تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: ترابردپذیری در اینترنت ثابت؛ اپراتور ADSL خود را به صورت آنلاین تغییر دهید

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض ترابردپذیری در اینترنت ثابت؛ اپراتور ADSL خود را به صورت آنلاین تغییر دهید

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برگزاری از ارایه حق انتخاب اپراتور توسط مشترکان ADSL و VDSL خبر داد و مدعی است بیت استریم این آزادی عمل را به مشترکان می‌دهد که در هر زمان که بخواهند به صورت آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ثابت خود را تغییر دهند.

علی‌اصغر عمیدیان دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تصویب و ابلاغ مقررات حاکم بر ارایه خدمات عمده فروشی بیت استریم به اپراتورها خبر داد و گفت: این مقررات به منظور رقابتی کردن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارایه خدمات در حوزه ارتباطات ثابت سیمی و کابلی تصویب شده است. وی در تشریح بیت استریم با اشاره به اینکه با تصویب مقررات بیت استریم آزادی عمل و حق انتخاب مشترکان در تغییر اپراتورشان بیشتر می‌شود، افزود: بیت استریم این آزادی عمل را به مشترکان می‌دهد که در هر زمان که بخواهند به صورت آنلاین و در کوتاهترین زمان ممکن، اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ثابت ADSL و VDSL خود را تغییر دهند.

معاون وزیر ارتباطات اظهار کرد: با تدوین مقررات خدمات عمده‌فروشی بیت استریم فرصت جدیدی برای استفاده حداکثری از منابع و امکاناتی که در اختیار هر یک از دارندگان پروانه شبکه حوزه ارتباطات ثابت مبتنی بر سیم مسی یا کابل نوری وجود دارد، فراهم می‌شود و بر همین اساس از طریق اشتراک بخشهایی در شبکه دسترسی؛ از هرز رفت منابع جلوگیری و امکان توزیع و گسترش شبکه با سرعت بیشتر در تمامی نقاط کشور ایجاد می‌شود.

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات روشها و شرایط ارایه خدمات بیت استریم و تعرفه‌های آن به تفکیک کلان شهرها، مراکز استان و شهرها پیش‌بینی شده است. وی با اشاره به اینکه خدمات بیت استریم بصورت مستقل از فناوری ارایه می‌شود، افزود: در مصوبه ۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مدلی پیش‌بینی شده که امکان سرمایه‌گذاری مشترک اپراتورها را برای توسعه VDSL فراهم می‌کند.

2. 10 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

طرح خوبیه

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مشخص نشده از کی اجرایی میشه ؟ لابد اینم میره برای 5 سال دیگه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

خب اگه بشه از adsl اجباری مخاطرات که جدیدا مد شده توی یک منطقه خاص و به دیگران اجازه سرویس دهی نمی ده به اپراتور های دیگه ترابرد کرد خوبه .... کلا بچاپ هست این مخاطرات و حمار اول

6. 2 کاربر از britain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

ایول آخجون..من که میرم پارس آنلاین خسته شدم از 5 سال مخابرات تهران

8. این کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خدا وکیلی اگه همچین کاری می تونستن چرا چند سال پیش کاری نکردن؟ 6 ساله مخابرات دهن منو اسفالت کرده هر روز باهاشون یه جر و بحثی داشتم

10. این کاربر از zofishel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

وقتی منطقه ما فیبرنوریه و فقط مخابرات میتونه سرویس بده این طرح به چه دردی میخوره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

وقتی منطقه ما فیبرنوریه و فقط مخابرات میتونه سرویس بده این طرح به چه دردی میخوره!
    سلام
    خب وقتی این طرح اجرا بشه شرکت های دیگه هم می تونن وارد بشن و تنها مختص مخابرات نیست (یعنی انحصار از دست مخابرات میاد بیرون)

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

آقایون از این طرح های به ظاهر نامحدود دیگه خبری نشد ؟؟؟

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

آقایون از این طرح های به ظاهر نامحدود دیگه خبری نشد ؟؟؟
    خیالت راحت این حکومت کاری نمیکنه که به نفع مردمش باشه!!
    اینها نه حجم اینترنت براشون مهمه نه پولش یعنی بهت قول میدم حاضرن سر ماه یه چیزی دستی هم به من شما بدن تا بیخیال اینترنت بشیم!!
    این بحث نامحدود هم فقط برای اینه که ذهن من و شما رو با مفهموم اینترنت داخلی آماده کنند وگرنه شما برو به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به عنوان اینترنت داخلی معرفی شده یه نگاه بنداز(همش یه مشت سابت مربوط به اخبار و تبلیغات حکومتی و حوزه ای هست) سر آخر هم مطمئن باش نامحدود میشه ولی از نوع کره شمالی!!!
    یعنی خودم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم جدیدا توی طرحهایی که مثلا به عنوان جشنوره معرفی شده بحث دانلود رایگان رو حدف کردم یه ماه پیش زنگ زدم که بابا چه جوری توی طرح سراسری اینترنت نامحدود هست ولی توی جشنواره هاتون نیست گفتند که داریم بررسی میکنم...میگی نتیجه ش چی شد؟؟...کلا توی طرح سراسری هم دانلود نامحدود رو حذف کردن که دیگه بحثی سرش نباشه!!
    Last edited by mehdy.z; 19-08-2017 at 22:41.

15. 5 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •