تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی راه اندازی مغازه ظروف یکبار مصرف

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_z100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض راهنمایی راه اندازی مغازه ظروف یکبار مصرف

با سلام خدمت دوستان
    من می خوام مغازه فروش ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم و درخواستم از شما دوستان مشاوره و راهنمایی هستش . اگه کسی تو این شغل هست یا قبلا داشته و یا هر راهنمایی که بتونه به من بکنه تا بتونم بهتر این کار را راه اندازی کنم ممنونش میشم .

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من می خوام مغازه فروش ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم و درخواستم از شما دوستان مشاوره و راهنمایی هستش . اگه کسی تو این شغل هست یا قبلا داشته و یا هر راهنمایی که بتونه به من بکنه تا بتونم بهتر این کار را راه اندازی کنم ممنونش میشم .
    ببخشید میدونم مدتی از پرسش دوستمون گذشته ولی چون نزدیک به محرمه گفتم شاید دوستان دیگه ای هم در این مورد به کمک احتیاج داشته باشند

اول اینکه منطقه ای که توش مغازه تاسیس میشه خیلی مهمه.وضع مردم محل چجوریه.بعضی محلات انقدر فقیرند که حتی برای خونشون لیوان بلوری نمیخرن چه برسه یک بار مصرف.طبیعیه توی اون محله ها یکبار مصرف فروشی فایده نداره ولی در عوض پلاستیک 2000 و 5000 فروش رونق داره

دوم اینکه نزدیک مغازه ای که میخواهید اجاره کنید مغازه ی یک بار مصرف فروشی هست یا نه.اگر هست شما باید یک مغازه بزرگتر با اجناس بیشتر و قیمت مناسب تر بزنید تا بتوانید رقابت کنید.اگر مغازه ای که در اون محل هست یک مغازه بزرگ و شیک و ارزان هست کلا بیخیال این صنف بشوید

سوم اینکه وقت مغازه زدن برای صنف یکبار مصرف درست همین الانه.پس تا دیر نشده و نهایتا تا نیمه شهریور مغازه رو راه اندازی کنید که از نیمه شهریور تا محرم تبلیغات کنید

چهارم هر چه جنس شما بیشتر و جور تر باشه فروش شما بیشتره.هر چه انتخاب بیشتری به مشتری بدهید فروش شما بالاتر میرود پس اگر سرمایه ای دارید همش رو تبدیل به جنس کنید.الان وقت تعلل نیست.همچنین
    حتما در برنامه خود داشته باشید که وسایل تولد هم به مغازه بیاورید.

پنجم هنگام خرید عمده جنس اگر ده تا مغازه هست هر ده تا و اگر صد تا مغازه است هر 100 تا رو بروید و سوال کنید و قیمت بپرسید.برای ظروف یکبار مصرف گاهی 100 تا تک تومن بالا یا پایین توی فروش شما به شدت تاثیر میذاره

امیدوازرم موفق و پر فروش باشید

3. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_z100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت

5. این کاربر از mahdi_z100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •