تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: معماری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض معماری

سلام ب بچه های انجمن

امیدوارم سوالم رو جای خوبی مطرح کرده باشم.

چند تا سوال درباره رشته معماری داشتم ک خوشحال میشم راهنمایی کنید:

1.اگر من مدرک این رشته رو نداشته باشم و کارم در زمینه کار با نرم افزارها و برنامه های مربوط ب این رشته
    مثل (3dmax , photoshop , ...) رو ب طور حرفه ای بلد باشم و یا همچنین مباحث عمق میدان ها و چیزهای این چنینی
    ک در طراحی کردن رو دخیل میشن رو ب طور کامل داشته باشم.(و در صورتی ک رزومه خوبی ب عنوان طراح داشته باشم و تمام نکاتی ک در طرح به کار ببرم خود شرکت ها متوجه خاهند شد ک در چ سطحی هستم دیگ یا نه بعد اگر چند تا نمونه کار خوبم داشته باشم باز بدون مدرک کافیه)میتونم بدون مدرک هم در شرکت هایی مثل طراح داخلی
    و نمای خارجی و ... مشغول ب کار باشم.

2.ایا وقتی من ب عنوان طراح طرح رو ب شرکت واگذار میکنم-موقع اجرا مسئولیت های من در اجرا چیست ایا اصلا من مسئولیتی
    در اجرای کار دارم یا نه فقط طرح بر عهده من خاهد بود و تموم.

3.و اینکه وضعیت بازار کار در تهران(مخصوصا در زمینه نمای خارجی-طراحی داخلی) چگونه است.
    (کسانی ک در این حرفه ان راضی هستن یا نه... و در حال حاضر اگر میشه در مورد نحوه درامدشون یک توضیحی بدن میدونم مورد ناخاسته ایه اما ممنون میشم).

با تشکر...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

وضعیت بازار کار که خوبه
    اگر در نرم افزار ها تخصص دارید ولی طراحی معماری نخوندید میتونید با یک طراح معمار همکاری کنید و مکمل هم باشید،اگر هم با طراحی اشنای دارید میتونید فعالیت کنید بستگی به شرکت داره که بدون مدرک قبول کنه یا نه بعضی شرکتها توانای براشون مهمه
    بحث مسولیت هم با توجه به شرایط کاری و قراردادی قبل از کار با هر شرکتی به توافق طرفین میرسه و این بستگی به خود شما داره که مسولیت اجرا رو به عهده بگیرید یانه البته اگر منظورتون اجرای بودن طرح که باید حتما طراح یه طرح قابل اجرا ارائه بده طرجی که اجرای نباشه به کار نمیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •