تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: افترافکتز CC بدون Starter Pack!

داره خودمونی میشه Arash-Farvardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض افترافکتز CC و المنت تری دی بدون Starter Pack!

سلام
    بچه ها ببینین میدونین مشکل از چیه؟افترافکتز CC 2015 رو روی سیستمم نصب کردم و کلی هم پلاگین روش دارم.اما وقتی خواستم در المنت تری دی از چند آبجکت آمادهء استارتر پک استفاده کنم متوجه شدم اصلا وجود ندارن!تازگی ویندوز عوض کردم و قبلش افتر های 2015 CC و 2017 رو داشتم و مشکلی نبود.حالا غیر از استارتر پک که نیست تو قسمت متریالها هم Standard Primitives رو ندارم! و فقط فیزیکال رو دارم (البته منظورم پلاگینهایی که خودم نصب کردم نیست(مثل پروشیدرهای 1 و 2 ) .قبلا در قسمت متریالها روی خود متریالز یه سری متریال بود که الآن اسمش یادم نیست و پایینترشم فیزیکالها بود که الآن فقط فیزیکال رو دارم!...استارتر پک دیفالت رو هم که اصلا ندارم (همونی که آبجکتهای هندسی خام و بدون تکسچر و رنگ هستن).چند بار هم المنتهای مختلفو نصب کردم ولی تغییری پیدا نشد...کسی میدونه مشکل از کجاست؟ممنون از همگی

عکس از چیزی که باید باشه

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

عکس از سیستم من :

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by Arash-Farvardin; 28-07-2017 at 12:37.

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید و دوستان لطفا یه نگاهی بکنین ببینین متوجه میشین که مشکل از کجاست؟...خواستم افتر رو بردارم و دوباره نصب کنم اما پلاگین Particular وقتی پاک بشه دیگه نمیشه نصبش کرد و فقط با نصب ویندوز نصب میشه (یا لااقل روی سیستم من این بازی رو در میاره!)...ممنون از همگی

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مشکل حل شد!به اینصورت که:
    هرچی فایل از المنت داشتم رو پاک کردم/یه ورژن دیگهء قدیمی از المنت ( Element_1_6_2 ) رو نصب کردم اما لایسنس نشد!خود فایل ( aex. ) المنت رو فقط پاک کردم اما گداشتم در قسمت Documents فایلهای متریالها باقی بمونه!/دوباره آخرین ورژن المنت رو نصب کردم و خلاص!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •