تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 343 از 400 اولاول ... 243293333339340341342343344345346347353393 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,421 به 3,430 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

صابرجان یه سوال توی این فریمورهایی که ویرایش میکردی آیا امکان کنترل پهنای باند رو وایفای وجود نداشت که مثل بقیه چیزا پنهان شده باشه؟
    من الان برای کنترل پهنای باند مهمان یا اعضای خانواده یه میکروتیک hap lite دارم که به این مودم اکسس پوینتش کردم و سرعت رو محدود کردم رو 2 مگابایت براشون نت رو خالی نکنن توی روز
    هرچند وایفای هپ لایت با اون سایز کوچیک بردش از این i60 قویتره ولی خب دست و پا گیره اگر خود مودم داشت خیلی بهتر بود

2. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

داداشای گرامی اگر ناراحت هستین فریمور در دسترس نیست بدم تست کنید ببینید که به فریمور ربطی نداره به منتطقه مربوطه
    از احضار نظر صابر جان عزیزم موافقم میدم تست کنید ببینیم کی میتونه اینجوری سرعت بگیره
    با ارزو پیروزی وپیشرفت بعضی ادامها و الخصوص صابر جان عزیز

داداش گلم شما تا دیروز میفرمودین به فریمور مربوطه و خیلی از من ناراحت بودین که 198 نصب کردم و میگفتین باید استاد باشی تا بفهمی حالا حرف خود من رو میزنید که میگفتم نهایت سرعت مربوط به منطقست ؟

والا من آدمی نیستم ادعایی داشتم باشم و از ابتدای این تاپیک پیگیر بودم حتی بارها میومدن پست های دوستانی مثل صابر و حسین یکی دونفر دیگه رو بخاطر آموزش انلاک پاک میکردن
    حتی من یبار خودم آموزش درست کردم از پست های بچه و ازسیستم خودم درایور هارو بکاپ گرفتم براتون که حتی اونم پاک کردن
    یعنی میخوام بگم از اول بودم و تقریبا تمام فریمورهایی که گذاشته شده تست کردم حتی بعد از صحبت های شما همون فریموری که دادین هم تست کردم و برام فرقی نکرده با 198
    نه که در کل فرقی نداشته باشه بلاخره انقدر اطلاعات دارم که بدونم فریمور مود شده امکانات بهتری داره

ولی حرفم اینکه شما میخوای چیزی رو اثبات کنی ؟میخوای بگی این مودم بیشتر از اون چیزی که میدونیم و دیدیم قابلیت سرعت داره ؟

خب بسم الله تاپیک بزن آموزش بزار حالش رو ببریم
    وگرنه شما یه فریمور رو صدجا تبلیغ کردی لینکش رو گذاشتی و منم الان رو مودم نصبش کردم برا من در سرعت فرقی نکرده با اون 195 بنفش یا 198 با همون باگ هاش به قول شما

هرچیزی یه حد و محدودیتی داره دیگه این مودمم حدش همینه دیگه بیشتر از این در توانش نیست
    هرچند خیلی جاها زیرساخت های مناسب برای همین سرعت هایی که ما میگیرم رو هم ندارن

4. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه نفر داشتیم از این حرفها زیاد میزد و خیلی وعده وعید میداد اخرش خودش رفت و دیگه پیداش نشد همه بچه های قدیمی انجمن میدونن کی رو میگم

6. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابرجان یه سوال توی این فریمورهایی که ویرایش میکردی آیا امکان کنترل پهنای باند رو وایفای وجود نداشت که مثل بقیه چیزا پنهان شده باشه؟
    من الان برای کنترل پهنای باند مهمان یا اعضای خانواده یه میکروتیک hap lite دارم که به این مودم اکسس پوینتش کردم و سرعت رو محدود کردم رو 2 مگابایت براشون نت رو خالی نکنن توی روز
    هرچند وایفای هپ لایت با اون سایز کوچیک بردش از این i60 قویتره ولی خب دست و پا گیره اگر خود مودم داشت خیلی بهتر بود
    زیاد این قسمتها دقت نکردم .

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

داداش گلم شما تا دیروز میفرمودین به فریمور مربوطه و خیلی از من ناراحت بودین که 198 نصب کردم و میگفتین باید استاد باشی تا بفهمی حالا حرف خود من رو میزنید که میگفتم نهایت سرعت مربوط به منطقست ؟

والا من آدمی نیستم ادعایی داشتم باشم و از ابتدای این تاپیک پیگیر بودم حتی بارها میومدن پست های دوستانی مثل صابر و حسین یکی دونفر دیگه رو بخاطر آموزش انلاک پاک میکردن
    حتی من یبار خودم آموزش درست کردم از پست های بچه و ازسیستم خودم درایور هارو بکاپ گرفتم براتون که حتی اونم پاک کردن
    یعنی میخوام بگم از اول بودم و تقریبا تمام فریمورهایی که گذاشته شده تست کردم حتی بعد از صحبت های شما همون فریموری که دادین هم تست کردم و برام فرقی نکرده با 198
    نه که در کل فرقی نداشته باشه بلاخره انقدر اطلاعات دارم که بدونم فریمور مود شده امکانات بهتری داره

ولی حرفم اینکه شما میخوای چیزی رو اثبات کنی ؟میخوای بگی این مودم بیشتر از اون چیزی که میدونیم و دیدیم قابلیت سرعت داره ؟

خب بسم الله تاپیک بزن آموزش بزار حالش رو ببریم
    وگرنه شما یه فریمور رو صدجا تبلیغ کردی لینکش رو گذاشتی و منم الان رو مودم نصبش کردم برا من در سرعت فرقی نکرده با اون 195 بنفش یا 198 با همون باگ هاش به قول شما

هرچیزی یه حد و محدودیتی داره دیگه این مودمم حدش همینه دیگه بیشتر از این در توانش نیست
    هرچند خیلی جاها زیرساخت های مناسب برای همین سرعت هایی که ما میگیرم رو هم ندارن

سلام علیکم:<<باعرض خسته نباشید بچه های فرم الخصوص صابر جان عزیز دل
    من در اول از تمام بچه های فرم برای ایجاد شبحه و شایع ca مودم ای 60 عرز خواهی عمیق می کنم
    واز شما اعضای محترم فرم مرا حلال کنید چون عذاب وجدان راحتم نمیزاره
    و تشکرات فراوان فراوان از رفیق دیرینم صابر جان و حمید خان به شخصه اورض خواهی میکنم
    و الخصوص رفیق دلسوز و پر تلاشم صابر جان که این روز ها دردسر هایی برایش درست کردم از خداوند متعال خواهانم واز شما اعضای محترم فرم خواشمندم عرز خواهی مرا بپزیرید
    دوست دلسوز و فداکارتان
    خاک پاتان حسین
    از صابر خان عزیز بل شخصه اورز خواهی میکنم
    ==================تمام=======================
    یک دنیا تشکر از بچه های فرم که تلاش میکنند

10. 2 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nemati2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام،مودم E5186-22A هم CA نداره؟؟
    من که هر کاری میکنم نه علامت پلاس ظاهر میشه،نه سرعت فرقی می‌کنه.
    این مودم وای فایش فریز میشه کسی راه حلی نداره؟
    لطفاً راهنمایی کنید

12. 3 کاربر از nemati2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=nemati2;9124188]سلام،مودم E5186-22A هم CA نداره؟؟
    من که هر کاری میکنم نه علامت پلاس ظاهر میشه،نه سرعت فرقی می‌کنه.
    این مودم وای فایش فریز میشه کسی راه حلی نداره؟

از این مودم دو مدل وجود داره گویا یکیش اصلا با شبکه های ایران تجمیع انجام نمیده حالا یا ناسازگاری داره یا نیاز به تغییر فریمور و وب یو ای .

این دو مدل :

E5186-22a

E5186-61a

شما ورژن وب یو ای و فریمور مودمت رو بفرست ببینم الانم چه ورژنی روشه . در ضمن منطقه شما دو باند 3 و 7 فعاله ؟

14. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    در صورتی که tfi60 شرکت اسیاتک تهیه کنیم
    انلاک میشه خیالمون راحت ؟

16. 3 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    در صورتی که tfi60 شرکت اسیاتک تهیه کنیم
    انلاک میشه خیالمون راحت ؟
    بله خیالتون راحت باشه همون i60 ایرانسل هست

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

بله خیالتون راحت باشه همون i60 ایرانسل هست
    سلام صابر جان

۱- محبت می کنی لینک اموزش انلاکش برای بنده ارسال کنید ؟ چون سرچ زدم متاسفانه پیدا نکردم

۲- در اینده امکان داره اپدیتی بدند که انلاک از بین بره ؟ اگر بله قابلیتی وجود داره که نزاریم خودکار اپدیت بشه ؟

20. 2 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •