تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 400 اولاول ... 3282122128129130131132133134135136142182232 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,311 به 1,320 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من مودم b612 مبين نت دارم. تازه تحويل گرفتم و هيچكاري هم رو مودم انجام ندادم.
    با برنامه Huawei Hilink كه مخصوص تمام مودم هاي شركت هوآوي هست، وارد مشخصات مودم شدم.
    به قسمت settings و بعد Device رفتم. اين گزينه رو داره Unlock Device كه جلوش نوشته Unlocked .
    با اين حساب مودم من آنلاك هست يا نه؟؟!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من مودم b612 مبين نت دارم. تازه تحويل گرفتم و هيچكاري هم رو مودم انجام ندادم.
    با برنامه Huawei Hilink كه مخصوص تمام مودم هاي شركت هوآوي هست، وارد مشخصات مودم شدم.
    به قسمت settings و بعد Device رفتم. اين گزينه رو داره Unlock Device كه جلوش نوشته Unlocked .
    با اين حساب مودم من آنلاك هست يا نه؟؟!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه سیمکارت ایرانسل یا همراه اول بنداز اگه تشخیصش داد و تونستی از اینترنتش استفاده کنی مودم آنلاکه

3. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام یکی از دوستان که توی مبینت کار میکنه گفت به زودی مبین مودم های b612 که انلاک شدنو میخاد با کمک همراه اول وایرانسل بسوزونه واقعا میتونه همچین کاری بکنه

- - - Updated - - -

سلام یکی از دوستان که توی مبینت کار میکنه گفت به زودی مبین مودم های b612 که انلاک شدنو میخاد با کمک همراه اول وایرانسل بسوزونه واقعا میتونه همچین کاری بکنه

5. این کاربر از mostafa_2050 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

10

- - - Updated - - -

مودم رو نميتونن بسوزونن. ميتونن IMEI مودم رو در شبكه خودشون UnRegister كنند و اون مودم ديگه در داخل اون شبكه نميتونه فعال باشه. مثل رجيستري گوشي هاي موبايل ميمونه. البته گفته بودند كه بعد از رجيستري گوشي هاي موبايل، رجيستري مودم ها هم انجام خواهد شد.
    البته اگر راهي براي عوض كردن IMEI مودم وجود داشته باشه، ميشه براحتي اين مشكل رو برطرف كرد.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

مودم رو نميتونن بسوزونن. ميتونن IMEI مودم رو در شبكه خودشون UnRegister كنند و اون مودم ديگه در داخل اون شبكه نميتونه فعال باشه. مثل رجيستري گوشي هاي موبايل ميمونه. البته گفته بودند كه بعد از رجيستري گوشي هاي موبايل، رجيستري مودم ها هم انجام خواهد شد.
    البته اگر راهي براي عوض كردن IMEI مودم وجود داشته باشه، ميشه براحتي اين مشكل رو برطرف كرد.
    میگن حتی به نمایندگیاش گفته که اگه بدون نصب و تست در محل بفروشن با راهکاری که هواوی داده شناسایی میکنن و غیر فعال میکنن و یه جریمه هم برای کسی که ثبت نام کرده البته این فقط شامل فروشنده میشه و خسارت به خریدار رو میدن حالا اگه نصب و تست شده بعد مشترک آنلاک کرده دیگه ...
    گویا اکثرا فقط برای آنلاک خریدن

حالا باید منتظر بود که لاف زدن یا واقعیه

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان چطوری میشه IMEI مودم انلاک شده رو عوض کرد؟

داره خودمونی میشه سجاد23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام برای خرید i60 جایی سراغ دارید که ارزون بده مثل نمایندگی ها یا اشخاص زیر 180 هزار بفروشن؟؟؟ پایین ترین قیمتی که شما دید ید چنده؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام برای خرید i60 جایی سراغ دارید که ارزون بده مثل نمایندگی ها یا اشخاص زیر 180 هزار بفروشن؟؟؟ پایین ترین قیمتی که شما دید ید چنده؟؟؟
    پیدا شد بمن هم خبر بده
    عید بمن 125 قیمت داده بودن

11. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

من یدونه مبین نت دارم انلاکش کردم ولی استفاده نکردم خشکه همه چیشم روش هست فقط واسه اینکه انلاکشو یاد بگیرم خریدمش هرکسی خواست میخوام بفروشمش

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان چطوری میشه IMEI مودم انلاک شده رو عوض کرد؟
    با adb shell
    البته بکآپ هم قبلش بگیرین

14. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •