تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 283 از 400 اولاول ... 183233273279280281282283284285286287293333383 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,821 به 2,830 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

از اینده منم مثل شما بی خبر هستم برای اینکه ریسک نکنید توصیه میشه مودم رو انلاک کنید و به نسخه 196 که جلوی اپدیت بسته شده اپدیت کنید .
    ممنون ، به چه صورت آنلاک کنم و با کدوم فایل 196 آپدیت کنم؟ ممنون میشم لینک بدید چون چندتاپیک رو دیدم بیشتر گیج شدم

2. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون ، به چه صورت آنلاک کنم و با کدوم فایل 196 آپدیت کنم؟ ممنون میشم لینک بدید چون چندتاپیک رو دیدم بیشتر گیج شدم
    unlock

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

196

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ممنون برای اپدیت و انلاک از همین فایلهایی داده شده استفاده می کنم اما برای آنلاک از چه روشی باید استفاده کنم؟

6. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون برای اپدیت و انلاک از همین فایلهایی داده شده استفاده می کنم اما برای آنلاک از چه روشی باید استفاده کنم؟

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این لینک رو که رفتم جلو فایل بود برای آنلاک ، و به یک روش فلش رسیدم که ی مقدار سر در گم شدم
    3- مودم را با کابل USB به پی سی متصل کرده و نقاط مربوط به مود دانلود را اتصال کوتاه نمایید
    (دقیقا مانند کاری که برای آنلاک کردین)

10. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض مشکل در انلاک i60

سلام . من دبروز مودم i60 رو گرفتم که از ایرانسل هست و فریمورش 96 هست. و از دیروز هزچی این صفحه ها رو میخونم متوجه نمیشم که انلاک میشه یانه و چیزی که متوجه شدم اگه درست هست اینه که به فریمور 92 برم که بچه ها راهنمای نصب رو گفتن بعد انلاکش کنم و سپس به یکی از این فریمورهای جدید که بچه ها گذاشتند اپدیت کنم. راهنمایی کنید ایا درست هست یا اشتباه و چه کاری انجام بدم ممنون

12. این کاربر از hadi1587 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این لینک رو که رفتم جلو فایل بود برای آنلاک ، و به یک روش فلش رسیدم که ی مقدار سر در گم شدم
    روش اول رو دانلود و فایل pdf رو مطالعه کنید همه چی میاد دستتون و بعد با روش دوم و توضیحات مربوط انلاک کنید . مثل زدن فریمور هست فقط در اخر یک اسکریپت اجرا میکنید و مودم انلاک میشه تمام .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام . من دبروز مودم i60 رو گرفتم که از ایرانسل هست و فریمورش 96 هست. و از دیروز هزچی این صفحه ها رو میخونم متوجه نمیشم که انلاک میشه یانه و چیزی که متوجه شدم اگه درست هست اینه که به فریمور 92 برم که بچه ها راهنمای نصب رو گفتن بعد انلاکش کنم و سپس به یکی از این فریمورهای جدید که بچه ها گذاشتند اپدیت کنم. راهنمایی کنید ایا درست هست یا اشتباه و چه کاری انجام بدم ممنون
    بله درسته . فقط برای انلاک از روش دوم استفاده کنید تا مودم دائمی انلاک بشه و با تعویض فریمور دوباره قفل نشه . تاپیک روش دوم رو کامل مطالعه کنید نوشته چطوری فریمور رو انتقال بدید و با اسکریپت جدید انلاک کنید .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان داخل انجمن فقط به فکر این هستن کارشون راه بی افته و مودم رو انلاک کنند . تا به امروز به 3 نفر پیام دادم و گفتم مودم رو هنوز انلاک نکردید با روشی که میگم جلو برید ببنیم انلاک میشه یا نه تا یک فایل pdf تهیه کنیم و با برنامه های مورد نظر در انجمن قرار بدیم تا کسی سردرگم نشه و مجبور نباشه 2 بار مودم رو انلاک کنه و فقط یک بار و با اخرین فریمور و جدیدترین و پیشرفته ترین مودم رو انلاک کنه . ولی گفتم دوستان کم لطفی میکنن .

17. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

ممنون. یک هفته بیشتر پستها رو میخونم که متوجه بشم. اگه امکان داره فریمور 92 و و روش دوم که برای انلاک رو برای من صفحه رو بزارین. چون صفحه ها خیلی هستن پیدا نمیکنم

19. این کاربر از hadi1587 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •