تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام بازیکن را شایسته ی دریافت جایزه می دانید؟

راي دهنده
14. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رونالدو

9 64.29%
  • بوفون

2 14.29%
  • مسی

3 21.43%
نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: جایزه بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ اروپا

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض جایزه بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ اروپا

سه فوق ستاره فوتبال اروپا نامزد کسب جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته اروپا شدند.
    طرفداری - لیونل مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا، کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید و جانلوییجی بوفون دروازه بان ملی پوش یوونتوس سه نامزد نهایی عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته اروپا شدند.

به گزارش وب سایت یوفا، این سه بازیکن نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن فصل 2016/17 اروپا هستند و برنده این عنوان در تاریخ 24 آگوست انتخاب خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ 80 مربی باشگاهی (مربیان تیم هایی که در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا حضور داشتند) و 55 خبرنگار از سرتاسر اروپا، با آرای خود اقدام به انتخاب بهترین بازیکن فصل اروپا خواهند نمود.

پیش از این نامزد های بهترین های فصل 17-2016 لیگ قهرمانان اروپا اعلام شده بود که رئال مادرید بیشترین نماینده را داشت.

همچنین لوکا مودریچ (رئال مادرید/کرواسی)، تونی کروس (رئال مادرید/آلمان)، پائولو دیبالا (یوونتوس/آرژانتین)، سرخیو راموس (رئال مادرید/اسپانیا)، کیلیان ام باپه (موناکو/فرانسه)، روبرت لواندوفسکی (بایرن مونیخ/لهستان) و زلاتان ابراهیموویچ (منچستریونایتد/سوئد) به ترتیب به عنوان نفرات چهارم تا دهم برگزیده شدند.

2. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کسری جان یه نظر سنجی میزدی بالای تاپیک خوب میشد انتخاب بین این 3 بازیکن از نظر اعضا

4. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کسری جان یه نظر سنجی میزدی بالای تاپیک خوب میشد انتخاب بین این 3 بازیکن از نظر اعضا
    پیشنهاد خوبی بود. اضافه شد.

6. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فیلیپه لوئیس: رونالدو کاری نکرده که توپ طلا بگیرد

فیلیپه لوئیس، مدافع چپ اتلتیکو مادرید، معتقد است که کریس رونالدو شایسته بردن توپ طلای سال 2017 نیست.

رونالدو که سال گذشته برای چهارمین بار برنده توپ طلا شد، با توجه به قهرمانی رئال در لالیگا و چمپیونزلیگ، شانس اصلی بردن این جایزه در سال 2017 نیز هست.

با این وجود، فیلیپه لوئیس معتقد است که با توجه به ناکامی پرتغال در جام کنفدراسیون ها، نامزدهای شایسته تری برای کسب توپ طلا نسبت به رونالدو وجود دارد.

او به خبرنگاران گفت:" رونالدو تا دو ماه آخر فصل کاری انجام نداد. من مسی را تحسین می کنم. او در هیچ کدام از دیدارهایی که مقابل هم بازی کردیم، شکایتی نداشت؛ البته من هم هرگز تقاضای گرفتن پیراهنش را نداشتم و هرگز هم این کار را نمی کنم. من برای پیروزی به میدان می روم، نه اینکه بخواهم بگویم مقابل مسی بازی کردم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فیلیپه لوئیس: رونالدو کاری نکرده که توپ طلا بگیرد

فیلیپه لوئیس، مدافع چپ اتلتیکو مادرید، معتقد است که کریس رونالدو شایسته بردن توپ طلای سال 2017 نیست.

رونالدو که سال گذشته برای چهارمین بار برنده توپ طلا شد، با توجه به قهرمانی رئال در لالیگا و چمپیونزلیگ، شانس اصلی بردن این جایزه در سال 2017 نیز هست.

با این وجود، فیلیپه لوئیس معتقد است که با توجه به ناکامی پرتغال در جام کنفدراسیون ها، نامزدهای شایسته تری برای کسب توپ طلا نسبت به رونالدو وجود دارد.

او به خبرنگاران گفت:" رونالدو تا دو ماه آخر فصل کاری انجام نداد. من مسی را تحسین می کنم. او در هیچ کدام از دیدارهایی که مقابل هم بازی کردیم، شکایتی نداشت؛ البته من هم هرگز تقاضای گرفتن پیراهنش را نداشتم و هرگز هم این کار را نمی کنم. من برای پیروزی به میدان می روم، نه اینکه بخواهم بگویم مقابل مسی بازی کردم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوزش عجیبی ملت رو فراگرفته

2 بازی 6 تا بهشون زد تا عمق چند متری هنوز درد رو احساس میکنن

برگشت لالیگا تو کالدرون وقتی حریف رو با هتریک با خاک یکسان کنی
    برگشت چمپیونز هم یه هتریک خوشگل واسشون کنار گذاشت و لهشون کرد

قطعا همچین سوزش هایی باعث میشه همچین سخنانی از دوستان اهل سوزش منتشر بشه

تو یه فصل توسط یه نفر 6 تایی شدن دیگه فاجعه از این بدتر

برگشت چمپیونز بیچاره ها چقدر خوشحال بودن شاید صعود کنن که ایسکو به سکوت دعوتشون کرد - آخه یکی نیست بگه مال این حرفا نیستید (( چمپیونز ))
    طفلی ها یه چندین سالی هست رئال تو چمپیونز داغ قهرماانی به دلشون میزاره
    Last edited by albertxx; 12-09-2017 at 20:29.

10. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •