تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 372 از 400 اولاول ... 272322362368369370371372373374375376382 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,711 به 3,720 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم I60 وای فای بر روی باند 5GHZ ندارد دوست عزیز شما پولتون رو هدر ندید چون دانگل وای فای دارای ساپورت هر دو باند 2.4 و 5 و قابلیت دریافت استاندارد AC گران هست و اصلا به کار مودم شما هم نمیاید . یک دانگل که از استاندارد 802.11N با سرعت اتصال 300 مگابیت برثانیه در باند 2.4GHZ ساپورت کنه برای مودم شما و کلا کارهای شبکه شما در منزل یا اداره یا مغازه مناسب و خوب میباشد .

این دو مدل مد نظر شما گران و با قابلیت AC هستن و با مودم I60 هیچ کارایی یا استفاده ای نخواهند داشت . البته وضع مالی خوب دارید یکیشو بخرید و از همون 11N با سرعت اتصال 300 اون استفاده کنید .

ممنون از راهنماییتون ... تو اکثر سایت های ایرانی نوشته که این مودم باند 5GHZ رو ساپورت می کنه و من روی این حساب این دانگل ها رو انتخاب کردم. از دیجی کالا بگیرید تا بقیه سایت ها

برای باند 2.4GHZ و استاندارد 802.11N شما دانگلی که کیفیت مناسبی داشته باشه رو می شناسید که معرفی کنید؟
    سپاس
    Last edited by payampop; 23-03-2020 at 23:23.

2. این کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون ... تو اکثر سایت های ایرانی نوشته که این مودم باند 5GHZ رو ساپورت می کنه و من روی این حساب این دانگل ها رو انتخاب کردم. از دیجی کالا بگیرید تا بقیه سایت ها

برای باند 2.4GHZ و استاندارد 802.11N شما دانگلی که کیفیت مناسبی داشته باشه رو می شناسید که معرفی کنید؟
    سپاس
    بر روی برد مودم محل چیپ وای فای 5ghz وجود دارد ولی توسط کارخانه جایگذاری نشده و بنابراین این مودم وای فای 5ghz ساپورت نمیکند .

TL-WN821N

نتگیر مدل WNA3100M

dlink - dwa 160

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بر روی برد مودم محل چیپ وای فای 5ghz وجود دارد ولی توسط کارخانه جایگذاری نشده و بنابراین این مودم وای فای 5ghz ساپورت نمیکند .

TL-WN821N

نتگیر مدل WNA3100M

dlink - dwa 160
    تشکر آقا صابر

6. 2 کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی. مودم tf-i60 وینکس مثل مودم tf-i60 ایرانسل قابل آنلاک هست و مهمتر از اون آیا سیم کارت اینترنت ثابت ایرانسل td-lte رو هم ساپورت می کنه یا نه.اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده. با تشکر

8. 3 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی. مودم tf-i60 وینکس مثل مودم tf-i60 ایرانسل قابل آنلاک هست و مهمتر از اون آیا سیم کارت اینترنت ثابت ایرانسل td-lte رو هم ساپورت می کنه یا نه.اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده. با تشکر
    سوال منم هست... اگر دوستان اطلاع دارند بگند.... بخصوص آقا صابر عزیز

10. 2 کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    مودم TF-i60 رو ایرانسل گذاشته با 480 گیگ اینترنت 1/150 تومن. اما دیجی کالا مدل TF-i60 H1 رو بدون بسته اینترنت گذاشته 1/350. میخاستم ببنیم اینا فرق میکنن؟ هر دو اینترنت همراه و ثابت رو پشتیبانی میکنن؟
    و مهم ترین سوال.. من هر ماه چند روزش رو جایی هستم که اینترنت ثابت نیست فقط همراهه و اینم با گوشی توی حیاط اینترنت 4G با سیگنال یکی دو خط هست. اما توی خونه سیگنال خوبه اما اینترنت گوشی میاد روی H+ . میخاستم ببینم با این مودم سرعت اینترنتم نسبت به گوشی بالاتر میره؟ و اینکه آنتنی چیزی هست که بشه به این مودم وصل کرد که آنتن دهی و سیگنال رو افزایش بده اینترنت قویتر بشه؟
    ممنون

12. 2 کاربر از esz.math بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سوال منم هست... اگر دوستان اطلاع دارند بگند.... بخصوص آقا صابر عزیز
    وینکس زیر مجموعه اینترنت tdd ایرانسل هست و مودم ها رو هم از ایرانسل تهیه و شخصی سازی میکنه و سیم کارتهای وینکس هم همون tdd ایرانسل هست و رو همون شبکه انتن میدن کلا الان یک مودم i60 وینکس بخرید دقیقا همون ایرانسل رو خریدید و حتی سیم کارتهای ایرانسل هم رو این مودم راحت جواب میده . تعرفه تمدید وینکس گرانتر از ایرانسل هست . انلاک هم میشه

14. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    مودم TF-i60 رو ایرانسل گذاشته با 480 گیگ اینترنت 1/150 تومن. اما دیجی کالا مدل TF-i60 H1 رو بدون بسته اینترنت گذاشته 1/350. میخاستم ببنیم اینا فرق میکنن؟ هر دو اینترنت همراه و ثابت رو پشتیبانی میکنن؟
    و مهم ترین سوال.. من هر ماه چند روزش رو جایی هستم که اینترنت ثابت نیست فقط همراهه و اینم با گوشی توی حیاط اینترنت 4G با سیگنال یکی دو خط هست. اما توی خونه سیگنال خوبه اما اینترنت گوشی میاد روی H+ . میخاستم ببینم با این مودم سرعت اینترنتم نسبت به گوشی بالاتر میره؟ و اینکه آنتنی چیزی هست که بشه به این مودم وصل کرد که آنتن دهی و سیگنال رو افزایش بده اینترنت قویتر بشه؟
    ممنون
    گیرندگی این مودم عالی هست و توصیه میشه برا خرید و علت تفاوت قیمت فروشگاها و خود ایرانسل در نوع فروش هست هر شخص با هر کد ملی فقط 2 تا مودم i60 میتونه بخره و باز اقدام به خرید بکنه با پیغام شما از این محصول بیش از اندازه خرید کرده اید مواجه میشه و برا همین مجبوره از بازار ازاد بخره . افرادی هستن قبلا از این مودم خریدن و این دو فرصت رو از دست دادن و مودم ها رو هم فروختن حالا باز بخوان بخرن باید ازاد تهیه کنند یا مغازه دارها و مودم فروش ها نمیتون تمام موجودی خودشون رو از ایرانسل تامین کنند و مجبورا بازار ازاد تهیه و بازار ازاد هم بفروشن .

16. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

وینکس زیر مجموعه اینترنت tdd ایرانسل هست و مودم ها رو هم از ایرانسل تهیه و شخصی سازی میکنه و سیم کارتهای وینکس هم همون tdd ایرانسل هست و رو همون شبکه انتن میدن کلا الان یک مودم i60 وینکس بخرید دقیقا همون ایرانسل رو خریدید و حتی سیم کارتهای ایرانسل هم رو این مودم راحت جواب میده . تعرفه تمدید وینکس گرانتر از ایرانسل هست . انلاک هم میشه
    با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند. در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان. هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان. مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان.پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست. وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کند. طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.

18. 2 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند. در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان. هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان. مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان.پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست. وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کند. طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.
    100 درصد کیفیت وینکس از خود ایرانسل پایین خواهد بود خود ایرانسل رو شبکه tdd مشکل داره و نمیتونه پاسخگو باشه حالا وینکس هم اومده رو این شبکه بی کیفیت . به نظر من همون ایرانسل از همه بهتره بخری انلاک کنی و با توجه به کیفیت و تست اینترنت چند تا اپراتور بهترین رو انتخاب و رو این مودم استفاده کنی کلا من تهران مبین نت و ایرانسل رو چند منطقه تست زدم واقعا بیخود بود و ارزش پول خرج کردن نداشت وینکس هم رو همون شبکه ایرانسل پس بیخود هست . مشکل tdd فرکانس افتضاحی هست که دارن استفاده میکنن و با گذشت چند سال نتونستن پوشش خودشون رو بیشتر کنن و یا مشکلات پهنای باند و سرعت و انتن دهی رو لااقل در مناطقی که از قبل دکل دارن برطرف کنن . مثلا اسمش اینترنت ثابت هست شما مانند adsl طرح با سرعت تضمین شده میخری و باید پشتیبانی هم داشته باشی ولی در عمل اینطوری نیست .

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •