تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ لنوو

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام به همه عزیزان
    سپاسگزارم از عزیزانی که نظر خودشون رو فرمودند.
    امیر جان چند جا خوندم که لنوو روی کاغذ مشخصات خوبی داره و در عمل ، عملکرد مناسبی نداره . شما که کاربر طولانی مدت این برند هستنید این قضیه رو تایید می فرمایید .
    سوال دومم اینه که اگه لپ تاپ فعلیم رو که دو هسته ای هست رم رو به 8 یا 12 گیگ و هارد رو به 128SSD ارتقا بدم میتونم سرعت قابل توجهی ازش بگیرم . آخه لپ تاپهایی که الان انتخاب کردم هم همگی از سی پی یوهای دو هسته ای بهره میبرند
    گفتم شاید با افزایش رم و استفاده از هارد ssd بتونم از لپ تاپ فعلیم 4-5 سال دیگه استفاده کنم

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
    سلام. در خصوص عملکرد تجربه خودم و دوستانم این است که از انتخابی که داشتیم راضی هستیم و هیچوقت نشده که بگوییم عجب اشتباهی کردیم لنوو خریدیم.
    اتفاقا من کسی هستم که همینطوری جنسی نمیخرم. میخواهد لپ تاپ باشد یا هر چیز دیگر. و حسابی تحقیق میکنم. همین مدل z510 که گفتم اگر خاطرتان باشد، یکی از بهترین و پرفروش ترین مدلهای لنوو شده است.
    یا مثلا ideapad 510 که من اولین بار برای یکی از دوستان در پاییز پارسال خریدم 2 میلیون، و چند ماه بعد که برای یکی دیگر از دوستان همان مدل را خواستم بگیرم، دیدم قیمتش شده 2500. هیچ مدل لپ تاپی در پاییز پارسال اینقدر رشد قیمت نداشت.

در مورد لپ تاپ فعلی شما هم خودتان باید بررسی کنید وگرنه بنظرم بعد از 8 سال دیگه ارزش ارتقا ندارد.
    من خودم قبل از این z510 لپ تاپ Dell inspiron 6400 داشتم که ساخت ایرلند بود که 6 سال باهاش کار کردم و هنوز هم دارمش و کار هم میکنه ولی دیگه جوابگو نیست. با اینکه هم رم و هم هاردش را ارتقا دادم ولی دیگه cpuش جوابگوی کارهایم نیست.

2. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

. با اینکه هم رم و هم هاردش را ارتقا دادم ولی دیگه cpuش جوابگوی کارهایم نیست.
    امیر جان از راهنمایی کامل شما بی نهایت سپاسگزارم . موردی که واسم جای سوال هست چطور core2due 5200 از i7 7500 که فرکانس اون هم 2.7 هست سرعتش به طور محسوسی بالاتره ؟!!

ایام به کام باد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •