تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پرسش درباره خروجی صدای PS4 اسلیم

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض پرسش درباره خروجی صدای PS4 اسلیم

با درود

دوستان گرامی من مدتی پیش با مشکلات فراوان پول بیشتری جور کردم و مدل اسلیم PS4 رو خریدم. حالا می خواستم سیستم صوتی دیجیتال HD مثل 4.1 یا 5.1 که تفکیک صدا داره رو تهیه کنم تا صدای بازی های پلی استیشن رو با بهترین کیفیت و تفکیک صدا بتونم داشته باشم
    امروز متوجه شدم که PS4 مدل اسلیم خروجی صدای اپتیکال نداره!!! در حالی که مدل فت و پرو دارن!

حالا واقعا هیچ راهی نیست که من بتونم از اسپیکرهای چند کاناله با چندین اسپیکر پشت سر و بغل و .. استفاده کنم؟ حتما باید مدل اسلیم رو بفروشم؟
    یا اینکه صدا از طریق HDMI به تلویزیون انتقال داده می شه و می شه از خروجی اپتیکال تلویزیون صدای دالبی و 5.1 و ... رو به اسپیکر داد؟

با سپاس

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با درود

دوستان گرامی من مدتی پیش با مشکلات فراوان پول بیشتری جور کردم و مدل اسلیم PS4 رو خریدم. حالا می خواستم سیستم صوتی دیجیتال HD مثل 4.1 یا 5.1 که تفکیک صدا داره رو تهیه کنم تا صدای بازی های پلی استیشن رو با بهترین کیفیت و تفکیک صدا بتونم داشته باشم
    امروز متوجه شدم که PS4 مدل اسلیم خروجی صدای اپتیکال نداره!!! در حالی که مدل فت و پرو دارن!

حالا واقعا هیچ راهی نیست که من بتونم از اسپیکرهای چند کاناله با چندین اسپیکر پشت سر و بغل و .. استفاده کنم؟ حتما باید مدل اسلیم رو بفروشم؟
    یا اینکه صدا از طریق HDMI به تلویزیون انتقال داده می شه و می شه از خروجی اپتیکال تلویزیون صدای دالبی و 5.1 و ... رو به اسپیکر داد؟

با سپاس
    سلام
    یکی از ره هاش همون که خودتون گفتید از طریق HDMI هستش
    1 راه دیگه کارت صدای اکسترنال usb بگیرید البته باید ببینید کنسول اون مدل رو ساپورتش میکنه یا نه یه سایت دیده بودم داشتش حدود 25 قیمتش بود
    ولی اگر کنسول به تی وی وصل هستش از همون خروجی بگیرید بهتره

3. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •