تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 135 از 400 اولاول ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,341 به 1,350 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

آقا من مودم رو آنلاک کردم حالا بعد از آنلاک دیگه با سیمکارت TD-LTE ایرانسل وصل نمیشه

با سیمکارت های دیگه مشکلی نداره و وصل میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید
    مودم رو بردم جای دیگه تست کردم مشکلی نداشت و وصل می شد. ظاهرا آنتن دهی مودم ضعیتف شده و تو خونه ما که قبلا بدون مشکل وصل میشد دیگه وصل نمیشه

دوستان لطفا بهترین فریموری که تاحالا تست کردن رو معرفی کنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من هنوزم میگم سوالی که من کردم برای این بود که میخوام بدونم چند نفر از دوستان تو منوشون این تنظیمات دارن دلیل این که تو یه سری از مودمها این منو هست سری اول هواوی که به مبین داد پشت مودم رو که نگاه کنی ای پیش 192.168.8.1 هست این سری فریم ورش بتا هست 1472 سری اول هست 1000 تا هم بیشتر از این فریم ور رو مودم ها بیشتر نخورد تو پارت بعدی اصلاح شد 1472 جدید ایپی 192.168.1.1 شد حالا برای این که دوستان خیالشون راحت شه ورژن اصلی که هم مایمو داره هم ca اپ میکنم صفا کنید.انلاک کردن این مودم هم بدون لحیم کاری میشه البته تو شل
    سلام
    استاد میشه آموزش آنلاک شل رو بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این کاربر دیوانست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اول اصرار داشت مودم رو آنلاک نمیشه کرد و Usb پورت نداره بعدش اومده میگه من یکچیزی از وایمکس می دونم ما رو کشونده تلگرام اراجیف میگه/. کلا شخصیت راونپریشیه

4. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamid1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    استاد میشه آموزش آنلاک شل رو بدید
    داداش گلم این ادمم میشه مثل همینی که رفتی باهاش تو چت، دیدی معلوم نیست چی میگه ها

این بنده خدا اول گفت من کارمند مبین نتم بعد اومده بود از بچه ها پرسیده بود که یه رام مبین نت دارم توش میشه CA انتخاب کرد به نظرتون چیه
    بهش میگنم داداش مگه تو خودت مبین نت نیستی از ما میپرسی بعد یه چی بی ربط تحویلم داد دیدم اصلا ارزش نداره باهاش بحرفیم تو متنش گفت رام رو میزارم که رفته بزاره به فرض هم که بزاره اگر واقعا کارمند مبین نت باشه معلوم نیست اون رام بخواد چه بلایی سر موذم بیاره خیلی قابل اطمینان نیست

اینم متن صحبتاش البته داداش من جسارت کردما فقط خواستم دنبال این بنده خدا هم نری مثل اینیکی که ازش پست کذاشتی بشه

سلام ورژن مبین من 1472 هستش هم مایمو داره هم ca داستان چیه؟
    داداش مگه شما نگفته بودی تو مبین نت کار میکتی شما باید بهتر بدونی این چیه
    ورژن 1472 این چیزی که شما میگی نداره عکسی هم که گذاشتید خیلی مبتدی تنظیمات مایمو و CA نام گذاری شده به نظر نمیاد کار هوای باشه
    من هنوزم میگم سوالی که من کردم برای این بود که میخوام بدونم چند نفر از دوستان تو منوشون این تنظیمات دارن دلیل این که تو یه سری از مودمها این منو هست سری اول هواوی که به مبین داد پشت مودم رو که نگاه کنی ای پیش 192.168.8.1 هست این سری فریم ورش بتا هست 1472 سری اول هست 1000 تا هم بیشتر از این فریم ور رو مودم ها بیشتر نخورد تو پارت بعدی اصلاح شد 1472 جدید ایپی 192.168.1.1 شد حالا برای این که دوستان خیالشون راحت شه ورژن اصلی که هم مایمو داره هم ca اپ میکنم صفا کنید.انلاک کردن این مودم هم بدون لحیم کاری میشه البته تو شل
    داستان از این قرار بود که قرار بود روی کرییر 4.5G مبین سرویس بده مهندس ح ر خیلی تلاش کرد اما تامین اعتبار نشد مبین خیلی ریزش داشت تو وایمکس فقط مشتری های سازمانی بودن که عمده سرویس های پهنای باند اختصاصی گرفته بودن البته از زمان ارایه وایمکس که همون 3g با مدلاسیون 64-qamقصد ارایه سرویس مطلوب بود رو داشت اما باز هم بنا به خیلی دلایل نششد..اولش قرار بود 4.5 بشه که تجمیع رو روی کرییر داشته باشه اما تجهیزاتش تامین پهنای باند بی تی اس سر به فلک می کشید به همین علت تو سری اولی که به مودم به دست مشترک رسید..ورژن 11.192.05.00.1472 بودش که هم ca داره هم مایمو اما بعدش به دلیل ساپورت نکردنش توسط اپراتور و نبود تچهیزات بی تی اس از سمت شرکت به فریم ور نویس شرکت گفتن حذفش کنه امااا تو تست پایلوتش تو تهران سمت مطهری که قرار بود افتتاح بشه شماره روی این شماره بی تی اس اگه اشتباه نکنم این قابلیت کار می کرد .قرار بود 80 مگ دان بده 20 مگ اپ پیش وزیر این رو رونمایی کردن قرار بود زیر ساخت تو تامین وکمک کنه که ما فیا بازی شد ونشد که که اینم بماند...
    دوست عزیزی هم که میخواد تو شل انلاک کنه تو مک هستش اگه وقت کنم اموزش و فریمور اصلی رو میزارم اما اینم بگم تیم مبین نت بخصوص مدیر عامل خیلی تلاش کرد قیمت تموم شده سرویس رو برای مشترک کم کنه اما مالیات و غیره این امکان رو صلب کرد.... در ضمن سمت مطهری دوستانی که فریم ورشون caداره می تونن استفاده کنن البته تا 50 مگ
    Last edited by Hamid1920; 29-06-2018 at 14:17.

داره خودمونی میشه babi_rich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

منم آنلاک کردم...فقط با چه نرم افزاری میشه قابلیت تجمیع رو فعال کرد؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

دوستان در ضمن لطفا بگید این مودم ایرانسل TF-i60 اگر آنلاک بشه آخر قابلیت تجمیع فرکانس و قفل رو اون را داره برای اینترنت 4.5G یا نه ؟ با کدوم نرم افزار ؟ LteWatch یا نرم افزار دیگه ای ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان در ضمن لطفا بگید این مودم ایرانسل TF-i60 اگر آنلاک بشه آخر قابلیت تجمیع فرکانس و قفل رو اون را داره برای اینترنت 4.5G یا نه ؟ با کدوم نرم افزار ؟ LteWatch یا نرم افزار دیگه ای ؟
    دوست عزیز هیچ کدوم از مودم هایی که توی بازار هستن قابلیت قفل روی 4.5G رو ندارن. با نرم افزار LteWatch هم فقط میشه روی تک فرکانس مودم رو قفل کرد. بعضی ها میگن مودم رو قفل کنی روی LTE-Advanced حالت تجمیع فعال میشه که کاملا اشتباهه و هیچ فرقی با حالت auto نداره. اگه مودمی از حالت تجمیع استفاده کنه خودش به صورت اتوماتیک میره روی 4.5G و فقط از روی سرعت دانلود میشه تشخیص داد که مودم داره در حالت تجمیع کار میکنه یا نه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

دوست عزیز هیچ کدوم از مودم هایی که توی بازار هستن قابلیت قفل روی 4.5G رو ندارن. با نرم افزار LteWatch هم فقط میشه روی تک فرکانس مودم رو قفل کرد. بعضی ها میگن مودم رو قفل کنی روی LTE-Advanced حالت تجمیع فعال میشه که کاملا اشتباهه و هیچ فرقی با حالت auto نداره. اگه مودمی از حالت تجمیع استفاده کنه خودش به صورت اتوماتیک میره روی 4.5G و فقط از روی سرعت دانلود میشه تشخیص داد که مودم داره در حالت تجمیع کار میکنه یا نه.
    بسیار ممنون از پاسختون
    منظورم بیشتر این بود که این مودم از 4.5G ساپورت میکنه و تجمیع فرکانس رو حالت
    LTE-Advanced
    داره ؟ مثلا من مودم B525 دارم این امکان را داره و سرعت را به شدت بالا میبره .

10. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بسیار ممنون از پاسختون
    منظورم بیشتر این بود که این مودم از 4.5G ساپورت میکنه و تجمیع فرکانس رو حالت
    LTE-Advanced
    داره ؟ مثلا من مودم B525 دارم این امکان را داره و سرعت را به شدت بالا میبره .
    خواهش میکنم. منم مودم B525 دارم و خیلی راحت تا 136 مگابیت سرعت دانلود ازش میگیرم و هیچ فرقیم بین حالت
    LTE-Advanced و auto تا الان ندیدم. توی جفتش سرعت یکی بوده. مودم B612 رو هم دارم که واسه مبین نت هستش و خودم با استفاده از آموزش های بچه های این انجمن آنلاکش کردم که اصلا قابل مقایسه با مودم
    B525 نیست. B525 یه سر و گردن ازش بالاتره. چه از لحاظ کیفیت ساخت و چه از لحاظ سرعت ولی واسه کارای دم دستی که همیشه روشن باشه خیلی خوبه

12. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مودمهای هواوی موقع استفاده چراغ wifi به صورت چشمک زن نیست؟
    اگر هست کدوم مدل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •