تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 331 از 400 اولاول ... 231281321327328329330331332333334335341381 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,301 به 3,310 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به احتمال زیاد نمیشه

- - - Updated - - -

خیر نمیشه امتحان شده
    این روش لحیم کاری مگه فریمور مودمو ریست نمیکنه؟ که بشه فریمورمورد نظر واردش کرد؟

2. این کاربر از masl8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من یک مشکلی دارم ، چند روز که میگذره میبینم مودم کانکت نیست و باید خاموش و روشنش کنم
    مودم هم انلاکه و فریمور 196 هست
    کسی میدونه باید این مشکل رو چطور رفع کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

الان این سرعت ایرانسله یا مبین نت ؟
    سیم ایرانسل ولی با مودم مبین نت آنلاک

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این روش لحیم کاری مگه فریمور مودمو ریست نمیکنه؟ که بشه فریمورمورد نظر واردش کرد؟
    خیر اصلا با این ورژن ها ارتباط برقرار نمیشه و راهی نداره

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سریال مودم پریده با تلنت .adb.ATامتحان کردم سریال درست میشه ولی به شبکه وصل نمیشه وقتی فریمور اورجینال ایرانسل نصب میکنم بازم سریال همش 00000000000 میشه.nv.binامتحان کردم نمیشه
    nvram باید جایگزین کنید . بک آپ داخل فروم گذاشتم فقط اطلاعات خودتون رو ویرایش کنید و بزنید به مودم

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستانی که تجربه دارن بی زحمت منو راهنمایی کنن :

1-مودم های شرکت هایی که از دکل ایرانسل استفاده میکنن مثل بهارنت و اسیاتک و دیده بان نت و ... ، مودم هاشون بدون انلاک سیم کارت ایرانسل رو میخونن یا نه ؟ اینجا گفته شده بود که اینا همه مودم ها و سیم کارت های ایرانسل هستن که شرکت های دیگه لوگوی خودشون رو روی مودم و سیم کارت میزنن ولی اسیاتک تماس گرفتم گفت میتونید سیم کارت ما رو روی مودم ایرانسل بزارید و لی مودم های ما هیچ سیم کارتی به جز اسیاتک رو قبول نمیکنه .میخاستم بدونم این موضوع چقدر صحت داره ؟ یعنی مثلا اگه من مودم بهارنت یا اسیاتک بخرم و انلاک هم نکنم سیم کارت ایرانسل رو جواب میده یا نه ؟

2-اگه بعضی مودم ها مثل همین gp2101 هیچ راهی برای دستکاری فریموور ندارن پس این شرکت ها چه جوری مودم های ایرانسل و یا مبین نت رو دستکاری میکنن و لوگوی خودشون رو توی فریموور میزارن ؟ یا مثلا تغییرات جدیدی اعمال میکنن ؟

3-من با مودم 2101 ایرانسل سرعت دانلودم روی td حداکثر 2.5 مگابایت هست.به نظر شما اگه tfi60 گیر بیارم( چه با تجمیع و چه بدون تجمیع )سرعت دانلودم میره بالای 5 مگ ؟ یا شانسیه ؟

4- چند تا شرکت هستن که از دکل مبین نت برای td استفاده میکنن و مودمشون هم b612 هست .ایا این مودم همون مودم مبین نته و غیر قابل انلاکه ؟
    بله این مودم ها همون مودم ایرانسل هست با ریست مودم اسم وای فای به همون اسم ایرانسل تغییر پیدا میکنه و کل قضیه اینها لو میره . راحت هم انلاک میشن و بعضی شرکها اصلا انلاک نیستن خواستید بهتون ادرس رو میدم تا بخرید و استفاده کنید فقط رو همشون ( اونهایی که انلاک نیستن ) فریمور 192 جنرال هست به درد نمیخوره و باید سیم لحیم کنید و فریمور جدید داخل فروم رو بزنید تا سرعتتون بره بالا . ولی برا اسیا تک من جایی خوندم با سیم معمولی ایرانسل هم کار میکنه . کار هم نکنه انلاک میشن راحت از خود شرکت بگیرید با سیم کارت و بسته ارزون تر از بیرون میدن تماس بگیرید باهاشون . در مورد مبین نت ریسک هست و نمیشه گفت لاک دائمی هستن یا نه . در ضمن سرعت با فریمورهای جدید خیلی خوبه و اکثرا 85 درصد کاربرا راضی هستن . موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان من یک مشکلی دارم ، چند روز که میگذره میبینم مودم کانکت نیست و باید خاموش و روشنش کنم
    مودم هم انلاکه و فریمور 196 هست
    کسی میدونه باید این مشکل رو چطور رفع کنم؟
    رو tdd با فریمور 196 ایرانسل ؟

9. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

رو tdd با فریمور 196 ایرانسل ؟
    اره
    فک کنم 196 ایرانسل هست با gui هواوی ، اسم فایلی که زده بودم اینه:
    B612_UPDATE_11.196.01.01.234new32

11. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اره
    فک کنم 196 ایرانسل هست با gui هواوی ، اسم فایلی که زده بودم اینه:
    B612_UPDATE_11.196.01.01.234new32
    برو رو فریمور : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و بین باز مشکل داری ؟ ولی یکی از دوستان این مشکل رو داشت با اپراتور هم تماس گرفته بود نمیدونم به کجا رسید فقط هم رو tdd مشکل رو داشت . باز هم یه فریمور عوض کن درست شد از فریمور خود ایرانسل هست نه نشد از شبکه هست و منطقه شما . کلا فریمورهای 196 ایرانسل رو من در قسمت شبکه اونها دستی نبردم و همه از نظر شبکه دقیقا همون ماله خود ایرانسل هستن . موفق باشید .

13. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mrhmix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان گرامی و بزرگوار. خواستم بدونم مودم b612 روتر هم هست؟
    به عنوان مثال اگر مودم در محل دیگری به یک (دستگاه) وصل باشه آیا می تونم روی همون مودم آی پی استاتیک بگیرم و (دستگاه) رو از دور کنترل کنم؟
    درضمن زمانی آی پی استاتیک می گیرم چجوری می تونم ازش استفاده کنم؟

از صمیم قلب ممنونم از کسانی که راهنمایی کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •