سلام
من به مشکل جدیدی برخورد کردم
مدل لپ تاپم asus zenbook u501 هستش
هنگام بازی کردن یا بعضی مواقع بعد از خارج شدن از بازی لپ تاپ به حالت sleep میره...و تا چند دقیقه روشن هم نمیشه...
ویندوز لپ تاپ هم ده هستش
توی event viewer هم نگاه کردم ارور زیر هنگاه slepp شدن اتفاق می افتاد
The application-specific permission settings do not grant Local Activation permission for the COM Server application with CLSID
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
and APPID
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
to the user NT AUTHORITY\SYSTEM SID (S-1-5-18) from address LocalHost (Using LRPC) running in the application container Unavailable SID (Unavailable). This security permission can be modified using the Component Services administrative tool.

توی سایت های خارجی هم سرچ کردم و راهکار هایی که گفتن این بود که توی ریجستری اجازه دسترسی رو به admistator بدم و این کارو کردم...الان مشکل پا بر جاست اما دگ توی event view این ارور نمیاد ولی باز به حالت sleep میره..
بیشتر مواقعی هست که لپ تاپ گرم شده و دارم بازی میکنم اما انگار مشکل دمای بالا نیست...چون یک بار بعد از این که وسط بازی یهو sleep شد بعد روشن کردم بعد از چند دقیقه بعد باز دوباره این اتفاق افتاد و دمای دستگاه چندان بالا نبود...
خیلی نگرانم کرده که مشکل سخت افزاری هست اصلا یا ن؟؟چه دلیلی داره که اینطور میشه؟؟؟
چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟؟؟
حواهشا راهنمایی کنید...
خیلی ممنون