تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 348 از 400 اولاول ... 248298338344345346347348349350351352358398 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,471 به 3,480 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود بر همه دوستان

مودم ایرانسل [B612] i60 بعد از فلش به نسخه 198 جنرال همه مشخصاتش مانند IMEI, MAC, SN و ... پاک شده و No Service می دهد.
    سعی کردم فایل nvram مودم i60 ایرانسل که در صفحات قبلی فرستاده شده بود را push کنم ولی nv.bin پس از ریبوت کردن مودم بر میگرده به حالت قبلی.
    اگر فایل پوش بشه به فولدر mnvm2:0 و دوباره پول بشه فایل همونه ولی پس از ریستارت مودم دوباره همون فایل خود مودم داخل فولدر هست.
    حتی فایل را پوش دادم به مسیر دیگر و از راه shell فایل nv.bin داخل فولدر را پاک و فایل دیگر را کپی کردم. همچنان انگار از یک نسخه بک آپ فایل بر میگرده به حالت اصلی. chmod 777 هم تاثیری نداشت.
    تنها موفقیت ویرایش IMEI با دستورatc بود که با وجود تغییر نسخه های فیرمور و تغییر فایل nv همچنان درسته و دیگر 0 نیست که البته مشکل را حل نکرد.

با سپاس
    برگردی رو ورژن 195 مود شده و دوباره NVRAM رو پوش کنید و ببنید فرقی میکنه البته همه اینها رو با دسترسی تلنت میشه دستی درست کرد .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

برگردی رو ورژن 195 مود شده و دوباره NVRAM رو پوش کنید و ببنید فرقی میکنه البته همه اینها رو با دسترسی تلنت میشه دستی درست کرد .
    صابر جان من دستورات atc رو پیدا نکردم راهنمایی میکنی؟؟؟
    جانسان

4. 2 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

در حال حاضر ورژن 195 مود شده روی مودم هست. فایل و nvtool را پوش کردم و از راه شل روی خود مودم تغییرات فایل nv.bin را انجام دادم. نتیجه این شده که فقط سیم ایرانسل کار میکند در حالت 2G

فعلا با ADB کار کردم. با تلنت چه تغییراتی نیاز هست اعمال بشه؟ باز هم سریال و .. را تغییر بدم ؟!

دستورات هم شبیه اینها هست ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 3 کاربر از Vidar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

در حال حاضر ورژن 195 مود شده روی مودم هست. فایل و nvtool را پوش کردم و از راه شل روی خود مودم تغییرات فایل nv.bin را انجام دادم. نتیجه این شده که فقط سیم ایرانسل کار میکند در حالت 2G

فعلا با ADB کار کردم. با تلنت چه تغییراتی نیاز هست اعمال بشه؟ باز هم سریال و .. را تغییر بدم ؟!

دستورات هم شبیه اینها هست ...

کد:

الان nvram جدید اومد و رو مودم کامل نشست ؟ الان باید رمز وای فای مودم شما ssid مودم شما عوض شده باشه اینطور شده ؟ حالا با همین دستورات از طریق تلنت میتوانید سریال نامبر . imei . هر چهار تا ssid و هر چهارتا رمز وای فای مودم و مک ادرس مودم رو هم در صورت نیاز عوض کنید و بعد مودم رو حتما ریست کارخانه نمایید تا تغییرات انجام بشه و انشالله مشکل هم حل بشه .

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر جان من دستورات atc رو پیدا نکردم راهنمایی میکنی؟؟؟
    جانسان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

الان nvram جدید اومد و رو مودم کامل نشست ؟ الان باید رمز وای فای مودم شما ssid مودم شما عوض شده باشه اینطور شده ؟ حالا با همین دستورات از طریق تلنت میتوانید سریال نامبر . imei . هر چهار تا ssid و هر چهارتا رمز وای فای مودم و مک ادرس مودم رو هم در صورت نیاز عوض کنید و بعد مودم رو حتما ریست کارخانه نمایید تا تغییرات انجام بشه و انشالله مشکل هم حل بشه .

متاسفانه
    nvram درست جایگزین نمی شود. فعلا مودم را گذاشتم کنار تا فرصت بعدی.

• با هیچ ورژنی، سیم غیر ایرانسل وصل نمی شود. سیم تی دی ایرانسل هم وصل نمی شود. No Service
    • با ورژن 195 ایرانسل فقط 2G وصل می شود. 4G/3G No Service
    • با ورژنهای بالاتر از 197، ایرانسل فقط 4G وصل می شود. 2G/3G No Service
    • برخی اوقات بعد از خاموش/روشن کردن بدون انجام هیچ تغییری آی پی مودم به جای 8.1 1.1 می شود .

این هم وضعیت سیم لاک از
    nvram مودم:
    کد:
    از راهنمایی شما سپاسگزارم. به هر حال ازNo Service کامل به تک سرویس رسید که از هیچی بهتره!

12. 3 کاربر از Vidar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان من مودم را با فریمور 197 جنرال ویرایش شده اپدیت کردم مشکل نداشت بعد تنظیمات مودم را ریست کردم حالا با کابل لن به کامپیوتر وصل نمیشه با یه سیستم دیگه و کابل دیگه هم امتحان کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

14. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان من مودم را با فریمور 197 جنرال ویرایش شده اپدیت کردم مشکل نداشت بعد تنظیمات مودم را ریست کردم حالا با کابل لن به کامپیوتر وصل نمیشه با یه سیستم دیگه و کابل دیگه هم امتحان کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
    مودم رو ریست کنید کابل رو عوض کنید مشکل پابرجا بود برید رو ورژن 195 های وب و تست کنید باز درست نشد احتمالا مشکل سخت افزاری باشه

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام پیش تعمیرات سخت افزاری هم بردم گفت مشکل سخت افزاری نداره حتی تو نرم افزار multicast_upgrade_tool هم مودم رو شناسایی میکنه هر فریموری هم فکرشو بکنین زدم روش اما مشکل همچنان پابرجاست

18. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام پیش تعمیرات سخت افزاری هم بردم گفت مشکل سخت افزاری نداره حتی تو نرم افزار multicast_upgrade_tool هم مودم رو شناسایی میکنه هر فریموری هم فکرشو بکنین زدم روش اما مشکل همچنان پابرجاست
    هر فریموری رو تست زدید و ریست هم کردید و کابل رو هم عوض کردید و با یک کامپیوتر دیگه هم تست زدید دیگه فقط برمیگرده به مشکل سخت افزاری یا مشکل در ای سی فلش شما و میان افزارهای داخل اون به وجود اومده و باید ای سی فلش مودم پروگرم بشه که کار راحتی نیست و هرکسی بلد نیست و کسی انجام نمیده و بک اپ یا فلش دامپ از این ای سی و میان افزار اون لازم هست اونم سالم و صحیح .

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •