تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 360 از 400 اولاول ... 260310350356357358359360361362363364370 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,591 به 3,600 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اگه این روشش رو پیدا کرده پس میشه آنلاک کرد و به زودی روشش سراسری میشه
    کی پیدا کرده این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون بهزاد هست که میاد از انجمن میبره و هیچی به انجمن هم نمیاره همونی که قرار بود انلاک ca60 رو در انجمن بزاره ولی خودش مودم برا انلاک میفرستاد پیش حمید ! اگر از مودمی دامپ بگیرید و بزنید رو مودم دیگه خصوصا مبین نت که efus هست به هیچ عنوان مودم بالا نمیاد اگر بالا می اومد همین 2 سال رو تعمیرکارها بیکار نمی نشستن و راحت از ای سی فلش مودم بک اپ میگرفتن و رو مودم مبین نت میزدن و مودم هم تا به الان انلاک شده بود . وقتی سی پی یو مودم نمیزاره هیچ بک اپ یا فریموری بالا بیاد چطور ایشون این کار رو کردن ؟ ما ای سی فلش i60 رو کلا از سر جاش دراوردیم و گذاشتیم رو مودم مبین نت ولی مودم اصلا بالا نیومد . ایشون یا دارن باز همون کارهای همیشگی خودشون یعنی اطلاعات غلت دادن رو تکرار میکنن و چیزی بلد نیستن یا کلا سی پی یو و ای سی فلش ایرانسل رو گذاشتن رو مودم مبین نت و برا همینم میگن مودم شده i60 و با فریمور جنرال هم از مبین نت اپدیت نمیگیره چون کلا سخت افزار اصلی ایرانسل اومده رو مودم مبین نت . من که کلا به ایشون و حرفهای ایشون اصلا باور ندارم ایشون چهره اصلی خودشون رو خیلی وقت پیش در انجمن نشون دادن .
    Last edited by saber73; 04-01-2020 at 11:50.

2. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

کی پیدا کرده این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون بهزاد هست که میاد از انجمن میبره و هیچی به انجمن هم نمیاره همونی که قرار بود انلاک ca60 رو در انجمن بزاره ولی خودش مودم برا انلاک میفرستاد پیش حمید ! اگر از مودمی دامپ بگیرید و بزنید رو مودم دیگه خصوصا مبین نت که efus هست به هیچ عنوان مودم بالا نمیاد اگر بالا می اومد همین 2 سال رو تعمیرکارها بیکار نمی نشستن و راحت از ای سی فلش مودم بک اپ میگرفتن و رو مودم مبین نت میزدن و مودم هم تا به الان انلاک شده بود . وقتی سی پی یو مودم نمیزاره هیچ بک اپ یا فریموری بالا بیاد چطور ایشون این کار رو کردن ؟ ما ای سی فلش i60 رو کلا از سر جاش دراوردیم و گذاشتیم رو مودم مبین نت ولی مودم اصلا بالا نیومد . ایشون یا دارن باز همون کارهای همیشگی خودشون یعنی اطلاعات غلت دادن رو تکرار میکنن و چیزی بلد نیستن یا کلا سی پی یو و ای سی فلش ایرانسل رو گذاشتن رو مودم مبین نت و برا همینم میگم مودم شده i60 و با فریمور جنرال هم از مبین نت اپدیت نمیگیره چون کلا سخت افزار اصلی ایرانسل اومده رو مودم مبین نت . من که کلا به ایشون و حرفهای ایشون اصلا باور ندارم ایشون چهره اصلی خودشون رو خیلی وقت پیش در انجمن نشون دادن .
    هنوز اونی که چند ماه پیش تاپیک زد که مودمو داده انلاک کردن و بعدشم یهو غیبش زد و هیچ توضیحی هم نداد .بعدش هم این اقا اومده میگه 197 رو انلاک کرده .مثل اینکه اینا کارمند مبین نت هستن میخان فروشش رو زیاد کنن میان پارازیت میندازن میرن .چیز لق همشون.

4. 4 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کی پیدا کرده این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون بهزاد هست که میاد از انجمن میبره و هیچی به انجمن هم نمیاره همونی که قرار بود انلاک ca60 رو در انجمن بزاره ولی خودش مودم برا انلاک میفرستاد پیش حمید ! اگر از مودمی دامپ بگیرید و بزنید رو مودم دیگه خصوصا مبین نت که efus هست به هیچ عنوان مودم بالا نمیاد اگر بالا می اومد همین 2 سال رو تعمیرکارها بیکار نمی نشستن و راحت از ای سی فلش مودم بک اپ میگرفتن و رو مودم مبین نت میزدن و مودم هم تا به الان انلاک شده بود . وقتی سی پی یو مودم نمیزاره هیچ بک اپ یا فریموری بالا بیاد چطور ایشون این کار رو کردن ؟ ما ای سی فلش i60 رو کلا از سر جاش دراوردیم و گذاشتیم رو مودم مبین نت ولی مودم اصلا بالا نیومد . ایشون یا دارن باز همون کارهای همیشگی خودشون یعنی اطلاعات غلت دادن رو تکرار میکنن و چیزی بلد نیستن یا کلا سی پی یو و ای سی فلش ایرانسل رو گذاشتن رو مودم مبین نت و برا همینم میگن مودم شده i60 و با فریمور جنرال هم از مبین نت اپدیت نمیگیره چون کلا سخت افزار اصلی ایرانسل اومده رو مودم مبین نت . من که کلا به ایشون و حرفهای ایشون اصلا باور ندارم ایشون چهره اصلی خودشون رو خیلی وقت پیش در انجمن نشون دادن .
    ممنون بابت اطلاع رسانی

6. 3 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اگه این همون بهزاد باشه ادم منزوی هست کلا دوس داره کاسبی کنه و ارزش های اخلاقی براش مهم نیست تو بحث ca60 که با شما جر وبحث داشت معلوم بود نمی خواست هیچ کس از نند فلش ضعیف ca60 خبردار بشه تا بتونه مودم های خودشو به مردم بفروشه

8. 4 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با همین قیمت مودم ایرانسل با بسته داره میفروشه و انلاک هم میشه
    قیمتش خیلی گرونه و در شرایط فعلی بازار و اینترنت کشور اصلا بصرفه نیست

10. 4 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر. من قصد دارم اینترنت ایرانسل بگیرم.کدام مودم رو بگیرم بهتر هست؟ مشکل هزینه ندارم. نیاز به سرعت بالا دارم. منطقه هم پشتیبانی میکنه.

12. 2 کاربر از m2006_m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر. من قصد دارم اینترنت ایرانسل بگیرم.کدام مودم رو بگیرم بهتر هست؟ مشکل هزینه ندارم. نیاز به سرعت بالا دارم. منطقه هم پشتیبانی میکنه.

14. 2 کاربر از m2006_m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مودم i60 میتونی بخری که هم tdd داشته باشی هم fdd و انلاک هم کنی و از هر سیم کارت یا اپراتوری خواستی استفاده کنی . اگر منطقه شما همراه اول یا ایرانسل فورجی پلاس داره و با گوشی فورجی پلاس تست کنید انتن دهی خوب بود و سرعت دانلود هم خوب یعنی بالای 9 مگابایت با اینترنت دانلود منیجر در این صورت مودم دارای قابلیت تجمیع واقعی پیشنهاد میشه مثل مدل های :
    b525 . e5186s-22a . b528 یا تی پی لینک : mr600 که تازه وارد بازار ما شده . در کل هم سرعت دانلود در شبکه fdd ازاد و بالاتر از شبکه tdd هست و محدودیت ندارد .

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون از پاسختون. اگر مودم تجمیع واقعی مثل b528 بخرم و سیم کارت ایرانسل بندازم همون خدمات و سرویس رو با سرعت بالا میتونم بگیرم؟
    شرمنده این سئوالات ساده رو میپرسم. من اطلاعات کافی در مورد اینترنت وایرلس، adsl و فیبر دارم ولی تا حالا اینترنت ایرانسل یا مبین نت رو با مودم نداشتم فقط با گوشی داشتم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من یه 612s دارم ولی سیم کارت که توش میندازم نمیشناسه. مال مبین نت نیست و هر سیم کارتی بهش میخوره، ولی سیم کارت رو نمیشناسه. دوستم هم یکی مثل این داره و به محض این که سیم کارت میندازه میشناسه و ارتباط میده. باید بدم تعمیر یا نرم افزاری رفع میشه؟
    ممنونم

19. 2 کاربر از sidewinder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •