تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: درمان افسردگی

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض درمان افسردگی

سلام
    من پیش دکتر رفتم ۲ ماه پیش دکتر با توضیحاتی که دادم بش بهم فلوکستین ۲۰ داد روزی یه دونه با یکی الپرازولام ۱ ساعت قبل خواب میخورم
    این دارو رو من مصرف میکردم افسردگیم شدید تر و اینکه تو خودم میموندم درک دقیقی از زمان نداشتم مثلا تا یخورده به فکری چیزی میرفتم میمدیم یهو تایم شب شده
    تصیمیم گرفتم یهو دارو رو قطع کنم کم کم تمرکزم و فکرام دقیق تر و ازون بی ارزش فکری در اومد ولی بیخوابی هارو داشتم
    اما رفتم سمت ماریجوانا همون گل الان که یه مدته مصرف میکنم بیخوابی ها رفته اما فکرا خیلی زیاد تر شدن و من تقریبا میشه گفت جوابی ندارم براشون
    فراموشیا بیشتر شده از همه مهم تر تو خونواده فهمیدن درمان رو قطع کردم یجورایی فهمیدن که اعتیاد به مخدری چیزی دارم چون چشم ها قرمز و خواب الو میشن شب موقع ای که میام خونه واسه همین نفازولین استفاده میکنم
    حالا سوالم اینجاس که ماریجوانا فیزیکی اعتیاد میاره؟ روانی که داره یهو هم اینو ترک کنی مشکل ساز تر میشه؟
    مصرف پشت سر هم نفازولین مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    تو خلق وخوی و زندگی عادی روالی که داشته مشکلی ایجاد نکرده ولی کاملا مثلا سرفه ها عطسه ها بیشتر شده
    ممکنه از بعدا ها شدیدتر به مشکل روانی بر بخورم یا نه؟ تو نبودش چون قراره اسفند سرباز شم
    Last edited by MMDFullHD; 19-08-2017 at 00:28.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من پیش دکتر رفتم ۲ ماه پیش دکتر با توضیحاتی که دادم بش بهم فلوکستین ۲۰ داد روزی یه دونه با یکی الپرازولام ۱ ساعت قبل خواب میخورم
    این دارو رو من مصرف میکردم افسردگیم شدید تر و اینکه تو خودم میموندم درک دقیقی از زمان نداشتم مثلا تا یخورده به فکری چیزی میرفتم میمدیم یهو تایم شب شده
    تصیمیم گرفتم یهو دارو رو قطع کنم کم کم تمرکزم و فکرام دقیق تر و ازون بی ارزش فکری در اومد ولی بیخوابی هارو داشتم
    اما رفتم سمت ماریجوانا همون گل الان که یه مدته مصرف میکنم بیخوابی ها رفته اما فکرا خیلی زیاد تر شدن و من تقریبا میشه گفت جوابی ندارم براشون
    فراموشیا بیشتر شده از همه مهم تر تو خونواده فهمیدن درمان رو قطع کردم یجورایی فهمیدن که اعتیاد به مخدری چیزی دارم چون چشم ها قرمز و خواب الو میشن شب موقع ای که میام خونه واسه همین نفازولین استفاده میکنم
    حالا سوالم اینجاس که ماریجوانا فیزیکی اعتیاد میاره؟ روانی که داره یهو هم اینو ترک کنی مشکل ساز تر میشه؟
    مصرف پشت سر هم نفازولین مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    تو خلق وخوی و زندگی عادی روالی که داشته مشکلی ایجاد نکرده ولی کاملا مثلا سرفه ها عطسه ها بیشتر شده
    ممکنه از بعدا ها شدیدتر به مشکل روانی بر بخورم یا نه؟ تو نبودش
    فلووکسامین ۵۰ رو امتحان کردی؟ بپرس از دکتر یا داروخانه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

فلووکسامین ۵۰ رو امتحان کردی؟ بپرس از دکتر یا داروخانه

نه استفاده نکردم من فقط اون چیزی مشکل رو داشتم به دکتر گفتم و دارو هایی که تجویز کرد یخورده خراب تر کرد حالمو جای اینکه بهبود بده
    ماریجوانا هم به خاطر اینکه ی چیز عادی بوده و از قبل الکلی هم بودم و مثل الکل ازادانه بدون توجه به اینکه در کشور ممنوع هست دور از دین و ... مصرف میکردم مصرف کردم
    تاثیرات عالی داشته
    برای مثال دیگه اونی که یه زمانی روزوشببم بود برام اهمیت خاصی نداره و اینکه از خیلی چیزا که بیشتر فک میکردم دست کشیدم
    شاد تر شدم و اینکه پر حرف تر با همه شدم با همه هم به خوبی ارتباط برقرار میکنم نظرو و ... اینا هم بیشتر شده
    ولی خب از ی جایی غیرقانونی و ترس از هزار تا چیز هست
    ولی از ی لحاظ شرایط رو بهتر کرده برام

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

ریسپریدون مثل ماریجوانا میمونه برای مغز...هم خواب میاره. هم آدم ار گوشه گیری در میاره و آدم نظر میده تو جمع..

من خودم خیلی کم حرف بودم...خجالتی و ..ریسپدریون رو خوردم زبونم باز شد تو جمع نظر میدم و پررو ترم کرد...فقط یه خورده کره خوری میاره...چاق میکنه..

برای کم حرف بودن شبی 1 میل ریسپریدون بعد 2 هفته اثرش پیدا میشه

7. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه استفاده نکردم من فقط اون چیزی مشکل رو داشتم به دکتر گفتم و دارو هایی که تجویز کرد یخورده خراب تر کرد حالمو جای اینکه بهبود بده
    ماریجوانا هم به خاطر اینکه ی چیز عادی بوده و از قبل الکلی هم بودم و مثل الکل ازادانه بدون توجه به اینکه در کشور ممنوع هست دور از دین و ... مصرف میکردم مصرف کردم
    تاثیرات عالی داشته
    برای مثال دیگه اونی که یه زمانی روزوشببم بود برام اهمیت خاصی نداره و اینکه از خیلی چیزا که بیشتر فک میکردم دست کشیدم
    شاد تر شدم و اینکه پر حرف تر با همه شدم با همه هم به خوبی ارتباط برقرار میکنم نظرو و ... اینا هم بیشتر شده
    ولی خب از ی جایی غیرقانونی و ترس از هزار تا چیز هست
    ولی از ی لحاظ شرایط رو بهتر کرده برام
    مواد مخدر مثل گل و نیکوتین و ...خیلی خوبه کلن، مغزو خیلی فعال و پر ظرفیت میکنه، ولی خوب بعده ها سلولا ضعیف میشن و آدم معذب میشه و هی باید دوزشو ببره بالا.
    من یه دکتر خوب میشناسم الان امریکاس البته یک یا دو هفته دیگه میاد، من تضمینش میکنم، یه سر بزنی بد نیست، اون دکتریم که رفتی احتمالا تشخیصش اشتباه بوده و مواد مغزتو برعکس ریخته بهم، بعضی هاشونم کاسب کارن میخوان بیشتر بهشون وابسته شی.
    عکس کارتشو میفرستم ی نگاه بکن.
    البته من خودم خیلی روم فشاره از نظر روانی و استرس و ... که دکتر فعلا افسردگی تشخیص داده، ولی خوب معلوم نیست شاید راجع به این ریسپریدون باهاش صحبت کنم ، شاید برام بتونه مفید تر باشه ازین فلووکسامین.
    من خودم به قدری اذیت میشم که دیگه زندگیم از روال خارج میشه، و گاهی یه سیگار انقدر بهم ارامش میداد که واقعا معرکه بود، ولی فعلا مخدراتو کلن کامل گذاشتم کنار، شاید راه جایگزین خوبی براش پیدا شه.
    اگر نشه خیلی بعیده بتونم راحت ازدواج و کار و .... کنم.

Last edited by greatpouya; 19-08-2017 at 01:17.

9. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ریسپریدون مثل ماریجوانا میمونه برای مغز...هم خواب میاره. هم آدم ار گوشه گیری در میاره و آدم نظر میده تو جمع..

من خودم خیلی کم حرف بودم...خجالتی و ..ریسپدریون رو خوردم زبونم باز شد تو جمع نظر میدم و پررو ترم کرد...فقط یه خورده کره خوری میاره...چاق میکنه..

برای کم حرف بودن شبی 1 میل ریسپریدون بعد 2 هفته اثرش پیدا میشه
    فلوکستین هم دقیقا همینطوری بوده واس من هفته اول که گذشت یهو دیدم بیشتر اوقات دارم اهنگ دپ گوش میدم تو یه فکرای غمگین و کلا مثل ی دختر ترشیده غمگین شدم گاهی اوقات بی دلیل گریه میکرد
    رفیقم یه حرفی بهم زده اون همش تو مخمه گفتش تمام این دارو ها شمیمیایی هستن و دکترا هم دنبال سرکیسه کردن
    من خودم ۸۹ کیلو درشت هستم و بدنسازی و سوخت سازم بالاس فعلا خشک دارم کار میکنم شنا و سونا تو هفته دو بار میرم ورزشم کنار هست
    این قرصی که گفتین عین همین گل میمومونه فقط دوزش پاین تره و طول یه مدت بلندی هست
    مثل گل یهو نمیبره بالا توهم اینا هم نداره و کوتاه مدت هم نیست

خلاصه دنبال راهیم همه اینا برن کنار و روزای عادی که داشتم میخوام برگرده

11. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مواد مخدر مثل گل و نیکوتین و ...خیلی خوبه کلن، مغزو خیلی فعال و پر ظرفیت میکنه، ولی خوب بعده ها سلولا ضعیف میشن و آدم معذب میشه و هی باید دوزشو ببره بالا.
    من یه دکتر خوب میشناسم الان امریکاس البته یک یا دو هفته دیگه میاد، من تضمینش میکنم، یه سر بزنی بد نیست، اون دکتریم که رفتی احتمالا تشخیصش اشتباه بوده و مواد مغزتو برعکس ریخته بهم، بعضی هاشونم کاسب کارن میخوان بیشتر بهشون وابسته شی.
    عکس کارتشو میفرستم ی نگاه بکن.
    البته من خودم خیلی روم فشاره از نظر روانی و استرس و ... که دکتر فعلا افسردگی تشخیص داده، ولی خوب معلوم نیست شاید راجع به این ریسپریدون باهاش صحبت کنم ، شاید برام بتونه مفید تر باشه ازین فلووکسامین.
    من خودم به قدری اذیت میشم که دیگه زندگیم از روال خارج میشه، و گاهی یه سیگار انقدر بهم ارامش میداد که واقعا معرکه بود، ولی فعلا مخدراتو کلن کامل گذاشتم کنار، شاید راه جایگزین خوبی براش پیدا شه.
    اگر نشه خیلی بعیده بتونم راحت ازدواج و کار و .... کنم.

دقیقا بنده هم ی زمانی کلا پشت همین کامپیوتر اینا بودم افسردگی اومد سراغم زندگی تکراری شد
    دنبال هیجان و کلا چیزای تازه تر رفتم سمت سیگار اول رفتم ی چیز عادی تو بین رفیقام از دوره دبیرستان شد
    رفته رفته که دانشگاه رفتم الکل زیاد میخوردم طوری شده بودم که غولی شده بودم تو مشروب خوری و عرقو کلا شیشه ای جات
    کم کم مادرم گفت ترک کن دیگ ازون رفیقا جدا شدم دانشگاه هم تموم شد مشروب نبود و ترک کردم
    افسردگی بیشتر شد دکتر رفتم دارو هایی داد که وضعمو خراب تر کرد تو بد اجتماعی هم بزرگ شدم و از همه مهم تر برای از بین بردن این افسردگی و خلاصه پاک کردن گذشته و علاقه ای به دختری که بود از زندگیم ی سری چیزارو هم بندازم بره سال قبل سمت پنیر رفتم همینطوری ۳ ماه شاید ۵ ماه خیلی تفریحی تفنی باشه و بود و مصرف میکردم اونم شاید تو سال ۳ بار دوبار
    الان یه چن وقتیه با رفیقی قدیمی هرشب پشت خونه فضای سبز هست میشینیم با دخترای دیگه گل چتی میزنیم یجورایی خوره شده اینم
    تو گمراهی موندم

13. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مورد شما پیچیده هست و نیاز به درمان تخصصی دارد
    در اوایل درمان افسردگی با SSRI ها اصطلاحی باسم افسردگی پارادکس داریم بخصوص در کودکان و جوانان دیده میشه
    یعنی علائم افسردگی و حتی تفکرات خودکشی افزایش پیدا میکنه اما کم کم علایم کلی بیماری بهبود پیدا میکنه
    که برخورد با این موارد نیاز به مراجعه و اضافه کردن دارو داره
    نفازولین طولانی مدت عارضه داره و باعث احنقان و قرمز بودن چشم رو در دراز مدت ایجاد کنه
    قطع ناگهانی ماروجوانا علایم ترک ایجاد میکنه بخصوص که شما وابستگی به مواد و علایم افسردگی دارید نیاز به مراجعه و درمان جدی تخصصی دارید
    Last edited by M.R.S.; 19-08-2017 at 16:21.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شما باید منشاء اصلی رو پیدا کنین چطور افسردگی رخ داده به سبب چی

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سرترالین100بهترین و قوی ترین دارو برای درمان افسردگیه

سعی کن روزا یک لیوان دوغ بزنی و غذات را کمی شور بگیر

خودم بای پلار دارم بیمارستانم بستری شدم و ایشالا هرچه بیشتر و زودتر خوب بشی ولی دکترت را اصلا ترک نکن داداش،بیماری افسردگی یا زیرشاخه هاش خیلی خطرین من گوش ندادم بیماریم شد بای پلار (دوقطبی)

حواست به خودت باشه و اینکه افسردگی مثه دیابته میشه کنترلش کرد ولی نمیشه حذف کرد بیماری افسردگی یا اسکیزوفرنی یا دوقطبی یا ژنتیکی هست یا محیطی

17. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •