تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 400 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    مقایسه کلی بین dt350 و i60 برای دوستانی که قصد انتخاب دارند:
    من حدود یکسال هست که یه مودم dt 350 دارم و چند روزی هم میشه که یک i60 دریافت کردم.
    در مقایسه باید بگم که قدرت وایرلس (منظورم خط آنتن هست) i60 از 350 بهتره. در خصوص آنتن دهی شبکه (تی دی) هم، مکانی که من هستم معمولا 350 یک خط (از سه خط) و i60 دو خط (از 5 خط) را پر می کنند. البته i60 نوسان و پرش آنتنش بیشتر بود تا امروز که از حالت auto در آوردم و روی تی دی ثابتش کردم،فعلا بهتر شده.
    60 یک مشکل بزرگی که داره این هست که سرعت آپلودش فوق العاده پایین هست طوری که در تست، گاهی اوقات ارور میده! ولی در دانلود تفاوت خاصی با هم ندارند.
    نمیدونم کس دیگه ای که این مودم رو داشته با مشکل سرعت آپلود مواجه شده و راه حلی دارید یا نه؟

من مشکل آپلود نداشتم تا حالا باهاش.
    درباره قطع و وصلی و اینکه از auto گذاشتی رو TDD هم ربطی به تغییر حالتی که دادی نداره.
    تجربه به من ثابت کرده که به IP بستگی داره. (چون الان چند سال هیچ وقت ISP نداشتم که بهم Static IP بده)
    شما هر بار که مودم رو خاموش و روشن میکنی بهت یه IP جدید میده. حالا بعضی وقت ها این IP پایدار تره و کیفیت بهتری داره بعضی وقت هام خوب نیست. بهترین راه ping گرفتنه. وقتی اینترنت رو وصل میکنی از مثلا 4.2.2.4 حداقل 10 تا پینگ بگیر. دستورش میشه (ping -n 10 4.2.2.4) ببین پینگش چطوره و اینکه time out داره یا نه. مثلا پینگ من در بهترین حالت میانگینش 115 هست.ولی اکثر وقت ها که مودم رو روشن می کنم بهم پینگ بالاتر میده. یه بار 160 میده با یه time out باز خاموش روشن می کنم که IP عوض شه ایندفه بهم 140 میده با 2 تا time out بعد باز خاموش روشن میکنم که IP جدید بده .... اینقدر این کار رو میکنم تا به یه IP خوب وصل میشه و بهم 10 تا پینگ مرتب و خوب میده بدون نوسان میانگینشم میشه 115 اون وقت میرم سراغ هرکاری که با اینترنت دارم.بعد نکته جالب اینه که وقتایی که پینگ خوب میده SINR هم بهتره یعنی با خاموش و روشن کردن مودم قدرت سیگنالم هم تغییر میکنه.در بدترین حالا SINR حدود 2 هست (نمیدونم میشه چند تا چراغ مودم زیاد به چراغ های سیگنال مودم دقت نمی کنم) و در بهترین حالت که پینگم 115 SINR میره رو 5 . (این دیگه واقعا عجیبه)
    حالا اینجا میرسیم به کاری که تو کردی. آدم حوصله نداره بره هی مودم رو روشن خاموش کنه که. واسه همین اگه بری تو تنظیمات نوع اتصال رو عوض کنی اینترنت قطع و وصل میشه. مثل همون میمونه که مودم رو خاموش روشن کرده باشی وگرنه به هرحال مودم به TDD وصل میشه دیگه چه رو حالت Automatic بذاری چه رو TDD.
    Last edited by farhadhttp; 02-01-2018 at 19:29.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

مودم بدی نیست ولی خیلی خوب هم نیست
    Last edited by xshya; 24-03-2018 at 13:35.

3. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام به همگی
    ببخشید کوتاه و مختصر یه توضیح میدم در رابطه با باند های فرکانسی ایرانسل
    با ند 900 فقط 2 جی
    باند 1800 که به صورت میکس مود استفاده میشه برای 2 جی و 4 جی
    باند 2100 برای 3 جی
    باند 2600 برای4 جی
    تااینجا همه روی fdd حساب میشه
    و باند 3500 برای tdd
    خوب این فرکانس ها هست
    و برای نسل 4.5 باند 1800 و 2600 تجمیع میشه

تو مودم های tdd اگه سیم معمولی 4g بزارید به tdd وصل میشه
    ولی سیم tdd روی گوشی و مودم 4g پ معمولی کار نمیکنه

کارم نصب و ارتقاع سایت های ایرانسل هست

اگه سوالی بود در خدمتم

5. 4 کاربر از rezaheidar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

منم یه مودم i60 دارم دوست دارم انلاکش کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستانی که دنبال انلاک کردن این مودم هستند توجه داشته باشید که انلاک مودم های V5 که شامل همین مدل هم میشه کار ساده ای نیست شما حتی اگه فرمیور اصلی هواوی هم بزنید دستگاه به شما پیغام no service میده بننده دو مودم FD-M60 و TF-i60 رو به صورت کامل برنامه ریزی کردم و اثری حتی از ایرانسل رو دستگاه نیست از لحاظ نرم افزاری ولی دستگاه پیغام no service میده انلاک این دستگاه کار خیلی تخصصی هست هواوی در 2017 امنیت دستگاه های خودشو خیلی بالا برده و به این راحتی انلاک نمیشن با نصب فرمیور های کشور دیگه کلا دستگاه رو به فنا میدید چون دیگه خود سیم کارت ایرانسل هم پشتیبانی نمیکنه بنده به شدت پیگیری انلاک مودم های Cat6 هستم چون کارم اینه اگر خبر خواصی بود همینجا اطلاع میدم

8. 4 کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ویرایش شده
    Last edited by xshya; 13-02-2018 at 12:31.

10. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

شما دقیقا با عکس و مدرک نشون بده ؟ بعد بگو برزنامه ریزی کردم حداقل آن فرمویری ویا وب یو آی که ویرایش کردین اینجا قرار بدین تا بنده و بقیه ببینند شما واقعا چه چیزی را تغییر دادین که جواب هم نگرفتید!

یکبار که خیلی جزئی به همین فرمویر + وب یو آی داخل تاپیک( چند پست قبل) نگاه کردم ایرانسل کلا سرویس دهی را برروی شبکه خودش تنظیم کرده بود!
    وقتی اینکار انجام بشود شما بهیچ عنوان حتی اگر مودم آنلاک باشد ( تکرار میکنم حتی اگر مودم آنلاک باشد ) فقط میتوانید به اوپراتور ایرانسل متصل بشوید !
    نگاه که نکردم ولی اگر فرکانسها هم تغییر داده باشند که احتمالن همینطور است حتما اینها باید کامل ویرایش بشود !
    فکر کنم تاپیک فروش زیر گویای همه چی باشه و زیاد لازم نباشه براتون توضیح بدم با تغییر چند تا 0 به 1 و فعال کردن چند اپشن فکر نکنید فقط شما میدونید webui چیه عزیزم اگر ملاک تغییر چند 0 در webui باشه به اندازه کافی در امکانات مودم هایی که ارائه میدم این موضوع انجام شده مهم اپشن های مهمتری مثل قابلیت تغییر باند هست جهت اطلاعتون هم گدشت اون زمان که برید با اتصال بوت پین و ریختن لودر مودم رو انلاک کنید و فرمیور بریزید بهتره بیشتر در این مورد تحقیق کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ویرایش شده
    Last edited by xshya; 13-02-2018 at 12:32.

14. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

شما حداقل 10 بار دیگر جا دارد پستم را دوباره و با دقت بیشتر بخوانید !

از کی تاحالا بقول شما ( با اتصال بوت پین و ریختن لودر مودم رو ) مودم انلاک میشود ؟
    اگر قصدم ایجاد تاپیک آنلاک انواع مودمهای شرکتهای مختلف بود که شما فقط محدود به فروختن مودمهای کارکرده میشدید!

بنده هنوز سر حرفم هستم ! اما خب دیدیم شما بجای ارائه مدرک از کارتان ترجیه دادی این حرفهای مسخره را بزنید ؟
    ویرایش وب یو آی الان کار بسیار ساده ای است مخصوصا اینکه برنامه هایی هم برای اینکار وجود دارد
    واقعا با تغییر چند بقول شما 0
    ؟؟!! نمیشود کار خاصی انجام داد و بنده هم اینقدر ساده فکر نمیکنم

بهر حال بجز بنده افراد دیگری هم هستند که منتظر ارائه مدرک حرفتان هستند
    (بجای مثلا کوچک نشان دادن و مسخره کردن دیگران )

البته فکر میکنم بخاطر اینکه شما از این راه ها درامد کسب میکنید شاید مایل نباشید خیلی حرفها زده بشود

بهیچ عنوان قصد ندارم جلوی کاسبی شما و دیگران را بگیرم و انشا الاه در کارتان هم موفقتر از گذشته باشید !
    دوست عزیز لحن حرف زدن شما در جواب اول اینطور موجب شد که همینطورم جوابتون رو بدم من مجبور نیستم به شما مدرکی ارائه بدم خیلی از شما بالاتر هم نتونستن جلوی کار کاسبی منو بگیرن تا شما بخوای اینکارو بکنی
    بنده هم از شما درخواست نکردم همچین تاپیکی باز نکنید ختم کلام:
    ایشالا در اینده با معرفی کارهای جدیدم بیشتر با بنده اشنا خواهید شد تا دغدغه ارائه مدرک هم براتون حل بشه

16. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ویرایش شده
    Last edited by xshya; 13-02-2018 at 12:32.

18. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •