تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: شرکت پایونیران ! بدترین خدمات پس از فروش !!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

7 شرکت پایونیران ! بدترین خدمات پس از فروش !!!!

من یک آمپلی فایر LX-83 را در تاریخ 1390/05/17 به تعمیرگاه مجاز پایونییر واقع در خیابال میرزای شیرازی تحویل دادم و روی قبض برایم نوشته شد تاریخ تحویل 1390/05/20 ولی همچنان دستگاه آماده نشده و میگویند که قطعه مورد نیاز موجود نیست و هنوز پس از نزدیک به 40 روز قطعه نرسیده و برخورد بسیار زشت و نامناسب مسئولین تعمیرگاه که هر بار به طوری جواب تلفن من را میدهند که واقعا شرم آور است .
    سوال من این است که چه مدت زمان لازم است تا نمایندگی و تعمیرگاه مجاز قطعه مورد نیاز دستگاهی را که کمتر از یک سال است از خودشان به قیمت 2 میلیون تومان خریداری کرده ام تهیه نماید !
    آیا DHL کردن یک قطعه بیشتر از 3 روز زمان میخواهد ؟
    واقعا از خرید پایونییر با این پشتیبانی پشیمانم !!!!

واقعا اگر قصد خرید از پایونییر دارید مواظب باشید !!!!!

2. 3 کاربر از papampi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مشکل آمپتون چی بوده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

پس از روشن کردن دستگاه چراغ ipod روشن میشود و پس از 10 ثانیه دستگاه خاموش میشود ! در کتابچه راهنما در بخش عیب یابی نوشته شده که :
    1) سیم های + و - بلندگوها به هم چسبیده اند
    2) دستگاه مشکل اساسی دارد

راه حل 1 : تمامی سیم ها را جدا کرده و چک کنید
    راه حل 2 : به تعمیرگاه پایونییر مراجعه کنید !!!!!!!!!!!! ( خدا به دادتان برسد !)

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

متاسفانه خدماتش همینطوریه.کاری نمیشه کرد.شانس شماست که دستگاهتون خراب شده.حالا باز خوبه آمپتون پایونیر هست و گارانتی شرکتی داره.شرکت های دیگه که گارانتی شرکتی نیست و گارانتی شخصی محسوب میشه بدتر از این هست.اگر دستگاهت خراب بشه و ببرید بدی واسه تعمیر دیگه هیج تضمینی نیست که آمپتون کی به دستتون برسه،بعضی وقتا هم میگن اینجا امکان تعمیر نیست و باید بفرستیم اونور و اونوقته که باید به صورت رسمی یه سه ماه الی 6 ماهی قید دستگاهت رو بزنی.

6. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شانس دوستمون نیست که دستگاهش خراب شده هر دستگاهی خراب می شه مشکل بی وجدانی و در یک کلمه دزد بودن برخی وارد کنندگان نامحترمه که از بی کفایتی مسوولین در دفاع از حقوق مصرف کننده سوئ استفاده می کنند و با خلق اله اینقدر بی ملاحظه رفتار می کنند.

مال حروم خوردن عادت این جماعت شده

8. 5 کاربر از user2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

من هم حدود یک ماه پیش یک آمپلی فایر مدل vsx-520 خریدم که در کمتر از یک ماه دچار مشکل شد و دستگاه هیچگونه ورودی دیجیتال صدا رو نمیتونه تشخیص بده.

حالا دستگاه رو بردم نمایندگی برای تعمیر

نتیجه رو اطلاع میدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان سلام

بخش DSP دستگاه من سوخته بود که تحت گارانتی تعویض شد.

ولی هنگامیکه رفتم دستگاه رو تحویل بگیرم مسئول پذیرش با حالت بسیار بدی برخورد کرد و گفت چون هزینه این تعویض خیلی زیاد شده دفعه بعد دیگه تحت گارانتی تعویض نمیکنه.
    من خیلی باهاش بحث نکردم برگشتم و یک نامه رسمی و اعتراضی به بخش خاورمیانه پایونیر نوشتم و نسبت به این موضوع اعتراض کردم و گفتم که اگر یک بار دیگه همچنین برخوردی بشه به وزارت بارزگانی و سازمان حمایت از مصرف کننده شکایت میکنم. ( خوشبختانه سازمان حمایت از مصرف کننده قانون خدمات گارانتی نمایندگیهای خارجی رو به زبان انگلیسی رو روی سایتش گذاشته )

بعد از 2 روز یک ایمیل از ایران به دستم رسید که شماره تماسم رو خواست و بعد از 4 - 5 ساعت از دادن شماره تماس مدیر عامل پایونیران تماس گرفت و ضمن تکذیب سخنان کارمندش معذرت خواهی کرد. البته اولش داشت منکر حرفهای من میشد و میگفت که همچین چیزی امکان نداره وقتی من بهش گفتم که بیکار نیستم توی عید برای بخش خاور میانه پایونیر نامه بنویسم و مشخصات ظاهری طرف رو هم دادم قبول کرد . معذرت خواهی کرد.

در هر صورت در این گونه مواقع کافیه به تعزیرات و سازمان حمایت از مصرف کننده شکایت کنید البته ممکنه طول بکشه ولی تعزیرات بهتر پیگیری میکننه.

عزت زیاد
    Last edited by cooling; 02-04-2012 at 14:26.

11. 5 کاربر از cooling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

پایونیران خدماتش واقعا افتضاحه
    حیفه دستگاه های پایونیر که اینا پشتیبانیش میکنن
    شدیدا پایم که پدر اینا رو هم مثل امرتات دربیارم
    کسایی که پاین بیان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

پایونیران خدماتش واقعا افتضاحه
    حیفه دستگاه های پایونیر که اینا پشتیبانیش میکنن
    شدیدا پایم که پدر اینا رو هم مثل امرتات دربیارم
    کسایی که پاین بیان
    اون چند ماهه پیش من چند تا اگهی دادم تو اینترنت مبنی بر فروش دستگاه های پایونیر و خودم هم تو فروم نوشتم که پایونیر فلانه و بهمانه و کلا عالیه
    ولی من از این کارم پشیمون شدم الان اگر اگهی های منو تو اینترنت سرچ کنی کله بازدیدشون به بالای 40 هزار تا رسیده نمی گم اونها محتاج تبلیغه من نبودند ولی خیلی دم در اوردند فروششون رفت بالا و فکر کردند چه خبره قیمت ها که قربونشون برم زرتو زورت بردند بالا کارانتی که نگو یک عده ادمه لات و بی سرو پارو گزاشتن اونجا اصلا زورشون میاد جواب بدند
    خوده فروشگاهشون که حوصله خودشون هم ندارن
    این مدله 787 مثله اینکه مشگله کنترل بر می خوره برای چند نفر اینطوری شده بود خدارو شکر نه تعمیر میشه نه تعویض
    یعنی رسما باید بی خیالش بشی به نظره من با اینکه پایونیر رو خیلی دوست دارم ولی بهتره که کم کم دوستان به برند های دیگر روی بیارن که هم ارزونتر باشه و هم با گارانتی بهتر لا اقل اگر گارانتی هم نداشت قابله تعمیر باشه یا جنسش گیر بیاد

14. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اتفاقا چندماه پیش با یکی از اقوام رفتیم براش دستگاه بگیریم 5 مدل از پایونیر یاداشت کردم که لاقل یکیشون رو تهیه کنیم حتی یدونه اش هم اینجا نبود هرچی اینجا میفرستن یا شرکت مربوطش وارد میکنه اغلب جنسها درجه 2و3 هستش که هیچ اعتباری بهشون نیست یااز دور خارج شدن
    درباره LX-83 هم بگم اصلا این آمپ بعد یک مدت ساختار داخلیش رو کمی تغییر دادن و همون مدل LX-85 جاش اومد البته جای بحثش اینجا نیست
    ولی یکی از این تغییرات سینک حرارتیش بود که LX-83 گرمای زیادی تولید میکرد و رو دستگاه هم تاثیر میذاشت و الان یک سینک حرارتی بهتر و جمع و جورتر رو دستگاه 85 گذاشتن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •