تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 400 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من چند وقتی هست مودم TF-i60 ایرانسل رو گرفتم. ولی وقتی میذارم دانلود شبانه هر 15 تا 30 دقیقه ارتباط وای فای با مودم limited میشه و کلا ارتباط با مودم قطع میشه و دیگه نه با وای فای و نه با lan نمیشه بهش وصل شد مگر اینکه مودم رو خاموش و روشن کنم. البته تا حالا فقط توی دانلود شبانه به این مشکل برخوردم. ظاهرا وقتی با lan به مودم متصل میشم و wan رو غیرفعال میکنم این مشکل پیش نمیاد(البته کاملا مطمئن نیستم، امشب دوباره تست میکنم). توی system log یک سری پیغام میده که ظاهرا پیغامی که موقع قطع شدن میده اینه : Sync time failed from BBOU که زمان و ساعت رو بصورت 00:00:14 01-01-1970 نشون میده. بعدش که خاموش و روشن میکنم تایم بروز میشه و میزنه Sync time success from BBOU. که البته زمان بروز شده چند ساعت با زمان ایران اختلاف داشت. از قسمت SNTP زمان رو بروز کردم ولی باز همون مشکل و همون پیغام رو میده.

لطفا اگر کسی راه حلی سراغ داره رهنمایی بکنه.

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با تشکر از شما میخواستم بدونم با زدن این فریمور دوباره مودم لاک میشه؟ من یکی از اشنایان میگفت مودمی رو دیدم که منوش ایرانسل بود ولی انلاک بود چون همان طور که مستحضر هستید بعد از انلاک صفحه وب اینترفیس ایرانسل جاشو به هواوی میده

سلام بر شما.

برای منم سوال شده بود برای همین این ریسک رو به جون خریدم و انجام دادم.

فریم ایرانسل رو روش نصب کردم و سیم کارت رایتل گذاشتم . همینطور که می بینید با رایتل هم آنتن میده و قفل نشده.

3. 4 کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام بر شما.

برای منم سوال شده بود برای همین این ریسک رو به جون خریدم و انجام دادم.

فریم ایرانسل رو روش نصب کردم و سیم کارت رایتل گذاشتم . همینطور که می بینید با رایتل هم آنتن میده و قفل نشده.
    اما دیگر اجازه نصب فریم اصلی رو نمیده. ایرانسل باقی مونده اما هنوز آنلاک هست

5. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز خسه نباشید بنده کابل usb طبق اموزش وصل کردمش عکسش زیر مشخصه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد این کار usb وصل کردم به پی سی و اون دو نقطه داخل اموزش با رسانا گرفتم مودم بندرو طبق عکس زیر شناختش

البته اینم بگم پورتم کردم com55 تو عکس بالا مشخصه

مشکل من اینه وقتی میام فریمور دانلود شده که تو اموزش هستشو میزنم طبق اموزش گفته 5 دقیقه برنامه نصب میکنه رو modem ولی برا من همون 5 ثانیه نشده در میاد و اینم بزور عکس گرفتم اینو میگه دقیقا موندم مشکل چیه .

الان موندم مشکل از فریمور یا چی هستش تا مرحله انلاک کامل بشه خواهشا کسی از دوستان میدونه خواهشا کمکم کنه چون خیلی برام مهمه و چندین ساعت دارم کار میکنم روش به جایی نرسیدم تو همین قسمت . بی صبرانه منتظر کمکتونم فداتون بشم . اینم بگم ویندوز بنده 7 64 بیت هستش تشکر .
    Last edited by mo31n; 20-04-2018 at 23:38.

7. این کاربر از mo31n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان عزیز خسه نباشید بنده کابل usb طبق اموزش وصل کردمش عکسش زیر مشخصه

بعد این کار usb وصل کردم به پی سی و اون دو نقطه داخل اموزش با رسانا گرفتم مودم بندرو طبق عکس زیر شناختش

البته اینم بگم پورتم کردم com55 تو عکس بالا مشخصه

مشکل من اینه وقتی میام فریمور دانلود شده که تو اموزش هستشو میزنم طبق اموزش گفته 5 دقیقه برنامه نصب میکنه رو modem ولی برا من همون 5 ثانیه نشده در میاد و اینم بزور عکس گرفتم اینو میگه دقیقا موندم مشکل چیه .

الان موندم مشکل از فریمور یا چی هستش تا مرحله انلاک کامل بشه خواهشا کسی از دوستان میدونه خواهشا کمکم کنه چون خیلی برام مهمه و چندین ساعت دارم کار میکنم روش به جایی نرسیدم تو همین قسمت . بی صبرانه منتظر کمکتونم فداتون بشم . اینم بگم ویندوز بنده 7 64 بیت هستش تشکر .
    سلام دوست عزیز منم مثل شما همین اتفاق افتاد تا وارد میشه سریع خارج میشه مودم هم 2تا از چراغهاش روشن میشه چراغ آبی و سفید مودم هم دیگه فریمور قبلیش بالا نمیاد وقتی روشن کنی همه چراغها ثابت میمونه با این شماره تماس بگیر برات بگم مشکل از چیه چون توضیحش طولانیه باید اول یه سری سوال ازت بپرسم09393549028

9. این کاربر از amir0078u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم مثل شما همین اتفاق افتاد تا وارد میشه سریع خارج میشه مودم هم 2تا از چراغهاش روشن میشه چراغ آبی و سفید مودم هم دیگه فریمور قبلیش بالا نمیاد وقتی روشن کنی همه چراغها ثابت میمونه با این شماره تماس بگیر برات بگم مشکل از چیه چون توضیحش طولانیه باید اول یه سری سوال ازت بپرسم09393549028

سلام مرسی ممنون اقا امیر گل واقعا ممنون بینهایت سپاس و واقعا گلین به مولا چقدر خوب و عالی برام توضیح دادین ، انلاکش کردم دستتون درد نکنه اینم عکسش که انلاک شدش سپاس فداتون بشم . همیشه دعاتون میکنم سر نماز

سیم کارت همراه اول انداختم داخلش و میبینین کلا ارم ایرانسل رفتش و ارم هواووی اومدش .

اینم عکس مودم اولش قبل هک شدن روش سیم همراه اول هستش این مدلی بودش عکسشو زیر ببینین

Last edited by mo31n; 21-04-2018 at 01:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خواهش میکنم خوشحال شدم تونستم برات کاری انجام بدم واز اینکه خوشحالی خوشحالم به هر حال در خدمتم کلا تو ایران همه اپراتورها مسخره شو درآوردن مودم سفارش لاک میدن تا کاربرا رو اذیت کنن اینترنتم که گرون همشون همینجورن

12. 2 کاربر از amir0078u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خواهش میکنم خوشحال شدم تونستم برات کاری انجام بدم واز اینکه خوشحالی خوشحالم به هر حال در خدمتم کلا تو ایران همه اپراتورها مسخره شو درآوردن مودم سفارش لاک میدن تا کاربرا رو اذیت کنن اینترنتم که گرون همشون همینجورن
    بینهایت از شما ممنون و واقعا حرف درست و دقیقی گفتن . منم از اینترنت رایگان همراه اول بین ساعت 3 تا 7 زیاد استفاده میکنم و برای همین هکشو نیاز داشتم . باز ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان

توی انلاک گفته ورژن مبین نت

11.192.05.00.1072

من كه خريدم ورژنش اینه

11.192.05.00.1472

میشه با همین فریمور آنلاك كرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من چند وقتی هست مودم TF-i60 ایرانسل رو گرفتم. ولی وقتی میذارم دانلود شبانه هر 15 تا 30 دقیقه ارتباط وای فای با مودم limited میشه و کلا ارتباط با مودم قطع میشه و دیگه نه با وای فای و نه با lan نمیشه بهش وصل شد مگر اینکه مودم رو خاموش و روشن کنم. البته تا حالا فقط توی دانلود شبانه به این مشکل برخوردم. ظاهرا وقتی با lan به مودم متصل میشم و wan رو غیرفعال میکنم این مشکل پیش نمیاد(البته کاملا مطمئن نیستم، امشب دوباره تست میکنم). توی system log یک سری پیغام میده که ظاهرا پیغامی که موقع قطع شدن میده اینه : Sync time failed from BBOU که زمان و ساعت رو بصورت 00:00:14 01-01-1970 نشون میده. بعدش که خاموش و روشن میکنم تایم بروز میشه و میزنه Sync time success from BBOU. که البته زمان بروز شده چند ساعت با زمان ایران اختلاف داشت. از قسمت SNTP زمان رو بروز کردم ولی باز همون مشکل و همون پیغام رو میده.

لطفا اگر کسی راه حلی سراغ داره رهنمایی بکنه.

ممنون

دوستان عزیز کسی راه حلی برای این مشکل من نداره. دیشب با کابل لن امتحان کردم ظاهرا پیغام Sync time failed from BBOU رو فقط موقع استفاده از وای فای میده. برای دانلود از Scheduler در IDM استفاده کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •