تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 284 از 400 اولاول ... 184234274280281282283284285286287288294334384 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,831 به 2,840 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون. یک هفته بیشتر پستها رو میخونم که متوجه بشم. اگه امکان داره فریمور 92 و و روش دوم که برای انلاک رو برای من صفحه رو بزارین. چون صفحه ها خیلی هستن پیدا نمیکنم
    همینه دیگه وقتی کسی همکاری نمیکه اخر عاقبت این میشه . شما با روش دوم انلاک کنید تا دوباره مجبور به انلاک نشید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

یعنی بجای نصب فریمور 92. فریمور 95 شما با اسکریپ دوم که گذاشتین رو انجام بدم

3. این کاربر از hadi1587 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

خوب در مورد فایل pdf که فرمودید برای درست کردنش که دیگران مثل من سریع متوجه بشن باید در ابتدا برای انلاک کردن مودم i60 ویرایش سوم فریمور رو با کد اسکریپت جدید رو گذاشت و سپس به صورت تصویری روش اتصال یو اس بی رو گذاشت و بعد از اون روش انتقال فریمور و اسکریپت 95 رو نشون داد . درسته؟

5. این کاربر از hadi1587 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

[QUOTE=saber73;9099758]همینه دیگه وقتی کسی همکاری نمیکه اخر عاقبت این میشه . شما با روش دوم انلاک کنید تا دوباره مجبور به انلاک نشید .

من متوجه شدم فقط اینکه دیگه نمیخواد فریمور 192رو اول نصب کرد بعد رفت سراغ 195 که گذاشتین. از ابتدا با همین فریمور روش دوم 195 و ویرایش سوم و اسکریپت جدید انلاک کرد

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خوب در مورد فایل pdf که فرمودید برای درست کردنش که دیگران مثل من سریع متوجه بشن باید در ابتدا برای انلاک کردن مودم i60 ویرایش سوم فریمور رو با کد اسکریپت جدید رو گذاشت و سپس به صورت تصویری روش اتصال یو اس بی رو گذاشت و بعد از اون روش انتقال فریمور و اسکریپت 95 رو نشون داد . درسته؟
    [QUOTE=hadi1587;9099764]
    همینه دیگه وقتی کسی همکاری نمیکه اخر عاقبت این میشه . شما با روش دوم انلاک کنید تا دوباره مجبور به انلاک نشید .

من متوجه شدم فقط اینکه دیگه نمیخواد فریمور 192رو اول نصب کرد بعد رفت سراغ 195 که گذاشتین. از ابتدا با همین فریمور روش دوم 195 و ویرایش سوم و اسکریپت جدید انلاک کرد
    در مورد روش مورد نظر و اموزش من میخواستم با فریمور 196 ایرانسل که ویرایش شده مودم رو انلاک کنید و دیگه لازم نباشه تغییر فریمور بدید و وقتتون تلف بشه و سردرگم بشید . الان اگه هنوز مودم رو انلاک نکردید میتونید یک تستی بزنید و نتیجه رو اعلام کنید .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

میتونید بعد لحیم کاری و اتصال به کامپیوتر این فریمور رو از طریق لودر نصب کنید و سپس با این اسکریپت ببنید انلاک میشه یا نه

نسخه 196 ادیت شده ایرانسل با ظاهر هواوی

برای اسکریپت هم از این استفاده کنید:

بعد نصب فریمور حتما مودم ریست شود .

فقط قبل اجرا اسکریپت حتما تلنت ویندوز راه اندازی شده باشه و ببنید ip صفحه وب مودم چند است . این اسکریپت بر روی :192.168.1.1 تنظیم شده . اگر مودم با ای پی دیگری بالا اومد باید فایل go رو ادیت و به اون عدد مورد نظر تغییر و بعد ذخیره کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

ادرس صفحه فروم 196 ویرایش شده ایرانسل رو لطف میکنین

تاريخ عضويت
    Jan 2012

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

میتونید بعد لحیم کاری و اتصال به کامپیوتر این فریمور رو از طریق لودر نصب کنید و سپس با این اسکریپت ببنید انلاک میشه یا نه

نسخه 196 ادیت شده ایرانسل با ظاهر هواوی

برای اسکریپت هم از این استفاده کنید:

بعد نصب فریمور حتما مودم ریست شود .

فقط قبل اجرا اسکریپت حتما تلنت ویندوز راه اندازی شده باشه و ببنید ip صفحه وب مودم چند است . این اسکریپت بر روی :192.168.1.1 تنظیم شده . اگر مودم با ای پی دیگری بالا اومد باید فایل go رو ادیت و به اون عدد مورد نظر تغییر و بعد ذخیره کنید .
    موقع اجرا اسکریپ کدوم فایل داخل پوشه رو در ویندوز باید اجرا کنم

12. این کاربر از hadi1587 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

موقع اجرا اسکریپ کدوم فایل داخل پوشه رو در ویندوز باید اجرا کنم
    بعد زدن فریمور و بالا اومدن مودم و اتصال از طریق وای فای یا لن به کامپیوتر و مشاهده صفحه وب مودم و دریافت اخطار لاک بودن مودم ( باید سیم کارت غیر ایرانسل رو مودم بیندازید ) از داخل پوشه اسکریپت فایل go رو باید اجرا کنید .

اگر امکان داره فیلم یا عکس از این مرحله تهیه کنید تا در اموزش قرار بدیدم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •