تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: نصب نرم افزار catia

داره خودمونی میشه amin704's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض نصب نرم افزار catia

سلام
    دوستان من کتیا v5 2016 و 2017 رو گرفتم .نسخه 2017 بعد نصب شدن قسمتی نداره که اجراش کنم نه ایکونی هست نه در قسمت startmenu هستش. نسخه 2016 هم کرک نمیشه مراحلو میرم اما بازم نمیشه و اصلا داخل نرم افزار ناقص اجرا میشه و هر قسمتی رو از منوی بالا کلیک میکنم اصلا زیر منو نداره. کدوم نسخه و با چه کرکی رو دانلود کنم؟ ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان من کتیا v5 2016 و 2017 رو گرفتم .نسخه 2017 بعد نصب شدن قسمتی نداره که اجراش کنم نه ایکونی هست نه در قسمت startmenu هستش. نسخه 2016 هم کرک نمیشه مراحلو میرم اما بازم نمیشه و اصلا داخل نرم افزار ناقص اجرا میشه و هر قسمتی رو از منوی بالا کلیک میکنم اصلا زیر منو نداره. کدوم نسخه و با چه کرکی رو دانلود کنم؟ ممنون
    V5R21 و فکر میکنم فقط ورژن 32 ر بایذ نصب کنی حتی در ویندوز 64. چون ظاهرا ورژن 64 کرک نمیشه و یک مشکلی در اجرا داشته. گه با یک ترفندایی این مسئله رو حل میکنن.
    الان حضور ذهن ندارم دقیقا چی بوده.
    در ویندوز 32 مشکلی نداره ولی 64 فکر کنم مشکل داشته باشه.

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

V5R21 و فکر میکنم فقط ورژن 32 ر بایذ نصب کنی حتی در ویندوز 64. چون ظاهرا ورژن 64 کرک نمیشه و یک مشکلی در اجرا داشته. گه با یک ترفندایی این مسئله رو حل میکنن.
    الان حضور ذهن ندارم دقیقا چی بوده.
    در ویندوز 32 مشکلی نداره ولی 64 فکر کنم مشکل داشته باشه.
    ممنون از راهنمایی. ولی شما مثل اینکه یک مقدار شک داشتی
    اگر کسی هست که دقیق بدونه بهم بگه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ممنون از راهنمایی. ولی شما مثل اینکه یک مقدار شک داشتی
    اگر کسی هست که دقیق بدونه بهم بگه
    اینکه در ویندوز 64 بیتی ورژن R21.64x مشکل داره شکی ندارم.

شما ورژن 32 رو در ویدوز 64 بیت نصب کنید.

فکر نکنم کسی غیر از من بتونه جوابی تو این زمینه در این انجمن بهت بده. تا بحال فعال طراحی مکانیک ندیدم...

6. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اینکه در ویندوز 64 بیتی ورژن R21.64x مشکل داره شکی ندارم.

شما ورژن 32 رو در ویدوز 64 بیت نصب کنید.

فکر نکنم کسی غیر از من بتونه جوابی تو این زمینه در این انجمن بهت بده. تا بحال فعال طراحی مکانیک ندیدم...
    ممنون
    ورژن های 2016 و 2017 مشکل دارن یعنی؟ چون کرکشون هم هست ولی امتحان کردم نشد گفتم شاید قسمتی رو از قلم انداختم که کرک نشده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ممنون
    ورژن های 2016 و 2017 مشکل دارن یعنی؟ چون کرکشون هم هست ولی امتحان کردم نشد گفتم شاید قسمتی رو از قلم انداختم که کرک نشده
    عارضم خدمتتون که جریان 2016 و 2017 مسقیما مربوط میشه همون قضیه مشکل دار بودن 32 و 64 بیت

من از نسخه های قدیمی تر این برنامه استفاه کردم که مربوط به سالهای قبل 2014 میشه و بسته به نیازم از نسخه های امروزی استفاده نکردم.

ظاهرا اینطور که سایتهای فروشنده سورس این برنامه اعلام کردن، مشکل عدم نصب در ورژنهای 64 بیتی رو با آپدیتهاشون حل کردن.

احتمالا شما قصد شناخت بهتر قبل از دانلود حجم را دارید. و البته این ایده پسندیده هست جهت جلوگیری از اتلاف حجم ترافیک.

من به دلیل مهاجرت به برنامه طراحی PRO-E دیگر از این نرم افزار استفاده نکردم و در صورت نیاز، همون نسخه های قدیمی موجود در سیستم رو نصب خواهم کرد. و منطقی نیست که آخرین ورژنهارو دانلود کنم و در نصب سعی و خطا کنم.

مراحل کرک کتیا پیچیده نیست و دقیقا مطابق آموزشش رفتار کنید. و اگر قابل اجرا نبود، دقیقا مربوط به همان اشکال در ناسازگاری با نسخه های 32 و 64 بیتی هست.

9. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

عارضم خدمتتون که جریان 2016 و 2017 مسقیما مربوط میشه همون قضیه مشکل دار بودن 32 و 64 بیت

من از نسخه های قدیمی تر این برنامه استفاه کردم که مربوط به سالهای قبل 2014 میشه و بسته به نیازم از نسخه های امروزی استفاده نکردم.

ظاهرا اینطور که سایتهای فروشنده سورس این برنامه اعلام کردن، مشکل عدم نصب در ورژنهای 64 بیتی رو با آپدیتهاشون حل کردن.

احتمالا شما قصد شناخت بهتر قبل از دانلود حجم را دارید. و البته این ایده پسندیده هست جهت جلوگیری از اتلاف حجم ترافیک.

من به دلیل مهاجرت به برنامه طراحی PRO-E دیگر از این نرم افزار استفاده نکردم و در صورت نیاز، همون نسخه های قدیمی موجود در سیستم رو نصب خواهم کرد. و منطقی نیست که آخرین ورژنهارو دانلود کنم و در نصب سعی و خطا کنم.

مراحل کرک کتیا پیچیده نیست و دقیقا مطابق آموزشش رفتار کنید. و اگر قابل اجرا نبود، دقیقا مربوط به همان اشکال در ناسازگاری با نسخه های 32 و 64 بیتی هست.
    سلام
    من تا الان نسخه 2016 و 2017 رو دانلود و نصب کردم و مشکلات رو داشت.
    الان شما نسخه 2013 رو گفتید برای دانلود. نسخه 2015 چطوره؟ 2016 و 17 که اصلا 32 بیت نداشتن .اما 2015 داره. امتحان کردید؟
    راستی نرم افزار pro -e نسبت به کتیا چه مزایا و معایبی داره؟ اموزش و محیط کارکردش سخت تره ؟
    ممنون بخاطر وقت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من تا الان نسخه 2016 و 2017 رو دانلود و نصب کردم و مشکلات رو داشت.
    الان شما نسخه 2013 رو گفتید برای دانلود. نسخه 2015 چطوره؟ 2016 و 17 که اصلا 32 بیت نداشتن .اما 2015 داره. امتحان کردید؟
    راستی نرم افزار pro -e نسبت به کتیا چه مزایا و معایبی داره؟ اموزش و محیط کارکردش سخت تره ؟
    ممنون بخاطر وقت
    ببینید اگر اون نسخه هایی که نب کردی اجرا شد ولی کرک نشد شاید اشکال از شیوه کرک کردن شما باشه.
    اما اگر اصلا اجرا نمیشه و ارور ورژن ویندوز میده خوب چاره ای نداری که نسخه های قدیمی تر که 32 داره رو بگیری.

بله ظاهرا نشخه های 2016 و 2017 ورژن 32 بیتی نداره.
    اما ورژنهای v5r21 ورژن های 32 و 64 بیت رو جداگانه داره.

به نظم بسته به نیازتون ورژن مورد نظر رو دانلود کنید. اکر در کارتون خیلی حرفه ای نیستین و مبتدی هستین همون ورژنهای R21 رو دانلود و نصب کنید. آپدیتهای 2016 و 2017 بیشتر به رابط های کاربری و ویژگی های آنالیز و ارتباط گیری با دیگر برنامه ها بیشتر دقت نظر دارن تا خود مدل سازی.
    درواقع مدل سازی تنها خاصیت این نرم افزار نیست و آپدیتها دلیل بر این نیست که ابزارها و شیوه مدل سازی تغییر اساسی کرده باشن. عموما بخشهای دیگر این نرم افزار دستخوش تغییرات میشن. و تغییرات در بخش مدل سازی معمولا بسیار کم و ناچیز هست و اغلب محسوس نیست. شاید در فرآیند Draft یک تغییر کوچک در ابزار ایجاد کرده باشند و یا شاید در ابزار Slot تغییرات کوچکی در section slot ایجاد کرده یاشن. که من حس میکنم شما در این سطوح نباشید که این ابزارها درکار شما اختلال ایجاد کند.

به هر صورت بهتره از یک ورژن قابل نصب استفاده کنی و در آینده که شرایط کاربری شما بهتر شد، تلاش در نصب آخرین ورژنها کنی که البته نیاز به ویندوز 64 بیتی ظاهرا ضروری هست.

بعضی جاها گفتن که 2016 و 2017 روی هر دو ورژن 32 و 64 مصب میشه اما بعضی جاهای دیگه گفتن فقط رو 64
    نمیدونم کدومشون درسته و اینکه واقعا رو 32 نصب میشه یا اینکه نه. شاید نصب بشه و شما نتونسته باشی کرک کنی. شایدم اصلا نشه.

فکر میکنم فقط ورژن 2013 نسخه 32 بیتی داره

برنامه pro-e برنامه خیلی سختیه و اصلا توصیه نمیشه. البته تو آپدیتهای جدیدش creo هستش یک کمی شرایط بهتر شده و اما یادگیریش خیلی سخت تر از کتیا و سالید هست. و البته نیاز داره قبل این برنامه یکی از اون برنامه های کتیا و یا سالید رو بلد باشی

اما خوب برنامه بسیار قدرتمندیه در کار مدل سازی اما دردسرهای خاص خودش رو داره. آموزشش هم هست ولی نه به اندازه کتیا و همچنین خیلی هم کاربرد نداره. مگر اینکه بخوای برا خودت کار کنی
    Last edited by siava5h; 21-08-2017 at 00:29.

12. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ببینید اگر اون نسخه هایی که نب کردی اجرا شد ولی کرک نشد شاید اشکال از شیوه کرک کردن شما باشه.
    اما اگر اصلا اجرا نمیشه و ارور ورژن ویندوز میده خوب چاره ای نداری که نسخه های قدیمی تر که 32 داره رو بگیری.

بله ظاهرا نشخه های 2016 و 2017 ورژن 32 بیتی نداره.
    اما ورژنهای v5r21 ورژن های 32 و 64 بیت رو جداگانه داره.

به نظم بسته به نیازتون ورژن مورد نظر رو دانلود کنید. اکر در کارتون خیلی حرفه ای نیستین و مبتدی هستین همون ورژنهای R21 رو دانلود و نصب کنید. آپدیتهای 2016 و 2017 بیشتر به رابط های کاربری و ویژگی های آنالیز و ارتباط گیری با دیگر برنامه ها بیشتر دقت نظر دارن تا خود مدل سازی.
    درواقع مدل سازی تنها خاصیت این نرم افزار نیست و آپدیتها دلیل بر این نیست که ابزارها و شیوه مدل سازی تغییر اساسی کرده باشن. عموما بخشهای دیگر این نرم افزار دستخوش تغییرات میشن. و تغییرات در بخش مدل سازی معمولا بسیار کم و ناچیز هست و اغلب محسوس نیست. شاید در فرآیند Draft یک تغییر کوچک در ابزار ایجاد کرده باشند و یا شاید در ابزار Slot تغییرات کوچکی در section slot ایجاد کرده یاشن. که من حس میکنم شما در این سطوح نباشید که این ابزارها درکار شما اختلال ایجاد کند.

به هر صورت بهتره از یک ورژن قابل نصب استفاده کنی و در آینده که شرایط کاربری شما بهتر شد، تلاش در نصب آخرین ورژنها کنی که البته نیاز به ویندوز 64 بیتی ظاهرا ضروری هست.

بعضی جاها گفتن که 2016 و 2017 روی هر دو ورژن 32 و 64 مصب میشه اما بعضی جاهای دیگه گفتن فقط رو 64
    نمیدونم کدومشون درسته و اینکه واقعا رو 32 نصب میشه یا اینکه نه. شاید نصب بشه و شما نتونسته باشی کرک کنی. شایدم اصلا نشه.

فکر میکنم فقط ورژن 2013 نسخه 32 بیتی داره

برنامه pro-e برنامه خیلی سختیه و اصلا توصیه نمیشه. البته تو آپدیتهای جدیدش creo هستش یک کمی شرایط بهتر شده و اما یادگیریش خیلی سخت تر از کتیا و سالید هست. و البته نیاز داره قبل این برنامه یکی از اون برنامه های کتیا و یا سالید رو بلد باشی

اما خوب برنامه بسیار قدرتمندیه در کار مدل سازی اما دردسرهای خاص خودش رو داره. آموزشش هم هست ولی نه به اندازه کتیا و همچنین خیلی هم کاربرد نداره. مگر اینکه بخوای برا خودت کار کنی
    ویندوز منم 64 هست .2017 که اصلا قسمتی نبود بعد نصب بتونم اجراش کنم و در اصل ایکونش رو برای اجرا هیچ جا پیدا نکردم .
    نسخه 2016 رو نصب کردم اما زمان اجرا منوی بالایی برنامه هیچ چیزی نداشت و وقتی مثلا رو قسمت های مختلف کلیک میکردی زیر منو ها خالی بودن .روش کرکشم دقیقا مطابق چیزی که گفته بودن انجام دادم و نشد.
    بهر حال خیلی ممنون از راهنمایی

در ضمن فکر مکینم شما حرفه ای باشی در این زمینه . چقدر زمان برد برای شما حدودا؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ویندوز منم 64 هست .2017 که اصلا قسمتی نبود بعد نصب بتونم اجراش کنم و در اصل ایکونش رو برای اجرا هیچ جا پیدا نکردم .
    نسخه 2016 رو نصب کردم اما زمان اجرا منوی بالایی برنامه هیچ چیزی نداشت و وقتی مثلا رو قسمت های مختلف کلیک میکردی زیر منو ها خالی بودن .روش کرکشم دقیقا مطابق چیزی که گفته بودن انجام دادم و نشد.
    بهر حال خیلی ممنون از راهنمایی

در ضمن فکر مکینم شما حرفه ای باشی در این زمینه . چقدر زمان برد برای شما حدودا؟
    خوب پس اگه 64 داری بایستی نصب میشد.
    فکر کنم همین اتفاق برای منم افتاده بود و اشکال از کرک بود.
    مطمئنی موقع کرک چیزی رو جا ننداختی؟ مثل run as administrator

خوب ببینید، برنامه های طراحی مکانیک برنامه هی سخت هستن و جزء تخصصی ترین برنامه های این رشته هست. حتی سختیش از ansys هم بیشتره. و برای اینکه بتونی به حد خوبی برسی بایستی به این برنامه و این کار علاقه داشته باشی. وگرنه خیلی زود از این برنامه خسته میشی و میزاریش کنار.

برنامه Pro-E رو هم از روی اجبار یاد گرفتم ولی خب، الان که یاد گرفتم ، با وجود مشکلاتی که داره ولی باز هم حاضر نیستم به کتیا و سالید برگردم. احساس بیوک در مقابل پراید رو داره..
    کنترلش سخته ولی چیزه خفنیه..
    بر خلاف کتیا ظاهر خیلی ساده و ابتدایی داره اما باتنی بسیار پیچیده.
    کتیا help خیلی خوبی داه اما این خیلی ضعیفه و خوب راهنمایی نمیکنه.
    در کتیا در موقع استفاده کردن از ابزارها پیشنهادای خوبی میده اما این از این کارها نمیکنه.
    به عنوان مثال در موقع پلن زنی، موقعی که در کتیا ابزار پلن رو انتخاب کردی، تمام روشهای ممکن در پلن زنی رو برات لیست میکنه. اما pro-e اینکار رو نیکنه و بایستی از قبل خودت بدونی که به چه صورتی قادر به پلن زدن هستی و اون شیوه رو انجام بدی.

این محیط اصلی برنامه هست. اون هم آخرین مدلی که داشتم کار میکردم.
    در مورد زمانش خوب من خیلی ساله دارم با این برنامه ها کار میکنم البته نه بصورت متوالی و در مقاطع خاصی شاید 7-8 ماه اصلا استفاده نکرده باشم.
    اگه استفاده کردن از برنامه مرتبط با کار باشه، خیلی زود پیشرفت میکنی. اما برای علایق و کارهای شخصی باشه پیشرفتش زیاد نیست. 1-2 تا سال بصورت متوالی میتونه پیشرفت خوبی داشته باشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نگاه نکنید که تو اینترنت بعضی ها عکس های مدل کرده از ماشین لامبورگینی رو میزارن. اونها همش در سطوح پایینیه و فقط نکتش اینه که به محیط surfacing تسلط دارن و عملا هیچ محتوایی در مدل نیست. همش ظاهره. اما میشه پذیرفت که خلاقیت خوبی در تجسم کردن دارن که این نکته مهمیه در مدلسازی.
    Last edited by siava5h; 22-08-2017 at 10:05.

15. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •