تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 233 از 400 اولاول ... 133183223229230231232233234235236237243283333 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,321 به 2,330 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوستان این رفتارا درست نیست اگر حرف کسیو قبول ندارید منطقی با هم صحبت کنید اگر منطقی هم جواب نداد اصلا با هم صحبت نکنید

3. این کاربر از hassanhbk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbigdeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نمیدونم والا چقدر سنگ سرعت رو به سینه میزنید خدایی موندم هنگم
    یه هفته اس این مودم دستمه و واقعا خوشم اومده ازش البته جز روز اولش نگاشم نکردم

وقتی هم از wan میرم روی اینترنت سیم کارت حتی قندشکن دیسکانت هم نمیشه و بقولی failover روتر هم شده که واقعا خوشم اومد ازش..اینجور چیزی اصلا نمیخاستم که اینم داره

حالا B525 چیه B612 چیه مهم نیس..وقتی از چیزی که دارید لذت نبرید هی دنبال بالاترید اخرشم هیچی.
    از سال 2001 اینترنت دارم من..از زمانی که کارت انالوگ با سرعت 33.6 کیلوبیت در ثانیه بود ..

5. این کاربر از vbigdeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ورژن 11.232.05.00.07

دکمه Wps مدل b525 روی مودم کنار دکمه power قرار دارد .
    وقتی از داخل تنظیمات Wps خاموش می شود ، این دکمه از کار می افتد و نمی شود با استفاده از آن دستگاهی را به مودم متصل نمود.
    اما سیستم WPS همچنان روشن باقی میماند و هکر ها میتوانند رمز 8رقمی مخفی آنرا یافته و به دستگاه متصل شوند.

به عنوان تجربه شخصی خود من قبلا یک مودم هواوی را به همین روش هک کرده بودم ؛ اما در آن زمان تصور میکردم این خطای کاربر است که سیستم آنرا روشن گذاشته است ، اما الان که یک دستگاه از آنرا تهیه کرده ام ، متوجه شده ام بطور کلی این سیستم در این دستگاه ها خاموش نمی شود !!
    من با B525 تست نکردم ولی B612 تست کردم و حتی زمانی که WPS روشن هست هم نمیشه هکش کرد
    کلا مودم های جدید (تولید بعد از 2015) دیگه این حفره امنیتی رو ندارن
    مودم هایی که تست کردم D-link-2750u و هواوی E8372 و همین B612 بوده
    تنها مودم هواوی که تونستم با حفره WPS هک کنم hg532e بود که یه مودم adsl ارزون قیمت و قدیمی هست

7. 2 کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ورژن 11.232.05.00.07

دکمه Wps مدل b525 روی مودم کنار دکمه power قرار دارد .
    وقتی از داخل تنظیمات Wps خاموش می شود ، این دکمه از کار می افتد و نمی شود با استفاده از آن دستگاهی را به مودم متصل نمود.
    اما سیستم WPS همچنان روشن باقی میماند و هکر ها میتوانند رمز 8رقمی مخفی آنرا یافته و به دستگاه متصل شوند.

به عنوان تجربه شخصی خود من قبلا یک مودم هواوی را به همین روش هک کرده بودم ؛ اما در آن زمان تصور میکردم این خطای کاربر است که سیستم آنرا روشن گذاشته است ، اما الان که یک دستگاه از آنرا تهیه کرده ام ، متوجه شده ام بطور کلی این سیستم در این دستگاه ها خاموش نمی شود !!
    من با B525 تست نکردم ولی B612 تست کردم و حتی زمانی که WPS روشن هست هم نمیشه هکش کرد
    کلا مودم های جدید (تولید بعد از 2015) دیگه این حفره امنیتی رو ندارن
    مودم هایی که تست کردم D-link-2750u و هواوی E8372 و همین B612 بوده
    تنها مودم هواوی که تونستم با حفره WPS هک کنم hg532e بود که یه مودم adsl ارزون قیمت و قدیمی هست
    (ورژن‌های جدید WPS دیگه اون مشکل امنیتی سابق رو ندارن و لازم نیست از این بابت نگران باشین)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من مودم را انلاک نکردم چون مودم های دیگه ای هم دارم
    الان در حال حاضر از td استفاده میکنم چون بسته با تخفیف مشترکین غیرفعال شامل من میشد
    روی ca و mimo روی شبکه fd تغییری ایجاد نمیشه از لحاط سرعت
    فقط متوجه شدم در حالت ca یا mimo باند شبکه عوض میشه ۳ یا 7 ولی همزمان تجمیع نمیکنه
    از طریق برنامه ویندوز روی lte advance گذاشتم ولی انتن نداد
    ایراد از منطقه ما هست یا مودم
    چون ظاهرا هر ۲ باند فعال هست ولی انتن دهی ضعیف هست
    واسه volte باید چیکار کرد؟
    VoLTE رو سوال کردم گفتن که هنوز راه نیافتاده واسه مودم‌ها

چه مدت از اینترنت ثابت استفاده نکرده بودین که شامل تخفیف شدین؟ و چند درصد تخفیف بود؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

قبلش این پست رو خونده بودم نیازی به یادآوری نبود. فقط روی سخنم با ایشون بود که گفته بودن هیچ اپراتوری سرعت بالای صد مگ نداره که من هم خودم سرعت بالاتر از صد مگ گرفتم و هم چند تا دوستانی که میشناسم. من حرفی از ca یا همون تجمیع فرکانس نزده بودم بهتر بود موقع خوندن پست بنده بیشتر دقت میکردید. در ضمن بسته به منطقه و اپراتور سرعت دریافتی فرق میکنه. اگر پهنای باند دکل بوسیله آنتن ماکرو تامین شده باشه در حالت تجمیع و در بهترین حالت نهایت سرعت 100 مگ دریافت بشه ولی اگر برای تامین پهنای باند دکل از فیبر نوری استفاده بشه سرعت دریافتی به مراتب بالاتر خواهد بود. مودم B612 رو هم دارم استفاده میکنم. واقعا مودم سطح پایینی هست فقط به درد آنلاک کردن و کارای دم دستی میخوره اصلا واسه دانلود توصیه نمیشه چون حتی اگر شبکه هم خلوت باشه و کل پهنای باند دکل رو به یه نفر اختصاص بدن باز سرعت دانلودش پایینه چون چیز به درد نخوریه. پست اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید میبینید در مقایسه با مودم 3372 چه عملکرد پایینی رو نشون داده. کلا وقتتون رو صرف همچین مودمی نکنید
    شاید مودم شما مشکل داره
    من قبلا E3372 داشتم و الان هم E8372 دارم که عملا همون 3372 هست + WiFi
    اصلا مودم B612 قابل مقایسه با اون مودم یا بهتر بگم، وینگل نیست.
    در یک مکان از هر دو مودم تست سرعت گرفتم و 8372 سرعت دانلودی حدود 3.7 مگابایت داشت در حالی که B612 بین 5.8 تا 6.5 مگابایت بود
    این تفاوت سرعت هم بیشتر بخاطر قدرت گیرندگی بالای B612 بود. من قبلا یه جفت انتن خارجی براش خریدم تا قدرت گیرندگیش رو بیشتر کنم ولی موقعی که انتن‌ها رو وصل کردم، تقریبا هیچ تفاوتی حاصل نشد. چرا؟؟ چون انتن‌های داخلی این مودم به اندازه همون آنتن‌های خارجی قدرت دریافت داشتن! انتن هایی که گرفته بودم 6dbi بودن! چند تا مودم رومیزی بدون آنتن توی بازار هست که لحاظ قدرت گیرندگی بتونن با این مودم رقابت کنن؟؟
    با قیمت 360ت خریدش واقعا به‌صرفه هست. الان همین وینگل 8372، بیشتر از 360ت قیمت داره!

11. 2 کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یک مدت از برق بکشید و بزارید یه 15 دقیقه همینطوری بمونه و کامپیوتر هم ری استارت کنید و دوباره از اول شروع به انلاک اقدام کنید . کابل یو اس بی رو هم حتما چک کنید .

ببخشید داداش یه سوال
    با لبتاپ dell inspiron n5110 و ویندوز سون 64 بیتی هرکاری میکنم درایور این مودم نصب نمیشه حتی با روش جنیوس پرو هم درایورش نصب نمیشه
    ولی با یه کامپیوتر دیگه که ویندوزش سون 32 بیتیه درایورش راحت نصب میشه
    به نظرتون چرا با ویندوز سون 64 بیتی درایور این مودم نصب نمیشه؟

Last edited by abdollahy2009; 02-01-2019 at 22:41.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شاید مودم شما مشکل داره
    من قبلا E3372 داشتم و الان هم E8372 دارم که عملا همون 3372 هست + WiFi
    اصلا مودم B612 قابل مقایسه با اون مودم یا بهتر بگم، وینگل نیست.
    در یک مکان از هر دو مودم تست سرعت گرفتم و 8372 سرعت دانلودی حدود 3.7 مگابایت داشت در حالی که B612 بین 5.8 تا 6.5 مگابایت بود
    این تفاوت سرعت هم بیشتر بخاطر قدرت گیرندگی بالای B612 بود. من قبلا یه جفت انتن خارجی براش خریدم تا قدرت گیرندگیش رو بیشتر کنم ولی موقعی که انتن‌ها رو وصل کردم، تقریبا هیچ تفاوتی حاصل نشد. چرا؟؟ چون انتن‌های داخلی این مودم به اندازه همون آنتن‌های خارجی قدرت دریافت داشتن! انتن هایی که گرفته بودم 6dbi بودن! چند تا مودم رومیزی بدون آنتن توی بازار هست که لحاظ قدرت گیرندگی بتونن با این مودم رقابت کنن؟؟
    با قیمت 360ت خریدش واقعا به‌صرفه هست. الان همین وینگل 8372، بیشتر از 360ت قیمت داره!
    دوست عزیز نوع انتنی که گرفتید مهمه که چه فرکانسی ساپورت میکنه
    ضمنا مسیر انتن های اکسترنال 3500 هست
    اگر من اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن
    خودم دوتا انتن خارجی باند 3500زدم سرعت tdاز 40مگابیت به 75مگابیت تغیر کرد
    سیم fddزدم سرعت همون سرعت 60مگابیت رو چه با انتن چه بدون انتن میداد
    مودمهای زیادی تو بازار هستن اما هزینه برای خرید مودمهای گرون تو شرایط فعلی اونهم بفرض اینکه سرعتتون 10مگ بیشتر بشه اشتباه محضه با اینحال خود مختارید مودم 10میلیونی بخرید
    3372 هم دارم مودم خوبی هست سرعتش هم دست کمی از b612نداره
    8372هم داشتم تنها عیبش ضعیف بودن وای فای بود

14. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوست عزیز نوع انتنی که گرفتید مهمه که چه فرکانسی ساپورت میکنه
    ضمنا مسیر انتن های اکسترنال 3500 هست
    اگر من اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن
    خودم دوتا انتن خارجی باند 3500زدم سرعت tdاز 40مگابیت به 75مگابیت تغیر کرد
    سیم fddزدم سرعت همون سرعت 60مگابیت رو چه با انتن چه بدون انتن میداد
    مودمهای زیادی تو بازار هستن اما هزینه برای خرید مودمهای گرون تو شرایط فعلی اونهم بفرض اینکه سرعتتون 10مگ بیشتر بشه اشتباه محضه با اینحال خود مختارید مودم 10میلیونی بخرید
    3372 هم دارم مودم خوبی هست سرعتش هم دست کمی از b612نداره
    8372هم داشتم تنها عیبش ضعیف بودن وای فای بود
    مشخصات دقیقش رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته
    از فرکانس 698 تا 2700 رو ساپورت میکنه که همه فرکانس های FDD ایران رو شامل میشه
    با این وجود تاثیر چندانی نداشتن. PDF مشخصات مودم B612 رو چک کردم و انتن داخلیش رو (با توجه به باند) بین 1 تا 5dbi زده
    و اینکه آنتن‌ها فکر میکنم برای هر دو شبکه FD و TD باشن چون زمانی که انتن ها رو وصل میکنم و وضعیت رو حالت اتو باشه، انتن رو رو حالت اکسترنال قرار میده
    منتهی همانطور که گفتم چون قدرت گیرندگی این مودم با آنتن ها برابری میکنه، تاثیر خاصی روی پارامترهای انتن ایجاد نمیکنه
    در مورد E3372، اصلا برام قابل تصور نیست که سرعت برابری با B612 داشته باشه
    تنها حالت ممکن برای همچین چیزی این هست که شما دید بدون مانع به دکل BTS داشته باشین وگرنه در سایر شرایط 3372 سیگنال کمتری نسبت به 612 دریافت میکنه ک باعث افت سرعتش میشه.
    Last edited by zorro0641; 02-01-2019 at 23:23.

16. این کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •