تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تاثیر داروهای اعصاب و روان روی بازی های آنلاین

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض تاثیر داروهای اعصاب و روان روی بازی های آنلاین

سلام.من بازی آنلاینش رو 5 ساله بازی میکنم و خیلی حرفه ای و سریع شده بودم.همیشه از همه بیشتر میکشتم و جایگاه نفر اول برای من بود.

از وقتی داروهای اعصاب و روان مصرف میکنم ..بازیم ضعیف شده.دیگه اون حرفه ای نیستم..اول دیگه نمیشم..مغزم کندتر کار میکنه و سریع نیستم.دیگه اول نمیشم.اکثرا آخر میشم.

میخواستم بدونم چرا داروهای اعصاب و روان روی بازی تاثیر میزاره؟ وچه کاری میشه براش کرد..

چون الان فقط ذلت میبرم از بازی...قبلا که دارو نمیخوردم لذت میبردم و همیشه اول میشدم و به خودم افتخار میکردم..الان همش آخر میشم و ذلت میبرم.

از یه طرفی هم دارو ها رو روانپزشک داده و نمیشه قطعش کرد سر خود..

چیکار کنم؟

2. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام.من بازی آنلاینش رو 5 ساله بازی میکنم و خیلی حرفه ای و سریع شده بودم.همیشه از همه بیشتر میکشتم و جایگاه نفر اول برای من بود.

از وقتی داروهای اعصاب و روان مصرف میکنم ..بازیم ضعیف شده.دیگه اون حرفه ای نیستم..اول دیگه نمیشم..مغزم کندتر کار میکنه و سریع نیستم.دیگه اول نمیشم.اکثرا آخر میشم.

میخواستم بدونم چرا داروهای اعصاب و روان روی بازی تاثیر میزاره؟ وچه کاری میشه براش کرد..

چون الان فقط ذلت میبرم از بازی...قبلا که دارو نمیخوردم لذت میبردم و همیشه اول میشدم و به خودم افتخار میکردم..الان همش آخر میشم و ذلت میبرم.

چیکار کنم؟
    دقیقا همین مساله هست که میگم ایران تجارت انسان شده و دارو
    هر کی میرسی به صورت اکادمیک یه چیزی خونده فورا میخواد اونا رو اجرا کنه. من نمیگم داروها رو سر خود قطع کنین چون شروع کردین ولی قطعا دنبال دکتری باشین که به فکر کم کردن د ارو در مرور زمان بشه. چون مریض های روانی الان بیشتر حکم موش ازمایشگاهی رو برا دکتر دارن.
    تازه کجاش رو دیدین. بعدها هم عوارض خواهند داد.
    نگران نباشین طبیعی هست. داروها تمرکز رو از بین میبره و باعث میشه فرد تمرکزش از بین بره و اون نشاط قبلی رو نداشته باشه. حتی تجربه ای که من داشتم رو حافظه تاثیر میزاره. مثلا من که قبلا میتوانستم شماره 50 نفر رو حفظ کنم الان به زور 5 تا رو حفظ میکنم
    الان کوچکترین مشکل روانی مساویست با انبوه دارو.
    به روانشناس هم برین و سعی کنین دارو رو کمتر و کمتر بکنین. گفتم پزشکی که هدفش این باشه.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چیکار کنم؟
    علایم شما قبل از مصرف دارو چه بود؟
    تشخیصی که با اون تحت درمان هستین چی هست؟
    ایا علایم شما بهبود پیدا کرده و تاثیر مثبت داشته اید؟
    داروها چی هستند؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •