تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 400 اولاول ... 145460616263646566676874114164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان مودم تنها به یک فایل فریمور و ویرایش فایل فریمور احتیاج داره و با عوض کردن فریمور انلاک میشه.

کسانی که میگن باید مودم باز بشه و انلاک بشه میخوان مارو یعنی گم راه کنن و پول خودشونو در بیارن.

پس حواس جمع باشید.
    دوست عزیز چرا توهم توطئه داری.مودم در حالت عادی انلاک ولی apn بسته است اینو میتونی تو نرم افزار hilink چک کنی.بعد از اپدیت فریمور مودم دوباره لاک میشه.فریمور ابرانسل تغییراتی توش داره واسه همون در حالت عادی فریمور دیگه قبول نمی کنه حالا اگه با هگز ادیتور بلدی کار کنی تغییرات رو فریمور اصلی بده و اپدیتش کن.اگه لینکه فریمور هم میخوای خصوصی پیام بده بهت بگم.لینکو اینجا سعی کردم بذارم ولی کل پستو پاک کردن مدیران عزیز

2. 2 کاربر از V&V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

دوستان احتمالا فربمور اصلی این باشه ، هرکی پیدا کرد لینک بذار دم همه اونایی که مشارکت میکنن تا مشکل دوستان حل بشه
    HUAWEI B612s-51dTCPU-V100R001B192D00SP00C00_Firmware_Iran (the Islamic Republic of)_Nonspecific_05014GXT OFFICIAL FIRMWARE FLASH FILE

دارم اینو ولی روی این فریمور نمیشه کار کرد دارم رو یه فریمور دیگه کار میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز چرا توهم توطئه داری.مودم در حالت عادی انلاک ولی apn بسته است اینو میتونی تو نرم افزار hilink چک کنی.بعد از اپدیت فریمور مودم دوباره لاک میشه.فریمور ابرانسل تغییراتی توش داره واسه همون در حالت عادی فریمور دیگه قبول نمی کنه حالا اگه با هگز ادیتور بلدی کار کنی تغییرات رو فریمور اصلی بده و اپدیتش کن.اگه لینکه فریمور هم میخوای خصوصی پیام بده بهت بگم.لینکو اینجا سعی کردم بذارم ولی کل پستو پاک کردن مدیران عزیز
    دوست عزیز پیام خصوصی دادم اگر فریمور هارو دارید تو خصوصی لطف کنید با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دارم اینو ولی روی این فریمور نمیشه کار کرد دارم رو یه فریمور دیگه کار میکنم
    سلام اگر دارید لطف میکنید لینکهای دانلود رو یا اینجا یا تو خصوصی برام بفرستید ب سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام شما که فریمور اخر گذاشتی خواهش طریقه نصب و انلاکشم بگید و این بحث تموم کنید بره . این همه ادم منتظر اینن . اول و اخر انلاکش مشخص میشه ولی چه خوبه به نام خودتون باشه این ارزشش از مالیش بیشتر . تشکر
    فرمیور رو گذاشتم که زوتر به نتیجه برسید حداقل زیاد دنبال فرمیور نگردید واگر تونستید نصب کنید مطمن بشید نصب فرمیر یک درصد قضیه هست
    روش انلاک که عمومی بشه هواوی ورژن جدیدی رو ریلیز میکنه که من دوباره باید چند ماه دنبال روش انلاکش باشم خواهشا این مسئله رو درک کنید

دوستان احتمالا فربمور اصلی این باشه ، هرکی پیدا کرد لینک بذار دم همه اونایی که مشارکت میکنن تا مشکل دوستان حل بشه
    HUAWEI B612s-51dTCPU-V100R001B192D00SP00C00_Firmware_Iran (the Islamic Republic of)_Nonspecific_05014GXT OFFICIAL FIRMWARE FLASH FILE
    فریموری که اخرش 00 باشه یعنی اینترنشنال ماله ایران باید اخرش .234 باشه

7. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام ممنون که فریمور گذاشتی ولی اینو درک کن این لاک کردن این مدلی کار هواوی نیست کار این اپراتور های داخلی چون هم ایرانسل هم شاتل موبایل تو مودم جدیدش این نحو لاک کردن به کار برده پس نترس که انلاکش عمومی شه هواوی طریق دیگه اقدام کنه. ببین من به شخص حاظرم این مبلغی که گفتی برات پرداخت کنم اما شما گفتی باید مودم ارسال کنی این سخته بعدشم من مودم نزدیک ۳۶۰ گرفتم برای من مشکلی نیست ولی بعضی ها واقعا ندارن . اول و اخر این مودم انلاک میشه قبلا گفتم مهم اینکه ابدا کننده اموزش انلاکش به نام یک شخص باشه این ارزشش بیشتر داداش

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام ممنون که فریمور گذاشتی ولی اینو درک کن این لاک کردن این مدلی کار هواوی نیست کار این اپراتور های داخلی چون هم ایرانسل هم شاتل موبایل تو مودم جدیدش این نحو لاک کردن به کار برده پس نترس که انلاکش عمومی شه هواوی طریق دیگه اقدام کنه. ببین من به شخص حاظرم این مبلغی که گفتی برات پرداخت کنم اما شما گفتی باید مودم ارسال کنی این سخته بعدشم من مودم نزدیک ۳۶۰ گرفتم برای من مشکلی نیست ولی بعضی ها واقعا ندارن . اول و اخر این مودم انلاک میشه قبلا گفتم مهم اینکه ابدا کننده اموزش انلاکش به نام یک شخص باشه این ارزشش بیشتر داداش
    دوست من , من کارم انلاک و فروش مودم هست دو مدل 5577 که مال اپراتور عراق هست بعد از عمومی شدنش ورژن حدیدش ریلیز شد که ۸ ماه طول کشید بتونم یکیشو انلاکش کنم یکی از مدلاشو هنوزم که هنوزه موفق نشدم انلاک کنم

پیشنهاد میکنم اگر خواستید یه روز هم مودمتون رو انلاک کنید هیچ اپدیتی رو نصب نکنید
    به امید خدا دارم بیشتر رو مودم ایرانسل کار میکنم که بدون باز کردن مودم اینکارو انجام بدم که اطلاع میدم همینجا

10. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

عزیز دل صبحت های شما کملا پاسخ حرف من بود؟ خیلی بهش مربوط بود؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

عزیز دل صبحت های شما کملا پاسخ حرف من بود؟ خیلی بهش مربوط بود؟
    اگر بدون باز کردن انلاک انجام بشه اون موقع نیازی به ارسال نیست
    بخوام جواب شمارو بدم بحث از موضوع تاپیک خارج میشه
    انلاک کردن مودم به ضرر هر دو طرف هست هم هواوی هم ایرانسل
    چون ممکنه یکی مثل من مودم رو. انلاک کنه و به کشوار های دیگه ای بفروشه و هم یکی که مشتری ایرانسله سیم کارت اپراتور دیگه ای رو بندازه رو مودم و از تعرفه های اپراتور دیکه استفاده کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

دوست من , من کارم انلاک و فروش مودم هست دو مدل 5577 که مال اپراتور عراق هست بعد از عمومی شدنش ورژن حدیدش ریلیز شد که ۸ ماه طول کشید بتونم یکیشو انلاکش کنم یکی از مدلاشو هنوزم که هنوزه موفق نشدم انلاک کنم

پیشنهاد میکنم اگر خواستید یه روز هم مودمتون رو انلاک کنید هیچ اپدیتی رو نصب نکنید
    به امید خدا دارم بیشتر رو مودم ایرانسل کار میکنم که بدون باز کردن مودم اینکارو انجام بدم که اطلاع میدم همینجا

دوست عزیز اینقدر چپکی راه نرو میدونیم فقط از طریق همون فریمور انلاک میشه و نیازم نیست شما یاد کسی بدی من خودم چند وقت دیگه قرار میدم فریمورو خخخ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •