومی انتن یکیست
    همانطور هم که یکی از کاربرها در پستهای قبلی بدرستی اشاره کرده اند هردو اوپراتور همراه اول و ایرانسل MIMO 2x2 هستند و هر دو اوپراتور از تجمیع دوباند B3+B7 پشتیبانی میکنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

۱.آیا این مودم از تجمیع باند ۳ و باند ۷ پشتیبانی می کنه ؟
    ۲.کسی از دوستان می دونن که gain آنتن داخلی این مودم چند dbi هست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Last edited by mahdyshr; 19-11-2018 at 00:25.

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

آیا این مودم از تجمیع باند ۳ و باند ۷ پشتیبانی می کنه ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    با توجه به تست کاربرها
    جواب خیر هست

8. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام. کماکان راه حلی برای مودم های مبین نت آپدیت شده پیدا نشده؟ دانگرد یا غیره؟
    اگر اشتباه نکنم در انجمن 4PDA یک نفر گفته بود که با استفاده از روش آنلاک مودم B618 ممکنه بشه آنلاکش کرد. لینکشو خودتون میتونید در صفحه اون مودم پیدا کنید و تست کنید

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم در انجمن 4PDA یک نفر گفته بود که با استفاده از روش آنلاک مودم B618 ممکنه بشه آنلاکش کرد. لینکشو خودتون میتونید در صفحه اون مودم پیدا کنید و تست کنید
    قطعا واسه این ورژن انلاک هست
    یکی از وبسایت ها در ازای دریافت مبلغ هنگفت اقدام به انلاک میکنه
    ولی منتها هنوز این روش عمومی نشده و باید منتظر موند

جناب بلوچی نظر شما چیه در مورد ورژن ۱۹۶؟

11. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

قطعا واسه این ورژن انلاک هست
    یکی از وبسایت ها در ازای دریافت مبلغ هنگفت اقدام به انلاک میکنه
    ولی منتها هنوز این روش عمومی نشده و باید منتظر موند

جناب بلوچی نظر شما چیه در مورد ورژن ۱۹۶؟
    دقیقا نمی دونم چون اطلاعات زیادی در زمینه بوت لودرو ویرایش کردنشون ندارم و افراد باتجربه انجمن دقیقتر می تونند در این زمینه پاسخ بدند.
    کسانی که مودم مبین نت رو دارند و لاک شده، دقیقا می تونند بگند که مشکل به چه نحو هستش؟ یعنی یو اس بی لودر اصلا نصب نمیشه؟

13. این کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •