تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: چطوری میشه دسترسی فایل خانمان برانداز svchost به اینترنت قطع کرد؟

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض چطوری میشه دسترسی فایل خانمان برانداز svchost به اینترنت قطع کرد؟

سلام. فایلsvchost شدیدا از اینترنت گرون قیمت و کم حجم ما استفاده میکنه مثلا تو سه ساعت گذشته فایر فاکس 3 مگ مصرف کرده و این فایل 300 مگ اینترنت مصرف کرده. همون طوری که میدونید اگر دسترسی این فایل به اینترنت رو قطع کنیم دیگه هیچ مرورگری به اینترنت وصل نمیشه برای همین دنبال روشی هستم که جلوی دسترسی این فایل به اینترنت رو بگیرم بدون اینکه اینترنت مروگر قطع بشه
    ویندوز 10
    پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نرم افزار BWmeter رو نصب کن و بلاکش کن...

3. این کاربر از teraktor2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام. فایلsvchost شدیدا از اینترنت گرون قیمت و کم حجم ما استفاده میکنه مثلا تو سه ساعت گذشته فایر فاکس 3 مگ مصرف کرده و این فایل 300 مگ اینترنت مصرف کرده. همون طوری که میدونید اگر دسترسی این فایل به اینترنت رو قطع کنیم دیگه هیچ مرورگری به اینترنت وصل نمیشه برای همین دنبال روشی هستم که جلوی دسترسی این فایل به اینترنت رو بگیرم بدون اینکه اینترنت مروگر قطع بشه
    ویندوز 10
    این سرویس رو نمیشه دایمی وایسوند اما یه راه دارم.
    توی سرچ بزن services با دسترسی ادمین بازش کن.
    حالا بگرد اینارو ببند:Windows update برای بستن هم روش دو بار کلیک کن که properties باز شه.بعدش بجای Automatic بذارش روی Disabled.
    بعدی:Background Intelligent Transfer اینو هم همونکارو بکن.
    یادش باشه که موقع استارتاپ همینکارارو تکرار کنی وگرنه بیموقع استارت میشن.
    با فایروال هم بهتره نبندی دسترسی رو چون نتت اختلال میگیره.
    اما اگر لازم شد سرچ کن Firewall with advanced و برنامه فایروال رو بیار.البته این Run as Administrator.
    حالا روی Inbound rules برو و یک دسترسی جدید تعریف کن.
    فایل Svchost.exe رو از فولدر system32 پیدا کن و دسترسی رو بگیر.
    مشکل حل شد اطلاع بده اگر نشد بگو بازم راه پیدا کنم.
    موفق باشی.

Sent from my ASUS using Tapatalk

5. 3 کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ویندوز 10
    جواب سول شما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این روش به درد نمیخوره چون موقعی که از فیلترشکن استفاده میکنم باز همه این فایل به اینترنت وصل و میشه و به شدت ترافیک رو میخوره طوری که محبور میشم فوری فیلترشکن رو قطع کنم

9. این کاربر از pars20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این روش به درد نمیخوره چون موقعی که از فیلترشکن استفاده میکنم باز همه این فایل به اینترنت وصل و میشه و به شدت ترافیک رو میخوره طوری که محبور میشم فوری فیلترشکن رو قطع کنم
    شما روشی که گفتم رو امتحان کردین؟کار نداد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با این توصیف در حال حاضر بهتره با ویندوز 10 خدافظی کنی و به 7 مهاجرت کنی.
    svchost یه جورایی نقش vpn رو برای پروسه های ویندوزی بازی میکنه و چیزیه که شرکت ماکروسافت خواسته و شاید همین مساله بتونه عاملی برای بوجود آمدن یک رقیب برای این شرکت تا حدودی جاسوس بشه.
    شما اگر بخوای از فیلتر شنکنهایی که بصورت vpn کار میکنن استفاده میکنن استفاده کنی این مشکل بوجود میاد اما اگر از فیلترهایی که مربوط به خود مرورگر هستن استفاده کنی، دیگه این اتفاق نمیافته.
    شاید فیلترشکنی باشه که بتونه تفکیک قائل بشه بین برنامه هایی که اینترنت میده بهشون. ولی بظاهر فیلتر شکن شما این خاصیت رو نداره.
    البته این رو هم در نظر بگیرید که پروسه svchost اونقدرها هم جسور نیست. و اگر در چند دقیقه اول نتونه نت دریافت کنه، تلاش خودش رو به مدتهای خیلی دورتری موکول میکنه، درواقع نرم افزار درخواست کننده دیگه از svhost اینترنت نمیخواد و بیخیال قضیه میشه. اما شما که کارتون کلهم با فیلتر شکن هست رو بایستی به عرضتون برسونیم که در حال حاضر svchost نمیزاره آب خوش از گلوتون پایین بره.

و نکته ای که به ذهنم رسید اینکه شاید بشه با ترفند 3 تونله این موضوع رو دور زد. البته این ترفند رو بصورت یک ایده ارائه میکنم و شدنی بودن یا نشنی بودنش رو مطلع نیستم.
    اینطور که برنامه proxifire رو به عنوان تونل سوم باز کنی و پروسه svchost رو به پورت معدومی هدایت کنی.

شما روشی که گفتم رو امتحان کردین؟کار نداد؟

روش شما جواب نمیده. نه تنها روش شما بلکه بسیاری از روشهای مشابه رو هم امتحان کردیم و بی فایده بود. عملا svchost خودش نیازی به اینترنت نداره و این اینترنت ر به درخواست دیگران مصرف میکنه.
    100 تا آپدیت رو غیرفعال کنی، باز صدو یکمی میاد درخواست اینترنت میکنه و این مسدود کردنهای پروسه ها کار و به جایی میرسونه که دیگه حتی نمیتونی یک برنامه نصب کنی رو سیستم و اختلاات شدیدی در اجرای برنامه های حرفه ای بوجود میاره که پیدا کردن منشاه ایراد عملا نشدنیه و چاره ای جز ویندوز عوض کردن پیدا نمیکنی و درباره روز از نو و روزی از نو

مشکلی که دقیقا من در مورد نرم افزار طراحی CREO پیدا کردم و با دردسر شدیدی مواجه شدم و حال و حوصله ویندز عوض کردن هم ندارم و حتی نمیدونم چنتا پروسه رو Disable کردم. با این وجود هنوز svchost هم هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

svchost یه جورایی نقش vpn رو برای پروسه های ویندوزی بازی میکنه و چیزیه که شرکت ماکروسافت خواسته و شاید همین مساله بتونه عاملی برای بوجود آمدن یک رقیب برای این شرکت تا حدودی جاسوس بشه.
    شما اگر بخوای از فیلتر شنکنهایی که بصورت vpn کار میکنن استفاده میکنن استفاده کنی این مشکل بوجود میاد اما اگر از فیلترهایی که مربوط به خود مرورگر هستن استفاده کنی، دیگه این اتفاق نمیافته.
    شاید فیلترشکنی باشه که بتونه تفکیک قائل بشه بین برنامه هایی که اینترنت میده بهشون. ولی بظاهر فیلتر شکن شما این خاصیت رو نداره.
    البته این رو هم در نظر بگیرید که پروسه svchost اونقدرها هم جسور نیست. و اگر در چند دقیقه اول نتونه نت دریافت کنه، تلاش خودش رو به مدتهای خیلی دورتری موکول میکنه، درواقع نرم افزار درخواست کننده دیگه از svhost اینترنت نمیخواد و بیخیال قضیه میشه. اما شما که کارتون کلهم با فیلتر شکن هست رو بایستی به عرضتون برسونیم که در حال حاضر svchost نمیزاره آب خوش از گلوتون پایین بره.

و نکته ای که به ذهنم رسید اینکه شاید بشه با ترفند 3 تونله این موضوع رو دور زد. البته این ترفند رو بصورت یک ایده ارائه میکنم و شدنی بودن یا نشنی بودنش رو مطلع نیستم.
    اینطور که برنامه proxifire رو به عنوان تونل سوم باز کنی و پروسه svchost رو به پورت معدومی هدایت کنی.

روش شما جواب نمیده. نه تنها روش شما بلکه بسیاری از روشهای مشابه رو هم امتحان کردیم و بی فایده بود. عملا svchost خودش نیازی به اینترنت نداره و این اینترنت ر به درخواست دیگران مصرف میکنه.
    100 تا آپدیت رو غیرفعال کنی، باز صدو یکمی میاد درخواست اینترنت میکنه و این مسدود کردنهای پروسه ها کار و به جایی میرسونه که دیگه حتی نمیتونی یک برنامه نصب کنی رو سیستم و اختلاات شدیدی در اجرای برنامه های حرفه ای بوجود میاره که پیدا کردن منشاه ایراد عملا نشدنیه و چاره ای جز ویندوز عوض کردن پیدا نمیکنی و درباره روز از نو و روزی از نو

مشکلی که دقیقا من در مورد نرم افزار طراحی CREO پیدا کردم و با دردسر شدیدی مواجه شدم و حال و حوصله ویندز عوض کردن هم ندارم و حتی نمیدونم چنتا پروسه رو Disable کردم. با این وجود هنوز svchost هم هست.
    والله روش خودم کار کرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

والله روش خودم کار کرد.

در مورد پروسه خاص، شاید. اما دلیلی بر توقف کامل svchost نیست.
    تا حدودی تاثیر گذار بر نتیجه هست. حتی ویندوز دفندر هم از svchot اینترنت میگیره.
    پروسه های مثل XBOX ، STORE ، mycomputer هم از svchost اینترنت دریافت میکنن.
    اونارو که نمیتونسی متوقف کنی. بعله مایکامپیوتر هم اینترنت میگیره.
    مشاهده کنید.:
      محتوای مخفی: عکس 

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از چه فیلتری استفاده کنم که مال خود مرورگر باشه؟
    مرورگرم فایر هست و فیلتر فعلیم اولترا هست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •