تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل روشن نشدن لپتاپ VAIO

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض مشکل روشن نشدن لپتاپ VAIO

سلام
    حدودا 8 سال پیش یعنی اسفند 88 یه لپتاپ VAIO VPCCW1NFX/B گرفتم. تو این مدت هیچ مشکل خاص سخت افزاری باهاش نداشتم و فقط یکبار همون سال 90 هارد رو تعویض کرده بودم و خیلی عالی کار میداد و هنوزم پروژه های کاریم رو باهاش انجام میدادم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ذو هفته پیش هایبرنتش کردم تا یکم بخوابم. قبل اینکه خوابم ببره، لپتاپ خود به خود روشن شد. منم پاشدم و با شاسی خاموشش کردم.
    از خواب که بیدار شدم و کلید پاور رو زدم. فقط چراغ سبزرنگ روشن شد و دیگه اتفاقی نیفتاد. همون شب بردم پایتخت، اطلاعات رو بازیابی کردم و شنبه هفته قبل بردم واسه تعمیر ایران رهجو.
    اونجا خانمه تا کلید رو زد لپتاپ از همون حالت هایبرنت اومد بالا. انگار نه انگار که تو اون چند روز چنذین بار من و اون فردی که تو پایتخت هارد رو خالی کرد، کلید پاور رو زده بودیم. حتی خانمه برای اطمینان لپتاپ رو خاموش کرد و دوباره روشن کرد. موقع بالا اومدن البته تست هارد رو کنسل کرد و لپتاپ بازم خیلی عادی و سالم بالا اومد.
    لپتاپ رو تحویل گرفنم. اومدم خونه موقع روشن کردن تست هارد رو کنسل نکردم. تست هارد حدود یه ربع طول کشید. و بعد از اینکه تموم شد. ذوباره به همون حالت برگشت. یعنی کلید سبز روشن و هیچ عکس العملی مشاهده نشد.
    دوباره واسه تعمیر بردم ایران رهجو. دو روز بعد یعنی سه شنبه هفته پیش تماس گرفتن که باید مادربوردش تعمیر بشه. منم گفتم تعمیر کنید. یکشنبه زنگ زدم که ببینم چی شد. گفتن مثل اینکه یه بار تعمیر کردن ولی موقع تست دوباره NOPOWER شده که البته تکنیسین مربوطه هنوز ناامید نشده.
    سه شنبه تماس گرفتم. متوجه شدم که یه repair job جدید واسم باز کردن که با قبلی حدود 49 تا فاصله داره. یعنی انگار بلافاصله بعد fail شئن تست قبلی تعمیر رو ادامه نمیدن و یه نوبت دیگه واسش در نظر میگیرن.
    امروز زنگ زدم و بهم گفتن که شنبه بهم جواب نهایی رو میدن که قابل تعمیر هست یا نه و باید بندازم دور.
    الان به نظرتون واقعا مشکل چیه با این تفاسیر...چون من کار خاصی نکردم و صرفا با شاسی خاموش کردم؟؟؟
    اگر شنبه تعمیر نشده تحویلم بدن، شما مرکز خوبی میشناسین که لپتاپ رو ببرم اونجا واسه تعمیر؟ لطفا پیشنهاد بدید؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ردش کن بره این سیستم مادربوردش ایراد داره ... قطعاتشم تو بازار کم شده .... مشکل میتونه از بایاس و از چیپ های اصلی مادربورد باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •