تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: رفتم سازمان انتقال خون.. خون اهدا کنم ...نزاشتن خون بدم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض رفتم سازمان انتقال خون.. خون اهدا کنم ...نزاشتن خون بدم

سلام..رفتم سازمان انتقال خون تهران خیابان وصال شیرازی ....اتاق معاینه که رفتم...خانم دکتر پرسید..تا حالا مواد مخدر حتی تفریحی چی مصرف کردی؟ گفتم 10 سال پیش 2-3 بار شیشه زدم...2-3 بار تریاک..2-3 بار حشیش...چند سال ترامادول..
    ریتالین...استیمدیت..

گفت کسی که 1 بار شیشه کشیده باشه توی خونش میمونه و اگر خون اهدا کنه اون فرد گیرنده ممکنه فوت کنه و بمیره..

خون نگرفتن و دیپورتم کردن..

راست میگه؟کسی که 1 بار شیشه کشیده نمیتونه خون بده؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

احتمالا كارمند اونجا خسته بوده خواسته بوده يه جوري بپيچونه وگرنه هر سمي بعد 21 روز از بدن پاك ميشه

3. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

احتمالا كارمند اونجا خسته بوده خواسته بوده يه جوري بپيچونه وگرنه هر سمي بعد 21 روز از بدن پاك ميشه
    هر چی بهش گفتم من همش 2 بار زدم اونم 10 سال پیش...گفت تا آخر عمر تو خون ت میمونه به خودت ممکنه صدمه نزنه ولی به بدن فرد پاک آسیب میزنه..

گفت لازم نیست خون بدی خداحافظ

..
    گفت فقط شیشه اینجوریه...تا آخر عمرمیمونه تو خون..یه مقدار کمی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

جمله دقیقش این بود:
    شما یه مقدار کمی از شیشه تو خون ت باقی میمونه تا آخر عمر ..ممکنه به خودت آسیب نزنه..ولی اگر خون شما رو به یک کودک اهدا کنن ممکنه فوت کنه..نمیخواد خون بدی خدانگهدار

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

جمله دقیقش این بود:
    شما یه مقدار کمی از شیشه تو خون ت باقی میمونه تا آخر عمر ..ممکنه به خودت آسیب نزنه..ولی اگر خون شما رو به یک کودک اهدا کنن ممکنه فوت کنه..نمیخواد خون بدی خدانگهدار
    ایشون احتمالا خواسته ریسک نکنه که خون شمارو بگیره چون ممکنه حس کرده باشه شما به هر دلیلی راست نگفته باشید و اخیرا هم مصرف کرده باشید... با توجه به اینکه یکی دوتا هم نبوده مصرفتون (از بقیه مواد ها هم استفاده کردید)، عملا پزشک خودش بر اساس قضاوتش به شما گفته خون ندید!

می‌تونید روز دیگری برید که دکتر دیگری هست و بگید نمیخواید خون بدید ولی این حرف ایشون رو تائید میکنن یا نه.
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 08-08-2017 at 23:54.

7. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

ایشون احتمالا خواسته ریسک نکنه که خون شمارو بگیره چون ممکنه حس کرده باشه شما به هر دلیلی راست نگفته باشید و اخیرا هم مصرف کرده باشید... با توجه به اینکه یکی دوتا هم نبوده مصرفتون (از بقیه مواد ها هم استفاده کردید)، عملا پزشک خودش بر اساس قضاوتش به شما گفته خون ندید!

می‌تونید روز دیگری برید که دکتر دیگری هست و بگید نمیخواید خون بدید ولی این حرف ایشون رو تائید میکنن یا نه.
    100 در 100 حرف شما درسته.

چون اولش در مورد رابطه جنسی سوال کرد گفت مجردی؟ گفتم آره.گفت تا حالا رابطه جنسی داشتی؟ من 3 ثثانیه فکر کردم بعد چون دکتر خانم بود روم نشد راستش رو بگم گفتم نه! بعد گفت فکر کردی راستشو بگو؟ گفتم آره..

با خودش گفته ریسکش بالاست از این خون بگیرم.. شاید جدیدا شیشه زده..و دروغ میگه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام.
    خون دادن برای فرد خوبه اما اگر خونش مشکلی داشته باشه دردسر ساز میشه برای خون گیرنده

کسی که میدونه خونِ استفاده کننده ی مواد مخدر و فردِ دارای رفتارِ پرخطرِ جنسی ریسک داره و میتونه خطرناک باشه برای خون گیرنده دیگه اگر بچه ی خودش هم خون لازم داشته باشه ,ریسک نمیکنه و خودش بهش خون نمیده
    این طرز فکر باید برای تمام مردم باشه یعنی وقتی خونش ریسک داره پس به هیچکسی نباید خون بده

اما اگر خون دادن براش مفیده میتونه بره یه جا تا ازش مقداری خون بگیرند و معدوم کنند . اینطوری خودش سود میبره , کسی هم ضرر نمیکنه
    =================================
    سازمان انتقال خون همه ی خونهای گرفته شده رو آزمایش میکنند اما سوال پرسیدنشون از خون دهنده برای اینکه که تا جائی که بتونند از هدر رفتن وقت و تجهیزات سازمان جلوگیری بشه
    یعنی خون دهنده با گفتن حقیقت کمک میکنه به بیخودی خون گرفتن . اما اگر هم حقیقت رو نگه ,به احتمال 99% با آزمایش خونش همه چیز مشخص میشه
    اما به خاطر همون 1% احتمالِ متوجه نشدنِ سازمانِ انتقال خون هم که شده باید احساس مسئولیت کنه و هر چی سوال ازش میپرسند حقیقت رو بگه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 09-08-2017 at 14:55.

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جمله دقیقش این بود:
    اینجوری بخواییم حساب کنیم باید نصف گیرنده های خون تو مملکتمون به این خاطر مرده باشن.

12. این کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مساله ماندن ماده مخدر در خون نیست که اصولا اشتباه هست
    مساله ریسک بالاتر چنین شخصی برای احتمال الودگی به ویروس هایی مثل HIV و هپاتیت هست
    بنابراین خونگیری از این فرد رد میشه

14. 3 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

اگر فشار آدم پایین باشه هم نمیکیرن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •