تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 316 از 400 اولاول ... 216266306312313314315316317318319320326366 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,151 به 3,160 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان روی TD-LTE ایرانسل که آرم +4G ظاهر میشه تو قسمت اطلاعات مودم MIMO_RANK رو چند نشون میده؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

ممنون ابراز تاسف میکنید [emoji4]
    استفاده شما هم از الفاظ نامناسب باعث شد بر خلاف اطلاعات صحیح شما هم نتونید تبرئه بشید.
    موفق باشید دوست عزیز

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان روی TD-LTE ایرانسل که آرم +4G ظاهر میشه تو قسمت اطلاعات مودم MIMO_RANK رو چند نشون میده؟
    ۱
    شما چطور؟؟؟

5. 3 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

۱
    شما چطور؟؟؟

پیش ما هنوز TD-LTE ایرانسل فعال نیستش. برای من روی FDD باند 7 ایرانسل در برخی از نقاط خونه امون وقتی MIMO_RANK روی 4 میشه آرم +4G ظاهر میشه. روی همه فریمورها اینجوریه و به فریمور خاصی ربط نداره. تو سرعت اینترنتم هم تغییری نمی بینم شاید هم به خاطر این باشه که پیش ما سرعت اینترنت محدود شده است.

Last edited by balouchi; 13-03-2019 at 21:33.

7. 3 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنون ابراز تاسف میکنید [emoji4]
    استفاده شما هم از الفاظ نامناسب باعث شد بر خلاف اطلاعات صحیح شما هم نتونید تبرئه بشید.
    موفق باشید دوست عزیز

مگه دادگاست و شما قاضی هستی و من مجرم؟ شما مثل اینکه توهین های مکرر این آقا رو اصلا ندیدی. حالا من حرفی نزدم و سکوت کردم و اون شخص رو در حدی ندیدم که بخوام جواب بدم. دلیل نمیشه که فکر کنید رفتار ایشون یا حرف ایشون درسته یا اینکه توهیناشون رو من ندیدم یا اشکالی نیست. زشت تر از رفتار ایشون نهوه برخورد شما بود. یا سکوت کنید در این مواقع یا اگه ورود میکنید به موضوع همه جوانب و اخلاق رو لحاظ کنید.

نکته مهم: رفتار و توهین هر شخصی قبل از هر چیزی بیانگر شخصیت و اطلاعات خود شخص مدعی و متکلم هست. دفاع نکردن شخص توهین شده هم قبول یا متنبه شدن به قول شما نیست. بلکه اون شخص و اون مورد رو در حد هم کلام شدن ندونستم.

9. 2 کاربر از ormax1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

امشب با سیم کارت ایرانسل و همراه اول با موبایل A7 و مودم I60 تست سرعت زدم با فریمور 196 آخری که دادین نه 196 قبلی!

تست سرعت برای سیم کارت همراه اول با هردو دستگاه تقریبا یکی بود( حدود 42) و فرقی نداشت. موبایلم البته فروجی پلاس رو نشون میداد ولی مودم نشون نمیده برای همراه اول!( عجیبه که برای FDD و TDD ایرانسل نشون میده.!)

ولی تست سرعت برای سیم کارت ایرانسل کاملا متفاوت بود! موبایلم سرعت 70 تا 80 میداد ولی مودم سرعت 20 میداد. علامت فورجی پلاس رو هردو نشون میدن.

این دیگه چه مدلیه؟ مگه میشه برای یکی تجمیع کنه ولی برای اون یکی نه؟
    امشب یه تست دوباره انجام دادم ولی این بار یه جای دیگه از خونه رو انتخاب کردم و با اپلیکیشن G-NET TRACK چک کردم که به کدوم دکل متصل شده و دکل قبلی نبود. مشکل اینجاست که با فریمور مودم نمیشه فهمید مودم به کدوم دکل متصل شده! راهی هست بشه فهمید؟ تمام مشخصات توی دیوایس اینفو چک کردم ولی چیزی مشابه به عددی که توی اپلیکیشن G-NET TRACK دیدم، نبود.

امشب با سیم کارت ایرانسل با موبایل2017 A7 و مودم I60 تست سرعت زدم با فریمور 196 ویرایش شده. و جای هردو هنگام تست دقیقا یه جای مشخص بود.

موبایلم سرعت 20 میداد ولی مودم سرعت 30 تا 40 میداد. علامت فورجی پلاس رو هردو نشون میدن. نتیجه اینکه این دفعه برای سیم کارت ایرانسل سرعت مودم بیشتر بود.

ولی برای مقایسه به نظرم حتما بیاد مشخص بشه که هر کدوم به یه دکل متصل باشن.

11. این کاربر از momi133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

امشب یه تست دوباره انجام دادم ولی این بار یه جای دیگه از خونه رو انتخاب کردم و با اپلیکیشن G-NET TRACK چک کردم که به کدوم دکل متصل شده و دکل قبلی نبود. مشکل اینجاست که با فریمور مودم نمیشه فهمید مودم به کدوم دکل متصل شده! راهی هست بشه فهمید؟ تمام مشخصات توی دیوایس اینفو چک کردم ولی چیزی مشابه به عددی که توی اپلیکیشن G-NET TRACK دیدم، نبود.

امشب با سیم کارت ایرانسل با موبایل2017 A7 و مودم I60 تست سرعت زدم با فریمور 196 ویرایش شده. و جای هردو هنگام تست دقیقا یه جای مشخص بود.

موبایلم سرعت 20 میداد ولی مودم سرعت 30 تا 40 میداد. علامت فورجی پلاس رو هردو نشون میدن. نتیجه اینکه این دفعه برای سیم کارت ایرانسل سرعت مودم بیشتر بود.

ولی برای مقایسه به نظرم حتما بیاد مشخص بشه که هر کدوم به یه دکل متصل باشن.
    اصل موضوع این هست که واقعا از روی سرعت نمیشه نتیجه گیری کرد
    مگر اینکه دوتا مودم باشه با فریمور های متفاوت در یک مکان و زمان و همزمان تست استارت بخوره
    اگر قرار باشه دستگاه متفاوت باشه نمیشه استناد کرد
    با دو تا گوشی در یک زمان تست گیری میکنین تفاوت سرعت داره بین گوشی و مودم که هیچ

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

13. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان مودم من در حال کار بود که یهو خاموش شد دیگه روشن نمیشه؟!!!!
    مشکلش چی میتونه باشه؟

15. این کاربر از as2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان مودم من در حال کار بود که یهو خاموش شد دیگه روشن نمیشه؟!!!!
    مشکلش چی میتونه باشه؟
    یو اس بی لحیم کنید ببینید پورت میده اگه داد یه بار فریمور بزنید ببینید درست میشه

17. 3 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

یو اس بی لحیم کنید ببینید پورت میده اگه داد یه بار فریمور بزنید ببینید درست میشه
    اوکی شد ممنون از راهنمایی

19. 3 کاربر از as2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •