تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 85 از 400 اولاول ... 357581828384858687888995135185 ... آخرآخر
نمايش نتايج 841 به 850 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

داداش شما که انلاک کردی مودم فرقی در سرعت دانلود بازمان انلاک نبودن کرده .یعنی سرعتت بالاتررفته یاتغییری نکرده
    شنیدم بعدانلاک سرعت بیسترشده شما اگه تست کردی بگولطفا.ممنون

2. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

داداش شما که انلاک کردی مودم فرقی در سرعت دانلود بازمان انلاک نبودن کرده .یعنی سرعتت بالاتررفته یاتغییری نکرده
    شنیدم بعدانلاک سرعت بیسترشده شما اگه تست کردی بگولطفا.ممنون
    تست سرعت مودم ایرانسل بعد از آنلاک با سیمکارت تی دی ایرانسل: (تهران -منطقه15)

سرور داخلی:

سرور خارجی:

4. 7 کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز خسته نباشید . من این مودم تازه خریدم و میخام انلاکش کنم تا بتونم همه سیم کارتارو روش استفاده کنم خیلی برام مهمه ایا اموزش انلاکش جایی هست که بتونم ازش استفاده کنم انلاکش کنم . بی نهایت ممنون میشم .

دوستان من روشی که برای انلاک هستشو تو تاپیک دیدم ولی برنامه هایی که نیاز انلاک هستش لینک گذاشته بودن لینکاش سالم نبود مثلا فریمور لودرش و یه فایل 50 مگی دانلود کردم ولی از حالت زیپ بازش میکنم ارور میده درست حسابی باز نمیکنه کل فایلو ممنون میشم لینکاشو برام بزارین تشکر. بعد روشی ساده نیست که نیاز به لحیم کاری و این داستانا نباشه مثل انلاک کردن از طریق کد مثل مودمای دیگه هوایی .
    Last edited by mo31n; 17-03-2018 at 00:22.

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تست سرعت مودم ایرانسل بعد از آنلاک با سیمکارت تی دی ایرانسل: (تهران -منطقه15)

سرور داخلی:

سرور خارجی:
    کلا چه td lte و این مودم اصلا چیز بدرد بخوری نیست و ی جورایی کلاه بردارین
    من گرفتم و بعد چند روز فروختم
    ی مودم هوایی 8372 usb با ی سیم 4g معمولی خیلی نتیجه بهتری داره واقعا و الکی پولتون رو بابت این چیزا هدر ندیدن دوستان اینم تست سرعتم نسبت به این مودم و td

7. 2 کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان این مودمو تو دیوار با ۱۰۰ گیگ اینترنت میده ۲۱۰تومن. به نام خودم هم میزنه،هر چند تا هم بخواهی هست،میگه ما تعداد زیاد خریدیم.به نظرتون کلک نیست؟ زنگ زدم گفت مودم و تحویل گرفتید همه چی okبود پول بدید.گفتم با ۱۰۰گیگ فعال بفرستید گفت اشکال نداره اطلاعات تون و بدید فعال میکنم . ارسال میکنم

9. این کاربر از mohammadgh6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان این مودمو تو دیوار با ۱۰۰ گیگ اینترنت میده ۲۱۰تومن. به نام خودم هم میزنه،هر چند تا هم بخواهی هست،میگه ما تعداد زیاد خریدیم.به نظرتون کلک نیست؟ زنگ زدم گفت مودم و تحویل گرفتید همه چی okبود پول بدید.گفتم با ۱۰۰گیگ فعال بفرستید گفت اشکال نداره اطلاعات تون و بدید فعال میکنم . ارسال میکنم
    درسته من هم. اینطوری خریدم و بعد آنلاک کردم.. قیمت آنلاک معمولیش توسط نمایندگی هوآوی ۵۰۰هزاتومنه من ۲۱۰دادم ایرانسل خریدم بعد آنلاک کردم الان رایتل و همراه اول هم روش کار می‌کنه و cat6هم هست. ۳۰۰تومن هم صرفه جویی کردم
    Last edited by iran100; 17-03-2018 at 12:54.

11. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ی مودم هوایی 8372 usb با ی سیم 4g معمولی خیلی نتیجه بهتری داره واقعا و الکی پولتون رو بابت این چیزا هدر ندیدن دوستان اینم تست سرعتم نسبت به این مودم و td
    البته سرعت هر منطقه فرق داره من اینجا افسریه-تهران با فورجی پلاس تو روز ۱۹الی۲۵مگ می گیرم اما رو تی دی ۲۸الی ۵۳سرعت دارم.. البته هر منطقه فرق داره شاید یجا دیگه این قضیه معکوس باشه

داره خودمونی میشه morteza3375's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

کجایی ، عجب سرعت خفنی
    من نهایت 6m سرعته

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته من هم. اینطوری خریدم و بعد آنلاک کردم.. قیمت آنلاک معمولیش توسط نمایندگی هوآوی ۵۰۰هزاتومنه من ۲۱۰دادم ایرانسل خریدم بعد آنلاک کردم الان رایتل و همراه اول هم روش کار می‌کنه و cat6هم هست. ۳۰۰تومن هم صرفه جویی کردم
    پس کلاه برداری نیست؟بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یهنی چی cat 6 هست ؟ یعنی به fdd 4G پلاس وصل شدین ؟ تو بررسی ها میگفتن فقط mimo 4x4 داره که اونم رو ایرانسل راه اندازی نشده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •