تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پرسش درباره پمپ کف کش و خالی کردن ته آب استخر

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض پرسش درباره پمپ کف کش و خالی کردن ته آب استخر

دوستان گرای من یک کف کش چینی دارم که 3/4 هست. با این کف کش به دلیل بی آبی سراسری در کشور آب های جمع آوری شده در زمستان رو به درختان دیم با نیاز آبی کم می دم. الان آب استخر به ته رسیده اما همین آبی که به ته رسیده نزدیک به 2 هزار لیتر آب هست. اما مشکل اینجاست که حالا دیگه کف کش نصفش دیگه توی آب قرار نمی گیره و اون بخش از کف کش که باید روی سطح آب قرار بگیره دیگه روی سطح آب قرار نمی گیره و کف کش روشن نمی شه

شنیده بودم که کف کش باید کاملا در آب غوطه ور باشه وگرنه خواهد سوخت. همچنین استخر حوضچه ای نداره که سطح پایین تری داشته باشه که بشه کف کش رو توی اون حوضچه گذاشت تا همگی آب رو بشه ازش خالی کرد

حالا با چه راهی می شه این آب باقی مونده رو خالی کرد و بالا کشید؟ لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

ناگفته نماند که کف کش رو با این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روشن می کنم و چون برق باتری ماشین هست زمان زیادی نمی تونم روشن نگهش دارم

با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

باسلام پمپ های ۱۲ولت دربازارموجود است که آب کم هم میشود ازآن استفاده کرد بابرق ماشین کارمیکند ضمناکف کش هم برای خنک ماندن بایددرآب قرارگیرد میتوان هرچنددقیقه قدری آب روی بدنه ریخت تازیاد گرم نشودوآب راتخلیه کند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •