تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe

در آغاز فعالیت khanom_gol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

گفتم ک

دیگه این ساده ترین نرم افزاری ک واسه این کار هست دانلودش کن روی گزینه سمت چپ اولین کلیک کن نوشته اکشن بعد بزن apply all recommended settings

ی چی رو اول یاد میگیرن بعد استفاده میکنن .
    اپدیت نشدن ویندوز یکیش بود چیزای دیگه هم هست ک کلا ویندوز رو خراب میکنه. با این نرم افزار خراب نمیشه اگه همون گزینه ای ک گفتم رو بزنی مشکلی پیش نمیاد
    ولی اگه بلاکش کنی تو فایروال مشکل پیش میاد(مثل همین حالا ک هست) این راحت ترین ساده ترینشه ک گفتم دیگه فک نکنم کاری داشته باشه فقط دبل کلیک رو نرم افزار(!؟) تخصصی تو ویندوز نمیخواد. نمیدونم ولی ممکنه مشکل پیش بیاد ااگه بلاکش کنی میتونی ویندوز 7 هم نصب کنی اگه حوصله اینکارارو نداری :-)

باشه ممنون

خوب این تصویر نشون میده که شما در تنظیم پنجره فایرول دچار مشکل هستید.

در انجا منظور از سیستم پروسه سیستم هست. در بخش forbid و همچنین بخش allow یک پروسه به اسم (system) وجود دارد. در مقابل بخش allow گزینه system رو انتخاب میکنی و در مقابلش بر روی دکمه Forbid میزنی تا پروسه فقط در بخش Forbid قرار داشته باشد.

در بخش Allow تنها برنامه هایی را قرار دهید که واقعا میخواهید از اینترنت استفاده کنند. اما شما برنامه های کثیری را مجاز به دریافت اینترنت کردید. آیا مطمئنی که میخواهید همه آنها از اینترنت استفاده کنند؟

یک اتفاق خوب این است که پروسه ها در بخش های فایروال قرار گرفتند. این به این معنی است که BW میتواند کار کند.
    و دو احتمال وجود که یا دیفندر در فایروال حساسیت نشان نمیدهد و یا اینکه BW جزء تونل کننده دست پایین قرار گرفته که هردوی این مسئله به نفع شماست و اجازه کار کردن به BW را میدهد. چونکه قبلا گفتیم برنامه ها همیشه از پایین ترین تونل کننده؛ درخواست اینترنت میکنند.

حال، تنها مشکل شما فکر میکنم تنظیم خود فایر وال است.
    این تصویر تنظیمات فایروال سیستم خودمه
    کاملا با تصویری که شما فرستادی متفاوته
    البته اجازه دسترسی دادن به هر برنامه ای سلیقه ای است اما منحصرا مطمئنم شما با اختیار خودتان اجازه دسترسی به برنامه ها ندادی، درواقع به درستی نتونستی پروسه ها رو بشناسی. اما اگر واقعا خودتان تشخیث دادید که به این پروسه ها اینترنت بدهید، اتنخاب با خودتان است. هرکسی بسته به نیازش، دسترسی پروسه خاصی را به اینترنت مجاز میکند.

به غیر از اولین تنظیم که سه پروسه (system) , BWmeter.exe , svchost.exe را به بخش Forbid انتقال میدم، من هیچ وقت به این پنحره برای اضافه کردن و یا حذف کردن برنامه ای مراجعه نمیکنم.
    در واقع تمام کارهای بلاک کردن یا مجاز گاشتن رو از طریق این روش انجام میدم که آموزشش اینجا هست. فقط اگر در آینده نظرم در مورد یک برنامه عوض شد وارد این محیط فایروال میشم که معمولا سعی میکنم اسم اون برنامه رو از لیست حذف کنم تا این آلارم مجددا نمایش داده بشه.

فکر میکنم لازم باشه یک تاپیک برای آموزش این برنامه ایجاد بشه و خیلی ها با راه اندازی این برنامه مشکل دارن.
    اون تصویر که فرستادم برای قسمت forbid درست بود؟ من یک سری از برنامه رو میشناسم زمانی که از من دسترسی میخواد و اکثرا رو نمیشناسم و بهشون اجازه دادم، من مشکلم فقط با همون فایل هست، مگر برنامه های دیگر ممکن هست این قدر حجم مصرف کنند؟ یا مشکلی ایجاد میکنند؟
    حتی اگر برای برنامه ای اجازه ندم و not now رو بزنم بازم به قسمت forbid هدایت میشه
    من فکر میکنم چون کاربر تازه وارد هستم کلا لینک ها برام نمایش داده نمیشه، واسه همین من خودم حالت url رو برمیدارم تا تصویر رو بتونم بفرستم، ممکنه مثل من لینک تصویر رو بدون لینک بفرستید تا ببینم؟
    من برنامه svchost.exe رو از بلاک فایرفال بیت دفندر دراوردم و فعلا فقط تو bw دسترسی بهش ندادم و چیزی فعلا دانلود نمیکنه
    نمیدونم واقعا نمیخواد دانلود کنه یا الان آپدیت نمیکنه و ممکنه فردا آپدیت کنه دوباره
    چون تو برنامه bw بهش دسترسی هم دادم، بازم چیزی دانلود نکرد

اگر تاپیک بزنید که خیلی خوب میشه، چه برای من، چه برای افراد دیگه که مطمئنا با این برنامه مشکل دارن و دقیقا اطلاع ندارن باید چکار کنند

2. این کاربر از khanom_gol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

باشه ممنون

اون تصویر که فرستادم برای قسمت forbid درست بود؟ من یک سری از برنامه رو میشناسم زمانی که از من دسترسی میخواد و اکثرا رو نمیشناسم و بهشون اجازه دادم، من مشکلم فقط با همون فایل هست، مگر برنامه های دیگر ممکن هست این قدر حجم مصرف کنند؟ یا مشکلی ایجاد میکنند؟
    حتی اگر برای برنامه ای اجازه ندم و not now رو بزنم بازم به قسمت forbid هدایت میشه
    من فکر میکنم چون کاربر تازه وارد هستم کلا لینک ها برام نمایش داده نمیشه، واسه همین من خودم حالت url رو برمیدارم تا تصویر رو بتونم بفرستم، ممکنه مثل من لینک تصویر رو بدون لینک بفرستید تا ببینم؟
    من برنامه svchost.exe رو از بلاک فایرفال بیت دفندر دراوردم و فعلا فقط تو bw دسترسی بهش ندادم و چیزی فعلا دانلود نمیکنه
    نمیدونم واقعا نمیخواد دانلود کنه یا الان آپدیت نمیکنه و ممکنه فردا آپدیت کنه دوباره
    چون تو برنامه bw بهش دسترسی هم دادم، بازم چیزی دانلود نکرد

اگر تاپیک بزنید که خیلی خوب میشه، چه برای من، چه برای افراد دیگه که مطمئنا با این برنامه مشکل دارن و دقیقا اطلاع ندارن باید چکار کنند

این تصویر اول
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تصویر دوم

تصویری که مربوط به نقل قول خودتان بود و من ایراد گرفتم از تنظیماتش

بعله برنامه های دیگه هم از نت به طرز وحشتناکی استفاده میکنند ولی انصافا به ترسناکی svchost نیستن. آپدیت درایورهای کارت گرافیک، آپدیت ویندوز، آپدیت ادوبی ریدر، حتی پنجره مای کامپیوتر..!

ممکنه اینکار شما باعث شده باشه تا svchost اینترنت مصرف نکنه و یا شاید هم در حال حاضر نمیخواسته اینترنت استفاده کنه. برای اینکه بفهمیم سیستم درحال مصرف اینترنت هست و یا در حالت انتظار، بهترین را ه استفاده ا نمودارهای این برنامه است. دقیقا چیزی که من اینجا همیشه در جلوی چشم خودم دارم.

در اینجا یک نمودار داریم که وقتی تراکنش انجام میشه، خطوط سبز و قزمز ارتفاعشون در نمودار زیاد میشه. اونجایی هم که الان سبز هست به این معنیه که من داشتم یک چیزی رو لود میکردم bw بصورت نمودار سرعت در حال انجام رو نمایش داد. در زیرش هم سه بخش وجود دارده که حداکثر سرعت دانلود و آپلود بر ثانیه و همچنین ماکزمیمم بازه این نمودار رو نمایش میده.

در اینجا حتی اگر من ندونم که کدام برنامه درحال مصرف اینترنت هست، دست کم نمودار به من اخطار میکنه که در حال مصرف اینترنت هستیم. که با فهمیدن این موضوع من سعی میکنم که به دنبال عیب بگردم و حتی اگر نتونستم عیب رو تشخیص بدم، با بستن اینترنت جلوی تلف شدن حجم رو بگیرم.

حالا من سعی میکنم یک آموزش در مورد اجرای درست این برنامه تو همین انجمن ایجاد کنم.

در اینجا چنتا از پروسه هایی که نت مصرق میکردن رو هم گذاشتم. و بعضیهارو هم توضیح دادم که کارشون چیه
    تقریبا آخرای پست شماره 11#
    Last edited by siava5h; 04-08-2017 at 14:36.

4. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

این تصویر اول

این تصویر دوم

تصویری که مربوط به نقل قول خودتان بود و من ایراد گرفتم از تنظیماتش

بعله برنامه های دیگه هم از نت به طرز وحشتناکی استفاده میکنند ولی انصافا به ترسناکی svchost نیستن. آپدیت درایورهای کارت گرافیک، آپدیت ویندوز، آپدیت ادوبی ریدر، حتی پنجره مای کامپیوتر..!

ممکنه اینکار شما باعث شده باشه تا svchost اینترنت مصرف نکنه و یا شاید هم در حال حاضر نمیخواسته اینترنت استفاده کنه. برای اینکه بفهمیم سیستم درحال مصرف اینترنت هست و یا در حالت انتظار، بهترین را ه استفاده ا نمودارهای این برنامه است. دقیقا چیزی که من اینجا همیشه در جلوی چشم خودم دارم.

در اینجا یک نمودار داریم که وقتی تراکنش انجام میشه، خطوط سبز و قزمز ارتفاعشون در نمودار زیاد میشه. اونجایی هم که الان سبز هست به این معنیه که من داشتم یک چیزی رو لود میکردم bw بصورت نمودار سرعت در حال انجام رو نمایش داد. در زیرش هم سه بخش وجود دارده که حداکثر سرعت دانلود و آپلود بر ثانیه و همچنین ماکزمیمم بازه این نمودار رو نمایش میده.

در اینجا حتی اگر من ندونم که کدام برنامه درحال مصرف اینترنت هست، دست کم نمودار به من اخطار میکنه که در حال مصرف اینترنت هستیم. که با فهمیدن این موضوع من سعی میکنم که به دنبال عیب بگردم و حتی اگر نتونستم عیب رو تشخیص بدم، با بستن اینترنت جلوی تلف شدن حجم رو بگیرم.

حالا من سعی میکنم یک آموزش در مورد اجرای درست این برنامه تو همین انجمن ایجاد کنم.

در اینجا چنتا از پروسه هایی که نت مصرق میکردن رو هم گذاشتم. و بعضیهارو هم توضیح دادم که کارشون چیه
    تقریبا آخرای پست شماره 11#
    خیلی ممنون به خاطر این حوصله و پاسخ گویی بسیار خوبتون
    ximg.co.uk/images/z19orm4qicbp39fu0j29.png
    تو این قسمت قسمت host process for یک مگ مصرف کرده، یعنی از وقتی که از بلاک خارجش کردم، البته وقتی هم بلاک بود کیلوبایت خیلی کم مصرف میکنه، ولی الان رسیده به یک مگ
    یعنی باز هم داره مصرف میکنه؟ یا باید بزرام زمان بگذره ببینم مصرف میکنه یا نه؟
    روی فایرفاکس تست کردم، بلاکش کردم، دیدم صفحه ای رو باز نمیکنه، بعد آن بلاک کردم صفحات باز شدند، یعنی انگار برنامه درست میکنه
    هنوز کرک نکردم، الان فک کنم همه چی اوکی هست کرک کنم

ximg.co.uk/images/g6jehs25w7omttkv0db.png
    تو برنامه بیومتر متر هم چند تا برنامه رو گذاشتم، تلگرام، فایرفاکس، وی پی ان، بیت دفندر و ...

از اون پست که درباره برنامه ها گذاشتید استفاده کردم، ممنون

6. این کاربر از khanom_gol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خیلی ممنون به خاطر این حوصله و پاسخ گویی بسیار خوبتون
    ximg.co.uk/images/z19orm4qicbp39fu0j29.png
    تو این قسمت قسمت host process for یک مگ مصرف کرده، یعنی از وقتی که از بلاک خارجش کردم، البته وقتی هم بلاک بود کیلوبایت خیلی کم مصرف میکنه، ولی الان رسیده به یک مگ
    یعنی باز هم داره مصرف میکنه؟ یا باید بزرام زمان بگذره ببینم مصرف میکنه یا نه؟
    روی فایرفاکس تست کردم، بلاکش کردم، دیدم صفحه ای رو باز نمیکنه، بعد آن بلاک کردم صفحات باز شدند، یعنی انگار برنامه درست میکنه
    هنوز کرک نکردم، الان فک کنم همه چی اوکی هست کرک کنم

ximg.co.uk/images/g6jehs25w7omttkv0db.png
    تو برنامه بیومتر متر هم چند تا برنامه رو گذاشتم، تلگرام، فایرفاکس، وی پی ان، بیت دفندر و ...

از اون پست که درباره برنامه ها گذاشتید استفاده کردم، ممنون

من این پروسه host process رو در فایروالم ندارم. نمیدونم چرا؟! شاید هیچ وقت نت نخواست. و یا شایدم BW شناساییش نکرد و از مسیر دیگری نت دریافت میکنه. بهرحال ویندوزه و هزار دردسر..!
    و اصلا هم نمیدونم چطور میشه این پروسه رو توسط BW از دسترسی به نت محدودش کرد. اینکه اضافه کردن دستی به بخش Forbid کار درستی هست یا نه..، بایستی سعی و خطا کرد که اختلالی در انتشار اینترنت به ویندوز بوجود میاد یا نه.
    البته 1 مگ خیلی نگران کننده نیست. ولی میشه بی اهمیت هم نبود به این مسئله

یک بار BW رو از کنار ساعت exit کن و البته قبلش تیک start with windows رو در تنظیمات option بزن. بعد یکبار دیگه اجراش کن. اگه هنوزم درست کار کرد میتونی کرک کنی. حتی میتونی برای اطمینان بیشتر قبل کرک کردن یکبار سیستم رو ریستارت کنی و ببینی اتوماتیک اجرا شده و اینکه اینترنت به درستی منتشر میشه، بعد کرک کنی

8. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من این پروسه host process رو در فایروالم ندارم. نمیدونم چرا؟! شاید هیچ وقت نت نخواست. و یا شایدم BW شناساییش نکرد و از مسیر دیگری نت دریافت میکنه. بهرحال ویندوزه و هزار دردسر..!
    و اصلا هم نمیدونم چطور میشه این پروسه رو توسط BW از دسترسی به نت محدودش کرد. اینکه اضافه کردن دستی به بخش Forbid کار درستی هست یا نه..، بایستی سعی و خطا کرد که اختلالی در انتشار اینترنت به ویندوز بوجود میاد یا نه.
    البته 1 مگ خیلی نگران کننده نیست. ولی میشه بی اهمیت هم نبود به این مسئله

یک بار BW رو از کنار ساعت exit کن و البته قبلش تیک start with windows رو در تنظیمات option بزن. بعد یکبار دیگه اجراش کن. اگه هنوزم درست کار کرد میتونی کرک کنی. حتی میتونی برای اطمینان بیشتر قبل کرک کردن یکبار سیستم رو ریستارت کنی و ببینی اتوماتیک اجرا شده و اینکه اینترنت به درستی منتشر میشه، بعد کرک کنی
    این Host Process for Windows Services همون فایل svchost.exe هست، بله یک بار این کارو کردم و تیک هم فعال کردم و خارج شدم، دیروز همون یک مگ بود، من اینترنت رو قطع کردم و کامیپوترو رو حالت اسلیپ گذاشتم، اما دوباره که نت رو وصل کردم، یهو 23 مگ همین برنامه دانلود کرد که سریعا نت رو قطع کردم، فعلا بیت دفندر رو خاموش کردم برای 30 دقیقه، ببینم این خاموش باشه عمل میکنه و دانلود نمیکنه؟ یا کلا فقط میخواد دانلود کنه
    امروز فعلا فقط چند مین گذشته 500 کیلوبایت دان شده و مشخصه به دانلود ادامه میده، یعنی حواسم نباشه یهو یه حجم زیادی رو از دست میدم
    به هر حال میخوام یک بار دیگه ویندوز 10 رو بریزم، ببینم چی میشه، اگر نشد اجبارا 7 رو نصب کنم

از شما و دوستمون جناب sunshineboy که خیلی بهم کمک کردین که بتونم مسئله رو حل کنم، خیلی ممنونم

10. این کاربر از khanom_gol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خواهش .
    اما ویندوز عوض کردن چیزی رو عوض نمیکنه.
    زمانی نیاز به تعویض ویندوز داری که خود ویندوز ایرادی داشته باشه و یا ویروسی باشه وبا آنتی ویروس قابل حل نباشه.
    یک سری تنظیماتی هست که میگه در زمانی که سیستم اسلیپ هست، فعالیتهای مودم و کارت شبکه متوقف بشه. اما دقیقا نمیدونم کجاست این تنظیمات.

بهرحال شما یک سری پروسه های دیگه رو که مربوط به آنتی ویروس میشد رو هم مجاز برای دریافت اینترنت گذاشتی. شاید همین هاست پروسس مرتبط با اون برنامه ها باشه.
    همیشه اینطور نیست که مستقیما خود پروسه اینترنت دریافت کنه. ممکنه از طریق یک پروسه دیگه اینترنت بگیره.

و نکته دیگه اینکه شما glasswire داری و این یعنی دو ابزار تونل کننده وجود داره و الان مشخص نیست کدوم ابزار اولویت اوله. Bw یا Glasswire ؟

با تمام این حرفا ویندوز عوض کردن مشکل شمارو حل نمیکنه.

در برنامه bw یه قسمتی وجود داره که برحسب ساعت میگه که چقدر نت مصرف شده. Option/statuse
    اونجا میتونی ببینی در ساعتی که سیستم اسلیپ بود چقدر نت مصرف شد.

یه تاپیک آموزش نصب و مشکلات احتمالی برنامه رو ایجاد کردم.
    اگه دوست داشتی میتونی ببینی. البته شما دیگه الان فکر کنم به اندازه کافی برنامه رو یاد گرفتی.

...
    خوب برنامه glass رو اجرا کردم که ببینم چی هست.
    اون host process دقیقا همون پروسه svchost هست. یعنی host process داره تلاش میکنه از طریق svchost اینترنت دریافت کنه. اکر دقت کنی در برنامه glass میبینی که حجم مصرف شده توسط این پروسه همش مربوط به ارسال داده میشه.
    درسته که ما به svchost گفتیم که اینترنت نداریم، اما این پروسه دست بردار نیست و بصورت مرتب درخواست ارسال میکند که اگر لحظه ای اینترنت فراهم شد، اطلاعات دریافت کند.

پروسه host process یکی از معضل ناک ترین پروسه های سیستم هست.
    نمیدونم تا بحال به فعالیتهای CPU اهمیت دادی و یا اینکه عملکرد CPU رو زیر ذره بین بردی یا نه. اگر کرده باشی احتمالا دیدی که host process وقت و بی وقت حجم زیادی از توان CPU رو به خودش اختصاص میده. این مسئله دقیقا همون عیبی هست که موجب فن زدن لپ تاپهایی ضعیف میشه.

این دو مسئله هرز مصرف شدن اینترنت و مصرف زیاد CPU از بزرگترین عیوب ویندوز 10 هست که تا بحال جواب درست درمونی براش پیدا نکردیم.
    Last edited by siava5h; 05-08-2017 at 10:14.

12. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خواهش .
    اما ویندوز عوض کردن چیزی رو عوض نمیکنه.
    زمانی نیاز به تعویض ویندوز داری که خود ویندوز ایرادی داشته باشه و یا ویروسی باشه وبا آنتی ویروس قابل حل نباشه.
    یک سری تنظیماتی هست که میگه در زمانی که سیستم اسلیپ هست، فعالیتهای مودم و کارت شبکه متوقف بشه. اما دقیقا نمیدونم کجاست این تنظیمات.

بهرحال شما یک سری پروسه های دیگه رو که مربوط به آنتی ویروس میشد رو هم مجاز برای دریافت اینترنت گذاشتی. شاید همین هاست پروسس مرتبط با اون برنامه ها باشه.
    همیشه اینطور نیست که مستقیما خود پروسه اینترنت دریافت کنه. ممکنه از طریق یک پروسه دیگه اینترنت بگیره.

و نکته دیگه اینکه شما glasswire داری و این یعنی دو ابزار تونل کننده وجود داره و الان مشخص نیست کدوم ابزار اولویت اوله. Bw یا Glasswire ؟

با تمام این حرفا ویندوز عوض کردن مشکل شمارو حل نمیکنه.

در برنامه bw یه قسمتی وجود داره که برحسب ساعت میگه که چقدر نت مصرف شده. Option/statuse
    اونجا میتونی ببینی در ساعتی که سیستم اسلیپ بود چقدر نت مصرف شد.

یه تاپیک آموزش نصب و مشکلات احتمالی برنامه رو ایجاد کردم.
    تو انجمن نرم افزار.
    اگه دوست داشتی میتونی ببینی. البته شما دیگه الان فکر کنم به اندازه کافی برنامه رو یاد گرفتی.
    این process رو که روش کلیک میکنم تنها برنامه svc رو به من نشون میده، یعنی فقط همین مورد اینترنت میگیره؛ بقیه موارد بیت دفندر به تنها خودشون آیکون جدا دارن که مشخص هست چه قدر مصرف کردن
    من به یه موردی برخورد کردم، تصویر رو نگاه کنید
    ximg.co.uk/images/ygxi4mbdedyqbkio09jt.png
    این process روی host کلیک کردم، یک آیپی داره تو عکس 192.168.0.1 که آیپی مودم ایرانسل من هست، من برای تست(یک نت دیگه وصل کردم)، تبلتم رو به کامیپوتر وصل کردم و نت رو share کردم، و این قسمت همین طوری مونده و دیگه کیلوبایتی هم بالا نرفته
    اینا بهم ارتباطی دارند؟

glasswire رو تو بیومتر بلاک کردم، آیا مشکل رفع میشه؟ یا باید پاک بشه تا بیومتر بدون مشکل کار کنه؟
    بله تاپیک رو دیدم، خیلی کامل بود، ایشالا کاربرا ازش استفاده کنن، خسته نباشین :-)

پس این مشکل svc با توجه به گفته شما فعلا راه حلی براش نیست، نه تا حالا به cpu دقت نکردم راستش
    اگر نسخه دیگه ای از ویندوز 10 هم نصب بشه باز هم فایده ای نداره؟
    Last edited by khanom_gol; 05-08-2017 at 10:18.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این process رو که روش کلیک میکنم تنها برنامه svc رو به من نشون میده، یعنی فقط همین مورد اینترنت میگیره؛ بقیه موارد بیت دفندر به تنها خودشون آیکون جدا دارن که مشخص هست چه قدر مصرف کردن
    من به یه موردی برخورد کردم، تصویر رو نگاه کنید
    ximg.co.uk/images/ygxi4mbdedyqbkio09jt.png
    این process روی host کلیک کردم، یک آیپی داره تو عکس 192.168.0.1 که آیپی مودم ایرانسل من هست، من برای تست(یک نت دیگه وصل کردم)، تبلتم رو به کامیپوتر وصل کردم و نت رو share کردم، و این قسمت همین طوری مونده و دیگه کیلوبایتی هم بالا نرفته
    اینا بهم ارتباطی دارند؟

glasswire رو تو بیومتر بلاک کردم، آیا مشکل رفع میشه؟ یا باید پاک بشه تا بیومتر بدون مشکل کار کنه؟
    بله تاپیک رو دیدم، خیلی کامل بود، ایشالا کاربرا ازش استفاده کنن، خسته نباشین :-)

پس این مشکل svc با توجه به گفته شما فعلا راه حلی براش نیست، نه تا حالا به cpu دقت نکردم راستش
    اگر نسخه دیگه ای از ویندوز 10 هم نصب بشه باز هم فایده ای نداره؟
    پست قبلی رو ویرایش کردم .. قسمت انتهایش در مورد همون host process هست.

خوب اینجا فکر کنم glass اولویت دوم قرار گرفت.
    برای سیستم خودم که اینتطور شد و تصویری که شما نشون دادی هم میگه برای شما هم اولویت دوم هست. چون اگه نبود، برنامه BW هم بایستی تو لیست برنامه های بخش Usage قرار میگرفتن..!
    خوب از اونجا که اولویت دوم شده، پس بایستی تمام برنامه ها از آخرین اولویت اینترنت دریافت کنن.
    با این نتیجه کل ویندوز شما مجاز به دریافت اینترنت هست.

من موقعی که glass ر ونصب کردم، از BW درخواست اینترنت کرد و من بلاک کردم.
    نتیجه ای که حاصل شد این بود. البته برای همین نیم ساعت. حالا در آینده چه اتفاقی بیافته مشخص نیست.
    هیچ داده ای نتونسته دریافت کنه و همش ارسال بوده.
    اون IP مربوط به مودم شما بود. برای من هم هست. فکر میکنم این پروسه ارتباط مودم با کامپیوتر رو پایدار نگه میداره و همچنین در کنارش جاسوسی هم میکنه. حالا این جاسوسی به نفع ما هست یا به ضرر ما... الله اعلم.

15. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •