تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 400 اولاول ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من آنلاک کردم و به فریمویر HIWEB رفتم . الان دارم از سیم کارت رایتل استفاده می کنم
    ممکنه ایرانسل آپدیت بده دوباره لاک بشه ... ??
    s.n : 11.195.03.00.1445

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

عزیز ورژن انلاک ورژن دستکاری شده است وصرفا تمام اطلاعاتی که میده صددرصدبامودم سازگارنیست به همین دلیل بعدانلاک ازورژن اصلی استفاده میکنن
    چون شرکت سازنده بعداز تستهای زیادنسبت به سخت افزارموجود فرمورارائه میدن که باتوانایی مودم سازگارباشه حالانمیدونم شما چطور میگی که فرمورجهانی موردداره
    درموردوایفا این مودم بارهاگفته شده که اگرفاصله تامودم زیادباشه یامانع جلوش باشه به شدت تواناییش میادپایین وکلا ضعف وایفا درفاصله دورداره
    ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین
    همون اول هم گفتم که نکته عجیبی بوده برام چون من هم انتظار داشتم فرمور اصلی هواوی از بقیه بهتر باشه
    قبل از نصب اشتباه کردم و تست نکردم ببینم اون 150 مگابیت سرعت واقعی هست یا الکی زده.
    ولی شما واقع‌بینانه نگاه کنی میبینی که سرعت 65Mbps چیزی نیست که همراه یه مودم که سال 2016 ساخته شده، ارائه بشه!!
    الان اکثر مودم‌های ADSL بازار ماژول وای‌فای N دارن که 300Mbps سرعت میده!
    (فاصله مودم با سیستم رو مد نظر داشتم و از فاصله حدود 30 سانتی هم تست کردم ولی همون 65مگابیت ثابت بود)
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

در ضمن ورژن مودم اینه
    11.192.03.00.234
    دوست عزیز اگه کامپیوتر یا لپ‌تاپ داری، ممکنه یه عکس از کانکشن Wifi که به مودم مربوط میشه قرار بدی؟
    روبه‌روی عبارت Speed تو کانکشن چه عددی نوشته شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

خستگی نباشید خدمت همگی یه سوال داشتم مبخواستم ببینم کسی میتونم کمکم کنه یا نه.من این مودم و ینی tf-i60 ابرانسل و برای کنسول و بازیه آنلاین گرفتم اولا خیلی خوب بود اصلا لگ و دیلی نداصتم ولی جدیدا خیلی اذیت میکنه بااینکه همه چیش فوله ولی شاید پنج ثانیه حداقل دیلی داره و اصلانمیشه انلاین بازی کرد.سرعت دانلود عالیه زیر ۴۵ مگ نمیاد فول آنتن ولی فوق العاده اذیت میکنه برای بازیه انلاین.کسی اگه میدونه مشکلش کجاس راهنمایی کنه .اینم جزییات قدرت سیگنالش تو برنامه هووای منجر
    SNR:16
    RSRP:82
    RSSI:57
    RSRQ:5
    پارامترهایی که گذاشتین میگه همه چی عالیه
    ولی متوجه نشدم منظورتون از "5 ثانیه تاخیر" چیه
    حداقل و حداکثر و میانگین پینگ به 8.8.8.8 چند هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

متاسفانه درحال حاضر دسترسی به لپتاب یا پی سی ندارم ولی توکنسول تست سرعت میگیرم حداقل ۴۵ مگ میزنه که البته بیشتر ازینم میشه چون توی کنسول دانلود که میزنم ثانیه ای ۹ مگ دانلود میکنه البته تو بهترین حالت .درکل بین ۶تا ۹ متغیره ولی خب لپتاب دستم اومد حتما عکسشم میذارم.
    Last edited by Saeedking369; 16-10-2018 at 02:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

دوست عزیز اگه کامپیوتر یا لپ‌تاپ داری، ممکنه یه عکس از کانکشن Wifi که به مودم مربوط میشه قرار بدی؟
    روبه‌روی عبارت Speed تو کانکشن چه عددی نوشته شده؟
    پست بالارو درجواب به شما دادم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

پارامترهایی که گذاشتین میگه همه چی عالیه
    ولی متوجه نشدم منظورتون از "5 ثانیه تاخیر" چیه
    حداقل و حداکثر و میانگین پینگ به 8.8.8.8 چند هست؟
    نمیدونم بازیه انلاین کردی یا نه ولی خب delay ینی اینکه داری بازی میکنی یه ری اکشنی انجام میدی ولی یهو اتصالت قط میشه اون دکمه ای که زدی بعد چن ثانیه عمل میکنه یا مثلا کاراکتری که داری ثابت میمونه کاری نمیکنه بعد چن ثانیه دوباره اتصالت وصل میشه و ادامه بازی میاد.چنروز پیشم لپتاب یکی پیشم بود با ltewatch همه جوره تست کردم پینگمم عالی بود بین ۱۰۰تا ۱۲۰ تایم اوتم نداشت توخود روتر مودم هم باز تست کردم پبنگو اصلا packet lost نداشت به هیچوجه ولی نمیدونم چرا با وجود اینکه همه چی از سیگنال تا سرعت و پینگ گرفته فوله ولی تو بازی انقد اذیت میکنه.اولا که مودمو گرفتم اصلاهمچین مشکلی نداشتم نمبدونم الان چش شده هرکاری کردم درست نشد مثل پ.ر.و.ک.س.ی یا dns یا mtu و و و ..
    درضمن مودمم لاک ایرانسله و تاحالا انلاکش نکردم ینی بلد نیستم نمیدونم تاحالا خودش خودکار ورژنشو اپدیت کرده یاهمون ورژن اولیه که روش بود ازطرفی هم نمیدونم اگه انلاک کنم بهتر میشه یا بدتر خلاصه خوشحال میشم اگه اطلاعاتی داری که میتونه کمکم کنه دراختیارم بذاری اینم ایدیه تلگرامم bluestar18
    Last edited by Saeedking369; 16-10-2018 at 05:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام بنده سیم ها رو لحیم کردم و پورت هم نصب شد.. الان باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.
    Last edited by roohe_sargardan; 16-10-2018 at 05:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

نمیدونم بازیه انلاین کردی یا نه ولی خب delay ینی اینکه داری بازی میکنی یه ری اکشنی انجام میدی ولی یهو اتصالت قط میشه اون دکمه ای که زدی بعد چن ثانیه عمل میکنه یا مثلا کاراکتری که داری ثابت میمونه کاری نمیکنه بعد چن ثانیه دوباره اتصالت وصل میشه و ادامه بازی میاد.چنروز پیشم لپتاب یکی پیشم بود با ltewatch همه جوره تست کردم پینگمم عالی بود بین ۱۰۰تا ۱۲۰ تایم اوتم نداشت توخود روتر مودم هم باز تست کردم پبنگو اصلا packet lost نداشت به هیچوجه ولی نمیدونم چرا با وجود اینکه همه چی از سیگنال تا سرعت و پینگ گرفته فوله ولی تو بازی انقد اذیت میکنه.اولا که مودمو گرفتم اصلاهمچین مشکلی نداشتم نمبدونم الان چش شده هرکاری کردم درست نشد مثل پ.ر.و.ک.س.ی یا dns یا mtu و و و ..
    درضمن مودمم لاک ایرانسله و تاحالا انلاکش نکردم ینی بلد نیستم نمیدونم تاحالا خودش خودکار ورژنشو اپدیت کرده یاهمون ورژن اولیه که روش بود ازطرفی هم نمیدونم اگه انلاک کنم بهتر میشه یا بدتر خلاصه خوشحال میشم اگه اطلاعاتی داری که میتونه کمکم کنه دراختیارم بذاری اینم ایدیه تلگرامم bluestar18
    تجربه بازی انلاین داشتم ولی تا الان نشنیدم تاخیر به 5 ثانیه برسه و بشه بازی کرد. 5 ثانیه یعنی جلوی پینگ بنویسه 5000!!
    یه چند روزی هست که اینترنت کشور کلا به هم ریخته، ممکنه اصلا مشکل از سمت شما نباشه. پینگ 120 واسه گوگل هم بسیار خوب هست.
    توصیه می‌کنم اول از طریق بخش بازی‌های انلاین انجمن چک کنین که بقیه هم همین مشکل رو با بازی شما دارن یا خیر
    و دوما واسه تست بهتره یه بسته اینترنت همراه (ترجیحا هر اپراتوری بجز ایرانسل) بگیرین و با گوشی یه هات‌اسپات بسازین و چک کنین ببینید همچنان مشکل دارین یا خیر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام بنده سیم ها رو لحیم کردم و پورت هم نصب شد.. الان باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.
    معمولا اول باید اموزش رو خوند بعد شروع به انلاک کردن مودم کرد!
    این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و اکسترکت کن. هم فایل‌های مورد نیاز داخلش هست و هم آموزش کامل آنلاک.
    پسورد: "p30world"

11. 4 کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •