تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: شهریه ی کلاس آموزش خصوصی برنامه نویسی ؟

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14 شهریه ی کلاس آموزش خصوصی برنامه نویسی ؟

سلام دوستان عزيز ميخوام كلاس خصوصي بزارم نميدونم چقدر شهريه يك ساعت آموزش رو بزارم لطفا اگه امكانش هست راهنماييم كنيد

توي استان بوشهر هستم : ميخوام آموزش توي منازل محل كار، كتابخونه بزارم.
    كلاس هام هم برنامه نويسي هست آموزش مقدماتي تا پيشرفته برنامه ها...
    خودمم دانشجو ترم 4 مهندسي نرم افزار هستم و اطلاعات برنامه نويسيم عاليه...

به نظر شما هزينه يك ساعت برنامه نويسي رو چند بزارم؟

ممنون ميشم به صورت علمي راهنماييم كنيد نه سليقه.

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

بستگی به برنامه اش هم داره مثلا c++ 100-200 تومن
    یا پی اج پی 300 تومن
    البته دوره مقدماتیش

3. این کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

دوست عزیز اگه با برنامه هایی مثل پاسکال آشنایی داری و مفهوم برنامه نویسی رو درک کردی کلاس نری بهتره.......

اونم این کلاسهایی که 30 ساعته میخوان کل c# رو آموزش بدن و یه مدرک الکی بدن برای دلخوشی !!!!!!!!!

برو سراغ کتابهای مرجع و به درد بخور.میتونی تو انجمن برنامه نویسی از دوستان بیشتر کمک بگیری

5. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

درود

تجربه ای که در این زمینه دارم رو خدمتتون عرض میکنم شاید مفید باشه

بنده متوجه نشدم که شما دقیقا چی چیزهایی رو میتوانید تدریس کنید اون هم تا چه سطحی

ابتدا اینکه این جور کلاس ها قیمت ثابتی نداره و بیشتر به صورت توافقی هست و بیشتر افرادی که به شما مراجعه میکنند دانشجو هستند و در زمینه های سی و سی پلاس پلاس مشکل دارند اون هم در سطحی ابتدایی مگر اینکه شما دارای شهرتی در زمینه برنامه نویسی باشد که افراد مختلف با سطوح مختلف به شما مراجعه کنند

بزرگترین مشکل برای افرادی مثل شما ارائه ندادن مدرک پس از اتمام کلاسها هست

معمولا معمولا برای کلاس های خصوصی ساعتی 15 تا 20 تومن میگیرن اما کمتر دانشجویی هست که با این قیمت ها حاضر باشه بیاد کلاس و مدرکی بهش داده نشود و ترجیح میدهد به اموزشگاه های مجاز مثل فنی و حرفه ای مراجعه کند

بعضی افراد واقعا ایکو رو اکبند قراره ببرن اون طرف یعنی شما قبل از اینکه برنامه نویسی به اون فرد اموزش دهید باید مبانی اولیه کامپیوتر رو اموزش دهید که زمان زیادی میبره و اگر ادم با انصافی باشی دل خودت راضی نمیشه از یک دانشجو پول بگیری اما برنامه نویسی اموزش ندی پس در انتخاب افراد دقت کن چون به دردسرش اصلا نمی ارزد

سعی کن بری خونه طرف تا اینکه بخواهی داخل کتابخونه یا خونه خودتون برگذار کنی

و ...

در بحث اموزش هم که خودت واردی امیدوارم موفق باشید

7. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنونم از پاسخ همگی خیلی خوب بود:

بستگی به برنامه اش هم داره مثلا c++ 100-200 تومن
    یا پی اج پی 300 تومن
    البته دوره مقدماتیش
    ببخشید منظوره مشا چقدر هست؟

دوست عزیز اگه با برنامه هایی مثل پاسکال آشنایی داری و مفهوم برنامه نویسی رو درک کردی کلاس نری بهتره.......

اونم این کلاسهایی که 30 ساعته میخوان کل c# رو آموزش بدن و یه مدرک الکی بدن برای دلخوشی !!!!!!!!!

برو سراغ کتابهای مرجع و به درد بخور.میتونی تو انجمن برنامه نویسی از دوستان بیشتر کمک بگیری
    حمید جان دوست گلم میخوام خودم تدریس کنم . نه کلاس بذارم.
    اینم باهاتون موافقیم چون واقعا کسی از این موسسه های آزاد چیزی یاد نمیگیره، فقط و فقط پول...

درود

تجربه ای که در این زمینه دارم رو خدمتتون عرض میکنم شاید مفید باشه

بنده متوجه نشدم که شما دقیقا چی چیزهایی رو میتوانید تدریس کنید اون هم تا چه سطحی

ابتدا اینکه این جور کلاس ها قیمت ثابتی نداره و بیشتر به صورت توافقی هست و بیشتر افرادی که به شما مراجعه میکنند دانشجو هستند و در زمینه های سی و سی پلاس پلاس مشکل دارند اون هم در سطحی ابتدایی مگر اینکه شما دارای شهرتی در زمینه برنامه نویسی باشد که افراد مختلف با سطوح مختلف به شما مراجعه کنند

بزرگترین مشکل برای افرادی مثل شما ارائه ندادن مدرک پس از اتمام کلاسها هست

معمولا معمولا برای کلاس های خصوصی ساعتی 15 تا 20 تومن میگیرن اما کمتر دانشجویی هست که با این قیمت ها حاضر باشه بیاد کلاس و مدرکی بهش داده نشود و ترجیح میدهد به اموزشگاه های مجاز مثل فنی و حرفه ای مراجعه کند

بعضی افراد واقعا ایکو رو اکبند قراره ببرن اون طرف یعنی شما قبل از اینکه برنامه نویسی به اون فرد اموزش دهید باید مبانی اولیه کامپیوتر رو اموزش دهید که زمان زیادی میبره و اگر ادم با انصافی باشی دل خودت راضی نمیشه از یک دانشجو پول بگیری اما برنامه نویسی اموزش ندی پس در انتخاب افراد دقت کن چون به دردسرش اصلا نمی ارزد

سعی کن بری خونه طرف تا اینکه بخواهی داخل کتابخونه یا خونه خودتون برگذار کنی

و ...

در بحث اموزش هم که خودت واردی امیدوارم موفق باشید
    درود بر شما دوست عزیز بایت زحمتی که کشیدید و توضیح دادید.
    یه چند نفر برای آموزش برام زنگ زدن نمیدونستم چه قیمت هایی بهشون بدم گفتم 8 تومن.
    و همینطور مشکل دومم کتاب بود که با استفاده از کتاب آموزش های 24 ساعته تدریس میکنم.
    و نکته یخوبی که بهش اشاره کردید : نوع آشناییشون با برنامه نویسی و مجزا کردن دانشجو با سایر اقشار.

مرسی از زحمت همگی موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

salam (samdsam) man mitonam tel ya maile u ro dahste basham bara gerftane kelas?

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

یه سوال بی ربط و با ربط همین کلاس خصوصی اگه شبکه و امنیت و -- باشه به نظرتون ساعتی چند ارزش داره ؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

salam (samdsam) man mitonam tel ya maile u ro dahste basham bara gerftane kelas?
    سلام /

به انجمنهای پی سی ورلد خوش اومدین .

زبان اصلی انجمن زبان فارسی هست ؛ لطفا فارسی رو با حروف انگلیسی ننویسید .

و اینکه از طریق پیام خصوصی و یا پروفایل با کاربر مورد نظر ارتباط برقرار کنید .

موفق باشید .

12. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یه سوال بی ربط و با ربط همین کلاس خصوصی اگه شبکه و امنیت و -- باشه به نظرتون ساعتی چند ارزش داره ؟
    در چه سطحی ؟

با مدرک معتبر یا بدون مدرک ؟

با کار عملی یا بدون کار عملی ؟ (کارگاه)

شرکت های معتبر در لولهای مختلف مدرک شبکه رو ارائه می کنند حتی کلاسهای امنیت شبکه از بحث کلی شبکه جداست

تا چند سال قبل (حدود سه سال ) کلاسهای عمومی شبکه تا سطح پیشرفته از ترمی 400 500 هزار تومان شروع و تا 5 6 میلیون هم که برای مدرک بین المللی به دبی میرفتن قیمت میخورد اما الان رو اطلاع ندارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

در چه سطحی ؟

با مدرک معتبر یا بدون مدرک ؟

با کار عملی یا بدون کار عملی ؟ (کارگاه)

شرکت های معتبر در لولهای مختلف مدرک شبکه رو ارائه می کنند حتی کلاسهای امنیت شبکه از بحث کلی شبکه جداست

تا چند سال قبل (حدود سه سال ) کلاسهای عمومی شبکه تا سطح پیشرفته از ترمی 400 500 هزار تومان شروع و تا 5 6 میلیون هم که برای مدرک بین المللی به دبی میرفتن قیمت میخورد اما الان رو اطلاع ندارم

بدون مدرک - با کارگاه و ارائه کلیه ابزارها و نحوه کار از صفر تا ۱۰۰

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •