تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe

در آغاز فعالیت khanom_gol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe

سلام،
    دوستان این دو فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe به شدت حجم اینترنت منو مصرف میکنه
    من برنامه BWmeter رو هم دانلود کردم و هر دو رو تو قسمت فایرفال forbid کردم، اما باز هم هیچ فرقی نکرده و باز هم مصرف میکنه
    لینک تصویر زیر رو نگاه کنید، من به خاطر این دو فایل 1.8 گیگ مصرف کردم، لطفا اگر اطلاع دارید چه طور این مشکل حل میشه تو تاپیک بهم بگین، ممنونم
    بعد این که نمیدونم این قسمتی که forbid گذاشتم exact و partial چه فرقی با هم دارن؟
    بعد این که وقتی من به kerio وصل میشم، هم زمان هر دو فابل ذکر شده دانلود میکننف تا زمانی که قطع کنم کریو رو!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by khanom_gol; 29-07-2017 at 14:13.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام این وی پی ان خوبه اصن کجا بوده ؟بهش نیاز داری ؟خب عوضش کن یا پاکش کن وقتی میبینی داره حجمت میخوره لابد اطلاعاتت میفرسه یا با سروشون ارتباط داره.
    بیو متر بعضی وقتا همینطوره باگ داره کار نمیکنه اذیت میکنه glasswire رو نصب کن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بیو متر رو هم پاک کن و بعد تنظیمات فایروالت ریست بده( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    و بعد این فایرواله رو نصب کن درستش میکنه البته نسخه رایگانش هشدار نداره وقتی چیزی میخواد وصل بشه به اینترنت خودت باید چک کنی و سریع ببندی هر موقع چیزی رو دیدی وصل شده به اینترنت با این امتحان کن.
    این رو هم جا وی پی ان خودت نصب کن ماهی 10 گیگ هم پهنای باند رایگان داره امنیتشم بالاس .
    Last edited by sunshineboy; 29-07-2017 at 15:54.

3. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام این وی پی ان خوبه اصن کجا بوده ؟بهش نیاز داری ؟خب عوضش کن یا پاکش کن وقتی میبینی داره حجمت میخوره لابد اطلاعاتت میفرسه یا با سروشون ارتباط داره.
    بیو متر رو هم پاک کن و بعد تنظیمات فایروالت ریست بده( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    و بعد این فایرواله رو نصب کن درستش میکنه البته نسخه رایگانش هشدار نداره وقتی چیزی میخواد وصل بشه به اینترنت خودت باید چک کنی و سریع ببندی هر موقع چیزی رو دیدی وصل شده به اینترنت با این امتحان کن.
    این رو هم جا وی پی ان خودت نصب کن ماهی 10 گیگ هم پهنای باند رایگان داره امنیتشم بالاس .
    یه کد دارم تا ۵۰ گیگ میبره حجم Windscribe رو.

Sent from my ASUS using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

یه کد دارم تا ۵۰ گیگ میبره حجم Windscribe رو.
    منم دارم!

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بیو متر رو هم پاک کن و بعد تنظیمات فایروالت ریست بده

سلام
    خیلی ممنونم از شما، برنامه glasswire رو دارم، ولی میخواستم از فایروالش استفاده کنم، ایراد میگرفت که فایروال بیت دفندر روشن هست، و این که تنظیمات فایروال ویندوز هم نتونستم ریست کنم، اون قسمت کلا غیرفعال هست و نمیتونم روی هیچ گزینه ای کلیک کنم!

با این حال اون فایل svchost.exe رو با فایروال بیت دفندر بلاک کردم، خدارو شکر فعلا بعد بلاک چیزی دانلود نکرده
    امیدوارم همین طور بمونه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام،
    دوستان این دو فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe به شدت حجم اینترنت منو مصرف میکنه
    من برنامه BWmeter رو هم دانلود کردم و هر دو رو تو قسمت فایرفال forbid کردم، اما باز هم هیچ فرقی نکرده و باز هم مصرف میکنه
    لینک تصویر زیر رو نگاه کنید، من به خاطر این دو فایل 1.8 گیگ مصرف کردم، لطفا اگر اطلاع دارید چه طور این مشکل حل میشه تو تاپیک بهم بگین، ممنونم
    بعد این که نمیدونم این قسمتی که forbid گذاشتم exact و partial چه فرقی با هم دارن؟
    بعد این که وقتی من به kerio وصل میشم، هم زمان هر دو فابل ذکر شده دانلود میکننف تا زمانی که قطع کنم کریو رو!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بایستی یه اشکالی در bw شما باشه.
    ما مشکلی با این مورد نداریم.
    شاید کانکشن تعریف شده در bw درست نباشه که اینطور میشه.
    یه برنامه دیگه رو هم forbid کن ببین اصلا کار میکنه..!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنونم از شما، برنامه glasswire رو دارم، ولی میخواستم از فایروالش استفاده کنم، ایراد میگرفت که فایروال بیت دفندر روشن هست، و این که تنظیمات فایروال ویندوز هم نتونستم ریست کنم، اون قسمت کلا غیرفعال هست و نمیتونم روی هیچ گزینه ای کلیک کنم!

با این حال اون فایل svchost.exe رو با فایروال بیت دفندر بلاک کردم، خدارو شکر فعلا بعد بلاک چیزی دانلود نکرده
    امیدوارم همین طور بمونه

اهان حالا شد! شما داری سه تا فایروال استفاده میکنی همزمان یکی بیت دیفندر یکی بیو متر یکی glasswire وقتی بیت دیفندر داری اصلا اجازه نمیده به بیومتر بخواد کار کنه چون تنظیمات فایروالت رو خودش تنظیم میکنه و میبنده دسترسی رو به فایروال! در ثانی بیت دفندر هم کلا ی محصول پر باگه در کنار بیومتر ک اون هم یکم باگ داره دیگه هیچی و تازه glasswire رهم اضافه کردی
    .کلا کار نمیکنه دیگه هیچ کدوم درست.. پاکش کن بیومتر و glasswire رو و فقط از بیت دیفندر استفاده کن خودتم میگی با بیت بلاک کردم کار میکنه! نیازی نداری به اونا!

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بایستی یه اشکالی در bw شما باشه.
    ما مشکلی با این مورد نداریم.
    شاید کانکشن تعریف شده در bw درست نباشه که اینطور میشه.
    یه برنامه دیگه رو هم forbid کن ببین اصلا کار میکنه..!
    فعلا که به این برنامه bw نیاز ندارم حذفش کردم، فک میکنم همون فایروال بیت داره کارمو راه میندازه
    ممنونم

اهان حالا شد! شما داری سه تا فایروال استفاده میکنی همزمان یکی بیت دیفندر یکی بیو متر یکی glasswire وقتی بیت دیفندر داری اصلا اجازه نمیده به بیومتر بخواد کار کنه چون تنظیمات فایروالت رو خودش تنظیم میکنه و میبنده دسترسی رو به فایروال! در ثانی بیت دفندر هم کلا ی محصول پر باگه در کنار بیومتر ک اون هم یکم باگ داره دیگه هیچی و تازه glasswire رهم اضافه کردی
    .کلا کار نمیکنه دیگه هیچ کدوم درست.. پاکش کن بیومتر و glasswire رو و فقط از بیت دیفندر استفاده کن خودتم میگی با بیت بلاک کردم کار میکنه! نیازی نداری به اونا!
    خیلی ممنون
    فقط من این bw رو حذف کردم، تو پوشه c هنوز فولدرش هست و یک آیتم هم داره با اسم license.dlc ، آیا باید پوشه رو هم پاک کنم؟ الان یعنی برنامه کاملا پاک شده؟ بعدا باز بخوام بریزم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم نه دیگه نیازی نیس الان کلا پاک شده اون حاوی اطلاعات لایسنس نرم افزاره میتونیم پاکش کنی فقط تنظیمات فاروال رو ریست بده ی بار ک دیگه خاطر جمع باشی فقط بیت دیفندر کنترل میکنه واز دستکاری های بیو متر چیزی نمونده.
    بعد دیگه باز بخوای بریزی مشکلی نیس ولی شما نباید بریزی چون بیت دیفندر هست!

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خواهش میکنم نه دیگه نیازی نیس الان کلا پاک شده اون حاوی اطلاعات لایسنس نرم افزاره میتونیم پاکش کنی فقط تنظیمات فاروال رو ریست بده ی بار ک دیگه خاطر جمع باشی فقط بیت دیفندر کنترل میکنه واز دستکاری های بیو متر چیزی نمونده.
    بعد دیگه باز بخوای بریزی مشکلی نیس ولی شما نباید بریزی چون بیت دیفندر هست!
    مرسی جناب
    بعد از این که اون فایل رو بلاک کردم، کلا سیستمم بعد از بالا اومدن کند هست، حتی اون قسمتی هست تو ویندوز که پسوورد ویندوز رو میزنی، قشنگ 20 ثانیه میکشه اون صفحه بالا بیاد، اول یه صفحه یک رنگ میاد بعد از 20 ثانیه اون صفحه وارد کردن رمز میاد
    و این که وای فای سیستمم کلا قاطی کرده و یهو خود به خود قطع میشه و با هیچ کدوم از روش هایی که تو نت زده درست نمیشه
    حتی نت با کابل هم وصل نمیشه
    ولی امروز وقتی اون فایل لعنتی رو از بلاک دراوردم دیدم نت وصل شد! کلا این مشکلات ممکنه به خاطر بلاک کردنش باشه؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •