تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سلام کدوم محصول dji بهتره؟

داره خودمونی میشه hadi446's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

12 سلام کدوم محصول dji بهتره؟

سلام میخوام ازبین محصولات dji از فانتوم 3 تا 4 پرو گرفته تا موویک پرو یا اینسپایر 1 یکی رو انتخاب کنم فقط و فقط هم واسه مراسم عروسی فیلمبرداری نرم و عکسبرداری و .... میخوام کدومش بهتره واسه من

قیمتشون مهم نیست ولی خب نمیخوام خرج اضافه و بیخود کنم مثلا اگه فانتوم 3 کارمو راه میندازه دیگه موویک نگیرم اگه کسی تجربه یا حرفه ای در این خصوص داره لطفا راهنمایی کنه نیاز های من این----

با توجه به مراسمات ما بیشتر توی شب و فضای بیرون برگزار میشه واسه همین فیلمبرداری در نور کم شب واسم خیلی مهمه که دیگه درد سر زیاد تنظیم نور رو نداشته باشم مدت زمان پرواز مناسب باشه منطقه ما

یه خرده خشک و گرد خاک زیاد داره کدوم دستگاه بهتره کدوم قطعاتش بهتر گیر میاد اگه یه زمانی تعمیر خواست و .....

دوستان منتظر نظرتون هستم

داره خودمونی میشه hadi446's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یعنی یکی نیست جواب بده ؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    از بین اینا مویک پرو بهتره اما اگه میخوای حرفه ای تر جلو بری بهتره بری سراغ دران های مونتازی که قابلیت حمل دی اس ال آر رو هم دارن . برای فیلمبرداری بهتر در شب میتونی یه فول فریم مثله 6 دی کنون یا هر چی رو بهش متصل کنی و استفاده کنی .
    من مدتهاست که دارم نمونه فیلم ها و قابلیت های این دران هارو بررسی میکنم . مخصوصا مویک و اینیسپایر و فانتوم ها . در حالت کلی فانتوم 4 معمولی عملکرد خوبی نسبت به بقیه داره. چرا نگفتم پرو؟ چون ال سی دی پرو متصل بهش هست و همچنین سرعت لود شدن اپلیکیشنش تقریبا 4 برابر کند تر و کمتر از بقیه ی دی جی آی هاست . اما امروزه کم بودن جا برای حمل و اینچیزا آدم رو سوق میده به استفاده از مویک . از بین اینها هم مویک برد بهتر و قطع سیگنال کمتری داره .
    مدتیه که قضیه ی تحریم باعث شده این شرکت خدمات نده و فروشنده ها در ایران هم نتونن قیمت ثابت و پشتیبانی بهتری ارائه بدن . اگه فروشگاههای آنلاین رو چک کنید میبینید . که البته جدیدا تسهیل شده . به هر حال در خریدتون دقت کنید
    راستی در مورد غیرفعال بودن برخی بخش های انجمن باید دلیل رو از تلگرام جویا بشید که واقعا تالارهای گفتمان رو تحت تاثیر قرار داده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •