تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 400 اولاول ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من چندتا سوال در مورد این مودم دارم گیچ شدم دیگه و نمیدونم واقعا این مودم جواب کار من رو میده یا نه.. در حال حاظر من با گوشی 4G معمولی خودم روی باند 3 و 7 همراه اول هرکدوم جداگانه 80 مگابیت سرعت دارم و سوالم اینه بالاخره این مودم میتونه تجمیع این دوتا فرکانس رو انحام بده و برسه 160 مگابیت مثلا؟ مایمو 2*2 ساپورت میکنه یا سرعتهای 15 مگابایت دانلود به بالا بخاطر مایمو 4*4 هست؟ مورد دیگه این مودم آنلاکش قیمتهای مختلفی تو نت ازش هست یکی میده 720 دیجی کالا میده 600 یه جا هم با گارانتی اصلی هواوی یک میلیون !! آدم به فکر فرو میره در حالی که لاک شده ایرانسل 360 تومن!! این اختلاف قیمت برای چی هست. و آیا کلا ورژن اصلی هواوی این مودم تو ایران هست؟ منظورم آنلاک شده نیست و تفاوتی توی سخت افزار با مدل مبین نت و ایرانسل دارن یا خیر
    1مودم قابلیت تجمیع رو داره و سرعتهای بالاتری هم میتونه دریافت کنه
    اما سرعتی که شما گفتی رو دور از انتظار نیست منتها فکر نمیکنم داخل ایران کسی این سرعت رو با تجمیع باندها گرفته باشه
    یعنی هرچی عکس وتست سرعت من دیدم نهایت 100مگابیت بوده وهیچ زمان هم خودم در چند استان مختلف که رفت امد داشتم اخرین سرعتم همون 70مگابیت بوده

مگر اینکه لود بالانس کنی که بازم از ی اپراتور نمیتونی این سرعت روداشته باشی باید دوتا مختلف باشه

اختلاف قیمت در این هست که یکسری سود جو امدن مودم در طرح های مختلف قالب میکنن به مردم
    همشون یکی هست هیچ فرقی در سخت افزار ندارن

2. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اما سرعتی که شما گفتی رو دور از انتظار نیست منتها فکر نمیکنم داخل ایران کسی این سرعت رو با تجمیع باندها گرفته باشه
    یعنی هرچی عکس وتست سرعت من دیدم نهایت 100مگابیت بوده وهیچ زمان هم خودم در چند استان مختلف که رفت امد داشتم اخرین سرعتم همون 70مگابیت بوده

مگر اینکه لود بالانس کنی که بازم از ی اپراتور نمیتونی این سرعت روداشته باشی باید دوتا مختلف باشه

اختلاف قیمت در این هست که یکسری سود جو امدن مودم در طرح های مختلف قالب میکنن به مردم

ما هم 22 مگ گرفتیم با گوشی A5 2017

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مودم من با وجودی که 4G+ نشان میده سیم ایرانسل رو ولی وقتی تست سرعت داخلی میگیرم از 22 مگابایت بیشتر نمیشه و سرعت دانلود هم 3 و نیم مگابایت بر ثانیه فراتر نرفته با آی دی ام . آیا مربوط به اون چراغ اتصال به شبکه تلفن همراه میشه با رنکهای سبز آبی زرد. چون از من همیشه این جایی که هستم آبی نشان میده.
    الان چه فریموری رو مودم نصبه ؟ قابلیت ca و mimo فعاله ؟ در کل سرعت به دکلی که از اون خدمات میگیرد هم ربط داره .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کاملا تایید میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بنده این حرف شما رو تایید نمیکنم. بنده با مودم B525 سرعت 17.5 مگابایت (140 مگابیت) رو به صورت ناپایدار و سرعت 15 مگابایت (مگابایت) رو به صورت پایدار هنگام دانلود از اپراتور ایرانسل دریافت میکنم. از دوستانی هم که میشناسم سرعت دانلود 20 مگابایت (160 مگابیت) و حتی بالاتر از اون رو در اپراتور همراه اول دارن

7. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بنده این حرف شما رو تایید نمیکنم. بنده با مودم B525 سرعت 17.5 مگابایت (140 مگابیت) رو به صورت ناپایدار و سرعت 15 مگابایت (مگابایت) رو به صورت پایدار هنگام دانلود از اپراتور ایرانسل دریافت میکنم. از دوستانی هم که میشناسم سرعت دانلود 20 مگابایت (160 مگابیت) و حتی بالاتر از اون رو در اپراتور همراه اول دارن
    شما این سرعت رو دریافت میکنی یا اون اقا 22 مگ گرفته قرار نیست تا کسی این سرعت ها رو نگیره مودمش از ca پشتیبانی نکنه . به این لینک توجه کنید و کامل بخونید ایشون هم مودم b525 دارن ولی سرعت شما یا اون اقا 22 مگ رو نمیگیرن و مودمشون هم علامت + رو نشون میده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان ببنید چقدر این بازار بی صاحب هست و هر جوری خواستن جنس رو قالب میکنن . یکی از فروشگاه های اینترنتی خیلی معروف ایران :

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام
    من این مودم رو خریدم امروز به دستم رسید.روش فریمور 196 هست و با روشی که واسه انلاک توی فروم بود رفتم.
    مودم رو میشناسه لودر رو اجرا میکنم ولی میپره بیرون.خط پنجم که نوشته huawei mobile connect به اونجا نمیرسه...

منظورم خط پنجم اعکس هست.میشه لطفا منو راهنمایی کنید تا چه طور انلاک کنم؟
    2.و اینکه میتونم با اون فریمور ویرایش شده نسخه 3 که توش اسکریپت انلاک هست هم انلاک کنم مودم رو؟

پ.ن
    متاسفانه من نمیتونم نه عکس و نه ادرس اضافه کنم به پست
    Last edited by Aliebrahimi76; 30-12-2018 at 01:32.

12. این کاربر از Aliebrahimi76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من این مودم رو خریدم امروز به دستم رسید.روش فریمور 196 هست و با روشی که واسه انلاک توی فروم بود رفتم.
    مودم رو میشناسه لودر رو اجرا میکنم ولی میپره بیرون.خط پنجم که نوشته huawei mobile connect به اونجا نمیرسه...

منظورم خط پنجم اعکس هست.میشه لطفا منو راهنمایی کنید تا چه طور انلاک کنم؟
    2.و اینکه میتونم با اون فریمور ویرایش شده نسخه 3 که توش اسکریپت انلاک هست هم انلاک کنم مودم رو؟

پ.ن
    متاسفانه من نمیتونم نه عکس و نه ادرس اضافه کنم به پست
    بله با همون ویرایش سوم انلاک کن بهتره . برا لودر هم از همون لودر ویرایش سوم که با خود فریمور هست استفاده کن با دستورات زیر :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط مقابل p پورت خودت رو وارد کن در توضیحات انلاک اومده چطور و از کجا پورت رو پیدا و اینجا بنویسیم .

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام
    آیا میشه بدون لحیم کردن مودم tf i60 ایرانسلو آنلاک کرد؟
    سوال دوم:چطوری سرعت دانلود بالا مثلا بالای 10 مگ میگیرین مال من از 5 مگابایت با idm بیشتر نمیشه. لطفا راهش رو بگید.چون من سرعت دانلود بالا رو لازم دارم برای تانوما درخواست دادم ولی گفتن سال بعد برای منطقه ی ما فعال میشه.تو این مدت میخام با مودمم سرعت بالا رو داشته باشم.ممنون میشم راهش رو بگید

15. این کاربر از vars1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •