تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خسته شدم میخوام استعفا بدم بشینم خونه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض خسته شدم میخوام استعفا بدم بشینم خونه

سلام من چند سالی بیکار بودم.بعد 2 ماه پیش رفتم سرکار..
    حالا بعد 2 ماه خسته شدم دوست دارم استعفا بدم دوباره بشینم خونه کامپیوتر بازی کنم.28 سالمه.

اصلا حال و حوصله مردم و اجتماع رو ندارم..دوست دارم تو خونه راحت باشم.

به نظرتون چیکار کنم؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

ملت دارن خودشون به در دیوار میزنن برن سرکار...هرجور مایلی ولی نظر من اینه کارتو ادامه بدی

3. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

بزرگ شو

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام من چند سالی بیکار بودم.بعد 2 ماه پیش رفتم سرکار..
    حالا بعد 2 ماه خسته شدم دوست دارم استعفا بدم دوباره بشینم خونه کامپیوتر بازی کنم.28 سالمه.

به نظرتون چیکار کنم؟
    مساله روان شناسی هست به این راحتی نمیشه شما رو زور کرد ادامه بدید.
    اول از همه بگید که کارتون چی هست؟ کمی از خودتون بگید.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ی مسافرت برین آب و هوا عوض کنین
    بعد با تمام قوا ادامه بدین
    این حالت مخصوص شما نیست معمولا اشخاصی که کار اداری دارن یا کاری که زیاد با مردم سرکار دارن از جمله خودم یا باید با روحیات شما سازگار باشه یا ی جوری خودتون رو بکشید جلو
    به شخصا هر ماه مسافرت میرم سرکار هم زیاد فشار نمیارم البته به شخصه زیاد با مردم بودن رو دوست دارم ولی هر کار میکنین استعفا ندین که بعد پیداکردن کار مشکل

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

7. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

داداش استعفا ندی که پشمون میشی.من خودم مثل تو هستم.گیمرم.کار نیست.به خدا .حتی اگه استعفا بدهی بهد چند وقت میگی اشتباه کردم که استعفا دادم.به این فکر کن که با حقوقت چه چیزهایی میتونی بخری.مثلا پلی 4

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    من چند سالی بیکار بودم. بعد 2 ماه پیش رفتم سرکار..
    به نظرتون چیکار کنم؟
    سلام
    مغز اگر ورزش نکنه تنبل میشه . ورزش مغز یعنی فکر کردن , حساب کردن , محاسبه کردن , تخمین زدن , شناسائی چهره ها و اشیاء و صداها و بوها , برنامه ریزی کردن , پیش بینی کردن , تجزیه تحلیل کردن اطلاعات مختلف و ربط دادنشون به هم و کشف چیزهای جدید , ابتکار و خلاقیت , یاد گرفتن چیزهای جدید , تصمیم گیری , یاد دادن , توجه داشتن به خود و اطرافیان و محیط , حفظ کردن (به خاطر سپردن) , ردیابی خطرها و ضررها , عیب یابی , چاره اندیشی , رویارویی با مشکلات و صدها کار دیگه
    هر چه فعالیت مغز کمتر بشه , سلولهاش تنبلتر و کم کارتر میشند و کم کم حتی از کار می افتند .
    همین دیروز در تلویزیون voa میگفت دانشمندان روی 240 هزار نفر تحقیقاتِ دهها ساله انجام داده اند و دیگه شک ندارند که کسانی که زندگی بخور و بخواب داشتند خیلی زودتر از بقیه از کار افتاده میشند و حتی نمیتونند درست راه برند و درست حرف بزنند و از انجام ساده ترین کارها عاجز و درمانده میشند در سن بالای 50 یا 55 سال .
    =========================

بدن و اعضا و اندامهای بدن هم از مغز فرمان میگیرند پس وقتی مغز تنبل و کم کار بشه یقیناً بدنش هم کم کم ناتوان و ضعیف میشه و کلی مشکلات پیدا میکنه به دلیل بخور و بخواب و کم کاری و تنبلی و انباشت مواد مضر

حالا مغز شما هم به دلیل کم کاری تنبل شده . وقتی هم که مغز تنبل بشه بدن هم تنبل میشه و اگر به موقع روش زندگی تغیبر نکنه مغز و بدن ضررهای جبران ناپذیر میبینه
    فقط عقل هست که میتونه به این وضع خاتمه بده و عقل هم نیاز به علم و دانش داره تا قوی بشه
    ========================
    میشه گفت در مغز چند قسمتِ بالادستی وجود داره که اگر هر کدومشون قویتر از بقیه بشه , همون قسمت کنترل اعضا و جوارح بدن رو به دست میگیره
    عقل - شهوت - مهربانی - خشم و کینه - طمع - غرور تکبر - بخل و خساست - حسادت
    در بین این فقط عقل هست که خوب هست . بقیه اگر تحت کنترل عقل نباشند فرد و اطرافیانش و حتی جهان رو میتونه به مشکل و دردسر و حتی نابودی بکشه

عقلتون رو با علم و دانش و امید و صبر قوی کنید تا بتونه کنترل همه چیز رو در مغز و بدن به دست بگیره تا از این وضعیت خطرناک نجاتتون بده
    زندگیتون رو تقسیم کنین به 3 قسمت:
    8 ساعت خواب - 8 ساعت کار یا تحصیل - 8 ساعت زندگی خصوصیتون
    در 8 ساعت زندگی خصوصی نباید به خودمون و دیگران ضرر بزنیم (دخانیات , الکل خوری , مواد مخدر , بی بند و باری جنسی , مردم آزاری , خودآزاری و غیره)
    شما میتونین با یک کار نیمه وقت شروع کنین با فشار کاریِ کم . مثلاً کار در شرکت یا فروشگاه یکی از اقوام یا دوستانتون
    حُسن مغز و بدن اینه که از به موقع به دادشون برسیم میتونند دوباره قوی و پرکار و بانشاط بشند
    ضمناً تغذیه ی سالم خیلی مهم هست . مثلاً گفته میشه که موز پتاسیمش زیاده و زیاد خوردنش باعث کسل شدن بدن میشه یعنی نشاط رو میگیره

خلاصه شروع کار از فعال شدنِ عقل در مغز هست تا بتونه بقیه ی قسمتها و بعدش بدن رو تحت فرماندهی خودش دربیاره تا فرد زندگیش رو بیاره روی حساب و کتاب و برنامه ی صحیح
    نیاز خیلی مهم هست برای انگیزه گرفتن برای رها شدن از تنبلی و زندگی غلط .
    غرور و تکبر هم خیلی مهم هست برای رها شدن از تنبلی
    در تاپیک تجربه ها ماجرای یه پسر درس نخون و بازیگوش رو نوشتم که پدرش تهدیدش کرد که حاضر نیست به بچه ی تنبل و مفت خور و درس نخون و بی هدف نون بده و یا باید درس بخونه یا بره کار کنه خرجش رو خودش دربیاره
    همین حرف باعث تحریک غرور و تکبر و عزتِ نفس اون پسر بچه شد و الان که حدود 25 سال از اون تهدید گذشته , همون پسر بچه ی بی عار و درس نخون 11 تا شهر بازی داره در کویت و دهها کارگر و کارمند داره و درآمدش گاهی به 120 میلیون تومن در ماه میرسه .
    این بیماری تنبلی داره روز به روز بیشتر منتشر میشه بین مردم . خیلیها دیگه نمیتونند ز رو درست تلفظ کنند . میگن س . مثل عسیسم و خیلی کلمات دیگه
    بچه ها رو تنبل بار آوردن خیلی اشتباهه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 7 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

احتمالا دلیل اینکه قصد نداری این شغل را ادامه بدی اهیانا علاقه نداشتن به آن شغل است ؟
    خیلیها بلاجبار بدنبال شغلی میروند که به آن علاقه ندارن و صرفا بخاطر درامد و یا شهرت و.. حتی اگر تجربه و تخصصی هم نداشته باشند میروند
    خیلیها هم مثل شما انجام کار و درامد زایی را فقط به داشتن شغل مورد علاقه خودشون میدانند
    در نهایت تصمیم با خود شماست ! بهر حال ادامه دادم هررزو شغلی که به آن هیچ علاقه ای نداری حتما آثاری روی روحیات و اخلاق شما خواهد داشت

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

داشتن شغل ملزومات داره ، مثلا اگه شما توجه دخترها را خیلی به خودتون جلب میکنید نمیتونید راحت برید سر کار چون اذیت میشید مثل مدرسه هیچ فرقی نمیکنه با این تفاوت که مدرسه های ما جدا هستن و تفکیک زدن . پس بهتره به فکر کار اینترنتی و کسب درآمد از شیوه های آلترناتیو باشید. شغل مال همه نیست بعضی ها ساخته شدن که علافی کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •