تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 351 از 400 اولاول ... 251301341347348349350351352353354355361 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    من این مودم از شرکت مبین نت رو دارم مشکلی دارم اینه که در طول روز یا ۲-۳ روز یک بار به شدت ارتباط به خود مودم حتی کند میشه

یعنی وقتی پینگ به 192.168.1.1 میگیرم ۲۰۰ ۳۰۰ میلی ثانیه نشون میده که باید ریست کنم تا درست بشه

دوستان تجربه ای دارن که مشکل حل بشه و اینقدر نیاز نباشه مودم ریست بدیم ؟

2. 3 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من این مودم از شرکت مبین نت رو دارم مشکلی دارم اینه که در طول روز یا ۲-۳ روز یک بار به شدت ارتباط به خود مودم حتی کند میشه

یعنی وقتی پینگ به 192.168.1.1 میگیرم ۲۰۰ ۳۰۰ میلی ثانیه نشون میده که باید ریست کنم تا درست بشه

آنلاک کردید ؟ رو بیشتر مودم ها من این مشکل رو دیدم مثل d100 ایرانسل به نظرم از اینترنت و سیم کارت ها نیست از خود فریمور یا وب یو ای مودم ها هست . داخل تنظیمات مودم خودش گزینه هر چند روز یا چند ساعت ری استارت مودم رو فکر کنم داره اونو فعال نگه دارید تا خودش هر چند یک بار مودم رو سر وقت ری استارت کنه . مواقعی هست اصلا نمیشه به همین صفحه وب مودم وصل شد یا واردش شد و چاره ری استارت مودم هست .

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

آنلاک کردید ؟ رو بیشتر مودم ها من این مشکل رو دیدم مثل d100 ایرانسل به نظرم از اینترنت و سیم کارت ها نیست از خود فریمور یا وب یو ای مودم ها هست . داخل تنظیمات مودم خودش گزینه هر چند روز یا چند ساعت ری استارت مودم رو فکر کنم داره اونو فعال نگه دارید تا خودش هر چند یک بار مودم رو سر وقت ری استارت کنه . مواقعی هست اصلا نمیشه به همین صفحه وب مودم وصل شد یا واردش شد و چاره ری استارت مودم هست .
    صابر امروز یه مودم i60 انلاک شده رسید دستم تست کردم و متوجه یه نکته ای شدم .سیم همراه اول انداختم روش و روی CA تنظیم کردم سرعت دانلود 9 مگابایت بود و رفتم تو مشخصات دیدم به باند 7 وصل شده .بعد با lte watch روی باند 7 انداختم دیدم سرعت دانلود از 4.5 مگابایت بیشتر نمیشد بعد انداختم رو باند 3 سرعت دانلود بین 2.5 تا 3 مگابایت بود ولی باز مودم رو خاموش روشن کردم و دوباره سرعت دانلود رفت روی 9 مگابایت .ولی روی مایمو سرعت از 5 بالاتر نمیرفت.الان سوال اینه که اگر این مودم تجمیع نمیکنه و سرعت بالاش به خاطر اینه که روی تک باند سرعت بیشتری نسبت به بقیه مودم ها میده پس چرا وقتی دستی روی یک باند ست میشه سرعت میاد پایین ولی خودش وقتی وصل بشه سرعت دو باند رو با هم جمع میکنه و میده بیرون ؟

6. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر امروز یه مودم i60 انلاک شده رسید دستم تست کردم و متوجه یه نکته ای شدم .سیم همراه اول انداختم روش و روی CA تنظیم کردم سرعت دانلود 9 مگابایت بود و رفتم تو مشخصات دیدم به باند 7 وصل شده .بعد با lte watch روی باند 7 انداختم دیدم سرعت دانلود از 4.5 مگابایت بیشتر نمیشد بعد انداختم رو باند 3 سرعت دانلود بین 2.5 تا 3 مگابایت بود ولی باز مودم رو خاموش روشن کردم و دوباره سرعت دانلود رفت روی 9 مگابایت .ولی روی مایمو سرعت از 5 بالاتر نمیرفت.الان سوال اینه که اگر این مودم تجمیع نمیکنه و سرعت بالاش به خاطر اینه که روی تک باند سرعت بیشتری نسبت به بقیه مودم ها میده پس چرا وقتی دستی روی یک باند ست میشه سرعت میاد پایین ولی خودش وقتی وصل بشه سرعت دو باند رو با هم جمع میکنه و میده بیرون ؟
    بنده با فیلم و سند و مدرک و فعال بودن فقط یک باند در منطقه برای یک اپراتور و فعال بودن دو باند برای اپراتور دیگر در منطقه بارها تست زدم و مقایسه کردم و فیلم هم دادم بازم خواستید تست بزنم و فیلم هم بدم . کلا از این برنامه
    lte watch هم رو این مودم استفاده نکنید بهتره چون به جای بهتر شدن یا انتخاب یک چیز میزنه چیز دیگه ای رو خراب میکنه حتی رو b525 هم من با این برنامه زیاد انگولک کردم کلا مودم تجمیع رو بوسید و گذاشت کنار
    و تا مودم رو ریست نکرده بودم شده بود عینه یه مودم cat4 .

مورد دوم هم اگر مودم به قول شما تجمیع میکنه همونجا پیشش یه مودم fd-m60 یا b525 با یک سیم کارت دیگه از همون اپراتور بزارید و باهم تست بزنید . قاعدتا باید اگر تجمیع برا اون سیم کارت و اون اپراتور فعال باشه مودم های b525 و fd-m60 علامت + ظاهر میکنن و نهایت سرعت رو به شما میدن . حالا مودم i60 رو تست کنید با همون اپراتور و هونجا و همون لینک دانلود باید عینه این دو مودم سرعت دانلود به شما بده نه کمتر نه بیشتر چون به قول شما داره تجمیع میکنه دیگه . بنده خودم با i60 با تک باند ( یعنی اصلا در منطقه و شهر ما خبری از باند دوم یعنی 7 نیست ) تا 10 مگابایت سرعت دانلود میگیرم ولی با همون مودم b525 یا fd-m60 با همون اپراتور و همون سیم کارت و همون لینک بیشتر از 5 مگابایت سرعت دانلود نمیتونم بگیرم چرا چون خبری از باند دوم و تجمیع نیست ولی چرا مودم i60 سرعت بیشتری دریافت میکند ؟؟؟؟ حالا در اپراتوری که دو باند 3 و 7 فعاله با i60 باز 10 مگابایت سرعت دانلود میگیرم ولی با مودم های b525 یا fd-m60 و ظاهر شدن علامت + همونجا با همون سیم کارت و لینک تا 17 یا 18 مگابایت سرعت دانلود میگیرم چرا ؟؟؟؟
    Last edited by saber73; 10-12-2019 at 22:44.

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    مودم مبین نت انلاک میشه؟ tf i60 با فریم ور اخرین نسخشه

منم دقیقا روی مودم های دیگه چنین مشکلی رو دارم

10. 3 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    مودم مبین نت انلاک میشه؟ tf i60 با فریم ور اخرین نسخشه

منم دقیقا روی مودم های دیگه چنین مشکلی رو دارم
    192 به بعد انلاک نمیشه . نظر من همون فریمور یا وب یو ای مودم ها هست و به احتمال زیاد مشکل از این قسمت باشه البته من حوصله نکردم یه تستی بزنم اونم به این صورت که فقط با کابل لن وصل باشم و کلا وای فای رو خاموش کنم و ببینم باز این اتفاق می افته ! اگر این اتفاق نیفته میتونه ادم به شبکه وای فای مودم ها شک کنه

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

وای فای مودم شما رو چه کانالی هست؟

14. 3 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بنده با فیلم و سند و مدرک و فعال بودن فقط یک باند در منطقه برای یک اپراتور و فعال بودن دو باند برای اپراتور دیگر در منطقه بارها تست زدم و مقایسه کردم و فیلم هم دادم بازم خواستید تست بزنم و فیلم هم بدم . کلا از این برنامه
    lte watch هم رو این مودم استفاده نکنید بهتره چون به جای بهتر شدن یا انتخاب یک چیز میزنه چیز دیگه ای رو خراب میکنه حتی رو b525 هم من با این برنامه زیاد انگولک کردم کلا مودم تجمیع رو بوسید و گذاشت کنار
    و تا مودم رو ریست نکرده بودم شده بود عینه یه مودم cat4 .

مورد دوم هم اگر مودم به قول شما تجمیع میکنه همونجا پیشش یه مودم fd-m60 یا b525 با یک سیم کارت دیگه از همون اپراتور بزارید و باهم تست بزنید . قاعدتا باید اگر تجمیع برا اون سیم کارت و اون اپراتور فعال باشه مودم های b525 و fd-m60 علامت + ظاهر میکنن و نهایت سرعت رو به شما میدن . حالا مودم i60 رو تست کنید با همون اپراتور و هونجا و همون لینک دانلود باید عینه این دو مودم سرعت دانلود به شما بده نه کمتر نه بیشتر چون به قول شما داره تجمیع میکنه دیگه . بنده خودم با i60 با تک باند ( یعنی اصلا در منطقه و شهر ما خبری از باند دوم یعنی 7 نیست ) تا 10 مگابایت سرعت دانلود میگیرم ولی با همون مودم b525 یا fd-m60 با همون اپراتور و همون سیم کارت و همون لینک بیشتر از 5 مگابایت سرعت دانلود نمیتونم بگیرم چرا چون خبری از باند دوم و تجمیع نیست ولی چرا مودم i60 سرعت بیشتری دریافت میکند ؟؟؟؟ حالا در اپراتوری که دو باند 3 و 7 فعاله با i60 باز 10 مگابایت سرعت دانلود میگیرم ولی با مودم های b525 یا fd-m60 و ظاهر شدن علامت + همونجا با همون سیم کارت و لینک تا 17 یا 18 مگابایت سرعت دانلود میگیرم چرا ؟؟؟؟

اره چند ماه پیش با 525 تست کردم در حالت تجمیع باند 3 و 7 سرعت دانلود حدود همون 9 مگ بود و قابلیت تجمیع در منطقه ما برای هر دو اپراتور فعاله .تازه من با منوی خود مودم هم تست کردم وقتی روی باند 7 ست بشه و اتوماتیک نباشه بازم سرعتش از 5 یا 6 مگابایت بالاتر نمیره برا همین میگم تجمیع میکنه .الان من نمیخام این حرفو که میگی i60 روی تک باند سرعت بیشتری میده رد کنم چون به خودمم ثابت شده این مودم روی تک باند سرعتش بالاتره ولی من میگم چرا وقتی فرکانس دستی روی یک باند ست بشه حتی از توی خود مودم بازم سرعت نصف میشه ولی وقتی اتو باشه سرعت دوبرابره ؟ حالا یه چیز دیگه .این تست هایی که دوستان گذاشتن و گفتن روی تی دی تجمیع میکنه که صد در صد اینطوره پس چطور میشه یه مودم فقط روی تی دی تجمیع کنه ولی روی fd نتونه تجمیع کنه ؟
    Last edited by morteza_mombeini; 11-12-2019 at 10:18.

16. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اره چند ماه پیش با 525 تست کردم در حالت تجمیع باند 3 و 7 سرعت دانلود حدود همون 9 مگ بود و قابلیت تجمیع در منطقه ما برای هر دو اپراتور فعاله .تازه من با منوی خود مودم هم تست کردم وقتی روی باند 7 ست بشه و اتوماتیک نباشه بازم سرعتش از 5 یا 6 مگابایت بالاتر نمیره برا همین میگم تجمیع میکنه .الان من نمیخام این حرفو که میگی i60 روی تک باند سرعت بیشتری میده رد کنم چون به خودمم ثابت شده این مودم روی تک باند سرعتش بالاتره ولی من میگم چرا وقتی فرکانس دستی روی یک باند ست بشه حتی از توی خود مودم بازم سرعت نصف میشه ولی وقتی اتو باشه سرعت دوبرابره ؟ حالا یه چیز دیگه .این تست هایی که دوستان گذاشتن و گفتن روی تی دی تجمیع میکنه که صد در صد اینطوره پس چطور میشه یه مودم فقط روی تی دی تجمیع کنه ولی روی fd نتونه تجمیع کنه ؟
    روی tdd بله تجمیع میکنه اونم جاهایی که دو باند 3500 و 3600 فعال و قابلیت تجمیع هم فعاله . والا اینجا و خیلی از دوستان همه جای ایران با تعویض بین ca و mimo رو fdd هیچ فرقی ندیدن ! کلا فریمور بدون ca و mimo مثل 197 با فریمور دارای ca و mimoتست شده در شبکه fdd و هیچ فرقی باهم نداشتن ولی در شبکه tdd چرا تفاوت سرعت وجود داشته اونم نه همه جای کشور در برخی مراکز استانی با انتخاب گزینه ca .

18. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

10 ویرایش جدید مودم i60 از سوی شرکت ایرانسل

کسی مودم جدید ای 60 نخریده؟؟؟
    فک کنم ورژن198 ایرانسل زدش ....
    Last edited by Hossein jabbar; 12-12-2019 at 18:24.

20. 2 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •