تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: فایل svchost.exe و kvpncsvc.exe

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مرسی جناب
    بعد از این که اون فایل رو بلاک کردم، کلا سیستمم بعد از بالا اومدن کند هست، حتی اون قسمتی هست تو ویندوز که پسوورد ویندوز رو میزنی، قشنگ 20 ثانیه میکشه اون صفحه بالا بیاد، اول یه صفحه یک رنگ میاد بعد از 20 ثانیه اون صفحه وارد کردن رمز میاد
    و این که وای فای سیستمم کلا قاطی کرده و یهو خود به خود قطع میشه و با هیچ کدوم از روش هایی که تو نت زده درست نمیشه
    حتی نت با کابل هم وصل نمیشه
    ولی امروز وقتی اون فایل لعنتی رو از بلاک دراوردم دیدم نت وصل شد! کلا این مشکلات ممکنه به خاطر بلاک کردنش باشه؟
    از bw موجود در پی سی وورد استفاده کنید. نسخه 7.2.4
    متاسفانه آخرین ورژن از این برنامه ظاهرا مشکل داره. البته منکه مشکل داشتم.

دقت کنید که استفاده از مدیریت کننده ترافیک متعدد سبب گمراهی کاربر و دور زدن تونل اینترنت میشود.
    یعنی اگر شما از دو ابزار تونل کننده استفاده کنید، یکی از تونلها میتواند بدون اطلاع تونل دیگر، ارتباط نرم افزار خاصی را با اینترنت برقرار کند.

به عنوان مثال:
    bw و proxifiire هردوشان قابلیت تونل کنندگی دارند. اگر شما هر دو ابزار را باز بگذارید، bw اولویت اول و pxfire اولویت دوم قرار میگیرد. در اینجا pxfire از bw اجازه دریافت اینترنت را میخواهد. و در ادامه خود pxfire بدون اطلاع bw به کل پروسه های ویندوز اینترنت ارائه میکند.
    همواره برنامه های مصرف کننده از پایین ترین اولویت درخواست اینترنت میکنند. بدین ترتیب از تمام تونل ها عبور میکنند، با این تفاوت که اولویتهای بالا دست از طریقه توزیع داده ها مطلع نیستند.

پس دقت کنید که همواره از یک ابزار تونل کننده اینترنت استفاده کنید. این حالت در زمانهایی که از فیلتر شکن هم استفاده میکنید گاها رخ میدهد.
    Last edited by siava5h; 02-08-2017 at 15:24.

2. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

مرسی
    خواهش میکنم
    اون فایلی ک پاک کردی هیچ ربطی به کند بودن سیستم نداره چون اون فایلی ک گفتی فقط فایل کلید نرم افزار بیو متر هست.این ک چرا هنگ شده مربوط به سیستم خودتون و ب احتمال زیاد بیت دیفندره شما سه تا فایروال نصب کرده بودی مسلما اینترنتمم مشکل پیدا میکنه این ک وایفای قاطی شده رو من نمیدونم چیه ک کمکت کنم چون اطلاعاتی نیس همین فقط قاطی کرده! تنظیامات فایروال رو ریست بده.
    از وی پی انم استفاده میکنی ممکنه مال وی پی ان باشه. نت اگه با کابل وصل نمیشه ی بار کلا کارت شبکتو پاک کن تنظیمات فایروال رو ریست بده
    کدوم فایل از بلاک دراوردی؟ نکنه منظورت svchost.exe؟ اینو بلاکه هنوز؟ نباید بلاکش کنی! این فایل ویندوز باید به شبکه دسترسی داشته باشه..والا ویندوزت مشکل پیدا میکنه
    شما الان کاری ک میکنی اینه میری هر چی فایروال انتی ویروس به غیر بیت دیفندر داری پاک میکنی تنظیمات فایروالت ریست میدی و درا خر هم کارت شبکتو یه بار پاک میکنی نصب میکنی. ویندوزت ریست میدی درست میشه
    و اگه نشد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینو دانلود کن تموم تیکاش رو بزن و go رو فشار بده وقتی تموم شد ی لوگ میده اون لوگو بده
    Last edited by sunshineboy; 03-08-2017 at 04:20.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خواهش میکنم
    اون فایلی ک پاک کردی هیچ ربطی به کند بودن سیستم نداره چون اون فایلی ک گفتی فقط فایل کلید نرم افزار بیو متر هست.این ک چرا هنگ شده مربوط به سیستم خودتون و ب احتمال زیاد بیت دیفندره شما سه تا فایروال نصب کرده بودی مسلما اینترنتمم مشکل پیدا میکنه این ک وایفای قاطی شده رو من نمیدونم چیه ک کمکت کنم چون اطلاعاتی نیس همین فقط قاطی کرده! تنظیامات فایروال رو ریست بده.
    از وی پی انم استفاده میکنی ممکنه مال وی پی ان باشه. نت اگه با کابل وصل نمیشه ی بار کلا کارت شبکتو پاک کن تنظیمات فایروال رو ریست بده
    کدوم فایل از بلاک دراوردی؟ نکنه منظورت svchost.exe؟ اینو بلاکه هنوز؟ نباید بلاکش کنی! این فایل ویندوز باید به شبکه دسترسی داشته باشه..والا ویندوزت مشکل پیدا میکنه
    شما الان کاری ک میکنی اینه میری هر چی فایروال انتی ویروس به غیر بیت دیفندر داری پاک میکنی تنظیمات فایروالت ریست میدی و درا خر هم کارت شبکتو یه بار پاک میکنی نصب میکنی. ویندوزت ریست میدی درست میشه
    و اگه نشد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینو دانلود کن تموم تیکاش رو بزن و go رو فشار بده وقتی تموم شد ی لوگ میده اون لوگو بده
    svchost جزء پروسه های مهم ویندوزی هست و مختل کردن کار آن سبب میشه ویندوز دچار اختلال بشه.
    شایع ترین اختلال در این پروسه عدم ارتباط گیری کل سیستم به اینترنت است همچنین در اجرای برنامه ها نیز دچار اختلال میکند.
    یکی از اصلی ترین عیوب ویندوزهای 8 به بعد هرز مصرف شدن اینترنت توسط همین پروسه است.
    به جرات میتوان گفت در 99 درصد سیستمها این پروسه حجم وسیعی از ترافیک را مصرف میکند. از طرف دیگر سر به سر گذاشتن این پروسه عواقب بدی برای ویندوز نصب شده به دنبال خواهد داشت.

تنها کاری که کاربر میتواند بکند این است که بصورت دروغی به این پروسه بگوید که ما هیچ ارتباطی با اینترنت نداریم و یا اگر هم وصل هستیم حجم ترافیک ما صفر است و قادر به دریافت پاسخ نیستیم.

ابزارهای مدیریت ترافیک عموما به این شیوه استفاده میکنند و با ایجاد کردن یک تونل اینترنت، به درخواستهای چنین برنامه هایی بی توجهی میکنند، بدون آنکه در اجرای کار آنها دخالتی کنند.
    اما برخی برنامه ها برخلاف این رویه، تلاش میکنن پروسه غیر مجاز را ببندند و یا با قرنطینه کردن Quarantine آن پروسه تلاش میکنند که جلوی این مزاحمت ها را بگیرند که این شیوه با روحیات svchost سازگار نیست.

برای کنترل این پروسه برنامه های متعددی استفاده کردم . اغلب آنها با انسداد svchost سبب اختلال در عملکرد ویندوز میشدند و یا خود برنامه در آیند دچار اختلال میشد.
    چند نمونه از این برنامه ها , zoonalarm , macafe , ??networks و ... بودند که تنها توانستیم با BW به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم.

پس این پروسه svchost پروسه ای نیست که بتوانید به سادگی با آن کنار بیایید.

البته ناگفته نماند که BW بسیاری مواقع در ابتدای امر راه اندازی، در انتشار اینترنت به برنامه های مجاز، بشدت مارا اذیت کرده و گاها اعصاب مارا هم بهم میریزد. اما پس از اینکه بدرسی اجرا شد، تا آخر عمر ویندوز هیچ اختلالی برای کاربر ایجاد نمیکند. و مثل ساعت وظایف خود را انجام میدهد.

تجربه ای که در این زمینه دارم:
    قبل اینکه اقدام به نصب این نرم افزار کنید، ابتدا به اینترنت وصل باشید. اینکار سبب میگردد درگاه شبکه و کانکشن در این برنامه به درستی تعریف گردد.
    پس از نصب، قبل اینکه اقدام به کرک کردن کنید، در مدت زمان Trial ابتدا شخصی سازی خود را انجام دهید و از پنجره firrewall این برنامه 3 پروسه bw , svchost , system را forbid کنید.
    در سربرگ option تیک استارت بهمرا ویندوز را فعال کنید
    پس از آنکه برنامه به درستی کار کرد و انتشار اینترنت در بین برنامه های مجاز به درستی صورت گرفت، یک بار برنامه را exit و مجدد اجرا کنید. اینکار سبب مبگردد آخرین تغییرات save گردند و اگر برنامه notrespond داد، نیاز به تنظیمات مجدد نداشته باشید.
    در صورت اوکی بودن همه چیز اقدام به کرک برنامه کنید. این عمل اگر زودتر از این انجام شود، اگر با برنامه مشکل پیدا کنید، در unistall و reinstall دچار مشکل میشوید.
    Last edited by siava5h; 03-08-2017 at 13:46.

5. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

در آغاز فعالیت khanom_gol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خواهش میکنم
    و اگه نشد اینو دانلود کن تموم تیکاش رو بزن و go رو فشار بده وقتی تموم شد ی لوگ میده اون لوگو بده
    بله همین فایل svchost.exe رو بلاک کردم،
    ximg.co.uk/images/3zmopzl5d93yom47olj2.png
    خب اگر بلاک نباشه بازم حجم رو مصرف میکنه!

svchost جزء پروسه های مهم ویندوزی هست و مختل کردن کار آن سبب میشه ویندوز دچار اختلال بشه.
    شایع ترین اختلال در این پروسه عدم ارتباط گیری کل سیستم به اینترنت است همچنین در اجرای برنامه ها نیز دچار اختلال میکند.
    یکی از اصلی ترین عیوب ویندوزهای 8 به بعد هرز مصرف شدن اینترنت توسط همین پروسه است.
    به جرات میتوان گفت در 99 درصد سیستمها این پروسه حجم وسیعی از ترافیک را مصرف میکند. از طرف دیگر سر به سر گذاشتن این پروسه عواقب بدی برای ویندوز نصب شده به دنبال خواهد داشت.

تنها کاری که کاربر میتواند بکند این است که بصورت دروغی به این پروسه بگوید که ما هیچ ارتباطی با اینترنت نداریم و یا اگر هم وصل هستیم حجم ترافیک ما صفر است و قادر به دریافت پاسخ نیستیم.

ابزارهای مدیریت ترافیک عموما به این شیوه استفاده میکنند و با ایجاد کردن یک تونل اینترنت، به درخواستهای چنین برنامه هایی بی توجهی میکنند، بدون آنکه در اجرای کار آنها دخالتی کنند.
    اما برخی برنامه ها برخلاف این رویه، تلاش میکنن پروسه غیر مجاز را ببندند و یا با قرنطینه کردن Quarantine آن پروسه تلاش میکنند که جلوی این مزاحمت ها را بگیرند که این شیوه با روحیات svchost سازگار نیست.

برای کنترل این پروسه برنامه های متعددی استفاده کردم . اغلب آنها با انسداد svchost سبب اختلال در عملکرد ویندوز میشدند و یا خود برنامه در آیند دچار اختلال میشد.
    چند نمونه از این برنامه ها , zoonalarm , macafe , ??networks و ... بودند که تنها توانستیم با BW به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم.

پس این پروسه svchost پروسه ای نیست که بتوانید به سادگی با آن کنار بیایید.

البته ناگفته نماند که BW بسیاری مواقع در ابتدای امر راه اندازی، در انتشار اینترنت به برنامه های مجاز، بشدت مارا اذیت کرده و گاها اعصاب مارا هم بهم میریزد. اما پس از اینکه بدرسی اجرا شد، تا آخر عمر ویندوز هیچ اختلالی برای کاربر ایجاد نمیکند. و مثل ساعت وظایف خود را انجام میدهد.

تجربه ای که در این زمینه دارم:
    قبل اینکه اقدام به نصب این نرم افزار کنید، ابتدا به اینترنت وصل باشید. اینکار سبب میگردد درگاه شبکه و کانکشن در این برنامه به درستی تعریف گردد.
    پس از نصب، قبل اینکه اقدام به کرک کردن کنید، در مدت زمان Trial ابتدا شخصی سازی خود را انجام دهید و از پنجره firrewall این برنامه 3 پروسه bw , svchost , system را forbid کنید.
    در سربرگ option تیک استارت بهمرا ویندوز را فعال کنید
    پس از آنکه برنامه به درستی کار کرد و انتشار اینترنت در بین برنامه های مجاز به درستی صورت گرفت، یک بار برنامه را exit و مجدد اجرا کنید. اینکار سبب مبگردد آخرین تغییرات save گردند و اگر برنامه notrespond داد، نیاز به تنظیمات مجدد نداشته باشید.
    در صورت اوکی بودن همه چیز اقدام به کرک برنامه کنید. این عمل اگر زودتر از این انجام شود، اگر با برنامه مشکل پیدا کنید، در unistall و reinstall دچار مشکل میشوید.
    ممنون از این توضیح کامل
    ولی اگر من بخوام از bw استفاده کنم، فایروال بیت دفندر نمیزاره این برنامه کار کنه، بیت دفندر هم من جایی ندیدم بشه فایرفالش رو غیرفعال کرد، مگر این که کل برنامه رو غیرفعال کنم
    ximg.co.uk/images/9mri1ofdj4r3pjrvbdlv.png
    یعنی این جوری forbid کنم؟
    منظور از سیستم چی هست؟

سلام
    این تاپیک رو ببینید
    مرسی، قبل تاپیک زدن، تاپیک رو خوندم، اما با راه کارهای داده شده جوابی نگرفتم
    Last edited by khanom_gol; 04-08-2017 at 09:47.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام خب راهش اینه چند تا نرم افزار رو امتحان کنی ببینی کدوم ک بلاکش میکنه ولی سیستمت رو خراب نمیکنه مثل بیت دیفندر(البته صدمه میزنه به ویندوز ولی قابل دیدن نیس و متوجه نمیشی) ب هر حال کارت رو راه میندازه اون مشکل بوت شدن دیگه نمیاد ولی خب مثلا ممکنه نتونی ویندوزت اپدیت کنی.

همون بیو متر راه سادشه ولی نمیشه وقتی بیت دیفندر داری بیو مترم نصب کنی کار نمیده

ی نرم فزار هست Telemetry ویندوز رو از کار میندازه این پروسه ای ک میخواید دسترسیشو از اینترنت قطع کنید مربوط به همین تلمنتری ویندوز ب خاطر اینکه من ویندوز 7 دارم کار نکردم باهاش ک راهنماییت کنم ولی میدونم ک ب احتمال زیاد مشکلت رفع میکنه اما چون کار نکردم باهاش اپشن هاش رو نمیدونم چ طوریه خودت نصبش کن ببین چ طوری کار میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

h̷t̷t̷p̷s̷:̷/̷/̷w̷i̷n̷d̷o̷w̷s̷d̷a̷w̷n̷.̷c̷o̷m̷/̷d̷i̷s̷a̷b̷l̷e̷-̷m̷i̷c̷r̷o̷s̷o̷f̷t̷-̷c̷o̷m̷p̷a̷t̷i̷b̷i̷l̷i̷t̷y̷-̷t̷e̷l̷e̷m̷e̷t̷r̷y̷/̷ ̷
    ̷ا̷ی̷ن̷ج̷ا̷ ̷ی̷ ̷س̷ر̷ی̷ ̷ر̷و̷ش̷ ̷ه̷س̷ت̷ ̷ا̷گ̷ه̷ ̷ا̷و̷ن̷ ̷ک̷ا̷ر̷ ̷ن̷ک̷ر̷د̷ ̷ا̷گ̷ه̷ ̷م̷ی̷ت̷و̷ن̷ی̷ ̷و̷ ̷م̷ت̷و̷ج̷ه̷ ̷م̷ی̷ش̷ی̷ ̷ا̷ن̷ج̷ا̷م̷ ̷ب̷د̷ه̷ ̷د̷ر̷س̷ت̷ ̷م̷ی̷ش̷ه̷.̷

بیخیال این سیستمت روخراب میکنه بعد ی مشکل دیگه درس میشه نمیتونی درسش کنی / کلا غیر فعال کردن این و دستکاری کردنش سیستم رو خراب میکنه همون o&o shut up کار میکنه مطمعنم چون دیدم و شنفتم از کسای دیگه... اگه ک کار نکرد بگو.
    Last edited by sunshineboy; 04-08-2017 at 10:39.

11. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت khanom_gol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام خب راهش اینه چند تا نرم افزار رو امتحان کنی ببینی کدوم ک بلاکش میکنه ولی سیستمت رو خراب نمیکنه مثل بیت دیفندر(البته صدمه میزنه به ویندوز ولی قابل دیدن نیس و متوجه نمیشی) ب هر حال کارت رو راه میندازه اون مشکل بوت شدن دیگه نمیاد ولی خب مثلا ممکنه نتونی ویندوزت اپدیت کنی.

همون بیو متر راه سادشه ولی نمیشه وقتی بیت دیفندر داری بیو مترم نصب کنی کار نمیده

ی نرم فزار هست Telemetry ویندوز رو از کار میندازه این پروسه ای ک میخواید دسترسیشو از اینترنت قطع کنید مربوط به همین تلمنتری ویندوز ب خاطر اینکه من ویندوز 7 دارم کار نکردم باهاش ک راهنماییت کنم ولی میدونم ک ب احتمال زیاد مشکلت رفع میکنه اما چون کار نکردم باهاش اپشن هاش رو نمیدونم چ طوریه خودت نصبش کن ببین چ طوری کار میکنه.

این طوری که من جست و جو کردم، فک میکنم همین glasswire و bw نسبت به بقیه نرم افزارها بهتر باشند، شما نرم افزار دیگه ای برای بلاک کردن میشناسین؟
    من اطلاعی در زمین ویندوز ندارم اصلا، خب برای من مهم نیست ویندوز اپدیت نشه، نیازی بهش ندارم، با بلاک کردن این برنامه توسط بیت دفندر فعلا فقط روی وای فای تاثیر گذاشته، یهو قطح میشه و اون علامت مثلث زرد میاد و من برنامه رو از بلاک خارج میکنم، نت وصل میشه و مجدد بلاک میکنم، در حال این حاضر فقط این مشکل هست
    کندی و بالا اومدن ویندوز فعلا اوکی هست، ممکنه مشکلات خیلی خیلی عجیبی بازم ایجاد بشه؟
    اگر مشکل بدی در آینده ایجاد کنه، فکر کنم اگر همون ویندوز 7 رو نصب کنم خیلی بهتر باشه، به این همه برنامه نیاز نداره، منم خیلی اطلاع ندارم چه جوری راه اندازی کنم برنامه رو، کلا کامیپوتر داغون میشه!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

نرم افزار دیگه ای برای بلاک کردن میشناسین؟
    گفتم ک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه این ساده ترین نرم افزاری ک واسه این کار هست دانلودش کن روی گزینه سمت چپ اولین کلیک کن نوشته اکشن بعد بزن apply all recommended settings
    من اطلاعی در زمین ویندوز ندارم
    ی چی رو اول یاد میگیرن بعد استفاده میکنن .
    اپدیت نشدن ویندوز یکیش بود چیزای دیگه هم هست ک کلا ویندوز رو خراب میکنه. با این نرم افزار خراب نمیشه اگه همون گزینه ای ک گفتم رو بزنی مشکلی پیش نمیاد
    ولی اگه بلاکش کنی تو فایروال مشکل پیش میاد(مثل همین حالا ک هست) این راحت ترین ساده ترینشه ک گفتم دیگه فک نکنم کاری داشته باشه فقط دبل کلیک رو نرم افزار(!؟) تخصصی تو ویندوز نمیخواد. نمیدونم ولی ممکنه مشکل پیش بیاد ااگه بلاکش کنی میتونی ویندوز 7 هم نصب کنی اگه حوصله اینکارارو نداری :-)

14. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بله همین فایل svchost.exe رو بلاک کردم،
    ximg.co.uk/images/3zmopzl5d93yom47olj2.png
    خب اگر بلاک نباشه بازم حجم رو مصرف میکنه!

ممنون از این توضیح کامل
    ولی اگر من بخوام از bw استفاده کنم، فایروال بیت دفندر نمیزاره این برنامه کار کنه، بیت دفندر هم من جایی ندیدم بشه فایرفالش رو غیرفعال کرد، مگر این که کل برنامه رو غیرفعال کنم

یعنی این جوری forbid کنم؟
    منظور از سیستم چی هست؟

مرسی، قبل تاپیک زدن، تاپیک رو خوندم، اما با راه کارهای داده شده جوابی نگرفتم
    خوب این تصویر نشون میده که شما در تنظیم پنجره فایرول دچار مشکل هستید.

در انجا منظور از سیستم پروسه سیستم هست. در بخش forbid و همچنین بخش allow یک پروسه به اسم (system) وجود دارد. در مقابل بخش allow گزینه system رو انتخاب میکنی و در مقابلش بر روی دکمه Forbid میزنی تا پروسه فقط در بخش Forbid قرار داشته باشد.

در بخش Allow تنها برنامه هایی را قرار دهید که واقعا میخواهید از اینترنت استفاده کنند. اما شما برنامه های کثیری را مجاز به دریافت اینترنت کردید. آیا مطمئنی که میخواهید همه آنها از اینترنت استفاده کنند؟

یک اتفاق خوب این است که پروسه ها در بخش های فایروال قرار گرفتند. این به این معنی است که BW میتواند کار کند.
    و دو احتمال وجود که یا دیفندر در فایروال حساسیت نشان نمیدهد و یا اینکه BW جزء تونل کننده دست پایین قرار گرفته که هردوی این مسئله به نفع شماست و اجازه کار کردن به BW را میدهد. چونکه قبلا گفتیم برنامه ها همیشه از پایین ترین تونل کننده؛ درخواست اینترنت میکنند.
    نکته اینجاست که اگر BW تونل کننده دست پایین است، پس بایستی در دیفندر اجازه دسترسی نت به BW داده شود. در غیر اینصورت هیچ برنامه ای نمیتواند به اینترنت ارتباط بگیرد.

حال، تنها مشکل شما فکر میکنم تنظیم خود فایر وال است.
    این تصویر تنظیمات فایروال سیستم خودمه
    کاملا با تصویری که شما فرستادی متفاوته
    البته اجازه دسترسی دادن به هر برنامه ای سلیقه ای است اما منحصرا مطمئنم شما با اختیار خودتان اجازه دسترسی به برنامه ها ندادی، درواقع به درستی نتونستی پروسه ها رو بشناسی. اما اگر واقعا خودتان تشخیص دادید که به این پروسه ها اینترنت بدهید، اتنخاب با خودتان است. هرکسی بسته به نیازش، دسترسی پروسه خاصی را به اینترنت مجاز میکند.

به غیر از اولین تنظیم که سه پروسه (system) , BWmeter.exe , svchost.exe را به بخش Forbid انتقال میدم، من هیچ وقت به این پنحره برای اضافه کردن و یا حذف کردن برنامه ای مراجعه نمیکنم.
    در واقع تمام کارهای بلاک کردن یا مجاز گاشتن رو از طریق این روش انجام میدم که آموزشش اینجا هست. فقط اگر در آینده نظرم در مورد یک برنامه عوض شد وارد این محیط فایروال میشم که معمولا سعی میکنم اسم اون برنامه رو از لیست حذف کنم تا این آلارم مجددا نمایش داده بشه.

رای اینکه یه آموزش مختصر سطحی از این برنامه داده باشم،
    ایطوریه که وقتی برنامه ای قصد استفاده از اینترنت رو پیدا کرد بر روی صفحه نمایش یک آلارم ظاهر میشه که تنظیم به این صورته:
    و اگر هم به اشتباه چیزی رو دسترسی دادی یا دسترسیش رو گرفتی میتونی از سربرگ فایروال از توی لیستها حذفشون کنی تا مجددا این پنجره تنظیمات بیاد.
    فکر میکنم لازم باشه یک تاپیک برای آموزش این برنامه ایجاد بشه و خیلی ها با راه اندازی این برنامه مشکل دارن.
    Last edited by siava5h; 04-08-2017 at 13:52.

16. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •