سلام دوستان وقت بخیر
من یک چک باکس توی فرم دارم که می خوام با کلیک بر روی آن وضعیت کاربر فعال و یا غیر فعال شود.در حال حاظر من وضعیت ها را از دیتابیس میخونم و این چک باکس رو وضعیتش رو مشخص میکن.حالا فرض یک کاربر فعال هستش.میخوام وقتی روی چک باکس کلیک میکنم فعال تبدیل میشه به غیرفعال بره دیتابیس رو هم آپدیت کنه.خیلی سعی کردم که از ajax برای این موضوع استفاده کنم ولی نتونستم.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
الان با این کد وضعیت فعال یا غیر فعال بودن کاربر رو نشون میدم.

<?php
$status=$all_admin->status;
if($status=='0'){

?> <input type="checkbox" name="toggle" id="toggle_<?php echo $all_admin->user_id; ?>" value="<?php echo $all_admin->user_id; ?>" data-size="small" data-toggle="toggle" data-onstyle="success" data-offstyle="danger"data-on="فعال" data-off="غیرفعال" >
<?php }
if($status=='1'){
?>
<input type="checkbox" checked name="toggle" id="toggle_<?php echo $all_admin->user_id; ?>" value="<?php echo $all_admin->user_id; ?>" data-size="small" data-toggle="toggle" data-onstyle="success" data-offstyle="danger"data-on="فعال" data-off="غیرفعال" >
<?php
}?>

اصل کار من این هست که وقتی روی این چک باکس کلیک میشه بیاد آی دی کاربر و مقدار فعال یا غیرفعال(0 یا 1) رو به صورت post بیاد بفرسته به بک صفحه دیگه که توی اون کدهای mysql مربوطه هست.برای پستش مثل اینکه باید از ajax استفاده کرد ولی من نتونستم صحیح استفاده کنم