تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: دلیل نمایش پیام Windows has detected an IP address conflict

حـــــرفـه ای kvhsade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض دلیل نمایش پیام Windows has detected an IP address conflict

داره خودمونی میشه salarp20500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Saturn

پيش فرض

سلام، معنی این پیغام چی هست؟

با سپاس
    سلام آیپی شما مشابه آیپی هست که میخواید بهش وصل بشید عدد آخر آیپی سیستم مبدا یا مقصد عوض کنید.

3. این کاربر از salarp20500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض

سلام آیپی شما مشابه آیپی هست که میخواید بهش وصل بشید عدد آخر آیپی سیستم مبدا یا مقصد عوض کنید.
    ممنون از شما، تفریبا معنی جملات را میدونم خواسنم از نظر محتوی و مفهوم در مباحث شبکه و امینت معنی آن را بدونم، یعنی مثلا آیا الان سیستم من امنیت داره؟

5. این کاربر از kvhsade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Saturn

پيش فرض

ممنون از شما، تفریبا معنی جملات را میدونم خواسنم از نظر محتوی و مفهوم در مباحث شبکه و امینت معنی آن را بدونم، یعنی مثلا آیا الان سیستم من امنیت داره؟
    یکم بیشتر توضیح بدین که چه زمانی این پیغام براتون میاد و منظور از امنیت دقیقا چیه

اگه موقع اتصال به اینترنت این پیغام میاد ممکنه dhcp مودم خاموش باشه اونو از تنظیمات فعال کنید

7. این کاربر از salarp20500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض

یکم بیشتر توضیح بدین که چه زمانی این پیغام براتون میاد و منظور از امنیت دقیقا چیه

اگه موقع اتصال به اینترنت این پیغام میاد ممکنه dhcp مودم خاموش باشه اونو از تنظیمات فعال کنید
    این پیغام هر از چندگاهی میاد یعنی میشه گفت مثلا چند ماه به چند ماه، زمان اون هم همیشه وقتی هست که سیستم تازه بالا میاد یعنی وقتی روشن میکنم و صفحه دسکتاپ و آیکون ها میاد. منظورم از امنیت اینه که آیا شخص دیگه هم همین آی پی را داره؟ و مثلا آیا به اطلاعات کامپیوتر من میتونه دسترسی داشته باشه؟ نظیر مثلا اینترنت بانک یا سایر اطلاعات؟؟؟ در مورد dhcp چون من خودم مودم را نصب نکردم و شرکت ارائه خدمات اینترنت مودم را نصب کرد اطلاع ندارم که روشن است یا خاموش
    شاید این عکس هم کمکی باشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by kvhsade; 25-07-2017 at 19:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

وقتی دو سیستم در یک شبکه آی پی مشترک داشته باشند ، خطا ظاهر میشه و سیستم دوم ، در اینجا یعنی شما رو از شبکه خارج می‌کنه ، چون اون یکی زودتر آی پی گرفته ، علاوه بر این که دسترسی به سیستم شما ربطی به این موضوع نداره ، وقتی کانفلیکت میده شبکه شما رو در یک حلقه دیگه قرار میده ،
    با توجه به تصویر ارسالی ، آی پی شما از dhcp گرفته میشه ، پس سیستم ، گوشی ، تبلت یا هر وسیله دیگری در شبکه شما وجود داره که آی پی دستی ست شده ،
    راه حل ساده اینه ، آی پی خودتون رو روی مود استاتیک قرار بدید و قسمت آخر یعنی سمت راست رو یک عدد خیلی غیر معمول مثل ۲۳۴ ست کنید تا با دستگاه دیگه کانفلیکت نده ،

10. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Saturn

پيش فرض

این پیغام هر از چندگاهی میاد یعنی میشه گفت مثلا چند ماه به چند ماه، زمان اون هم همیشه وقتی هست که سیستم تازه بالا میاد یعنی وقتی روشن میکنم و صفحه دسکتاپ و آیکون ها میاد. منظورم از امنیت اینه که آیا شخص دیگه هم همین آی پی را داره؟ و مثلا آیا به اطلاعات کامپیوتر من میتونه دسترسی داشته باشه؟ نظیر مثلا اینترنت بانک یا سایر اطلاعات؟؟؟ در مورد dhcp چون من خودم مودم را نصب نکردم و شرکت ارائه خدمات اینترنت مودم را نصب کرد اطلاع ندارم که روشن است یا خاموش
    شاید این عکس هم کمکی باشه
    من خودم برای امنیت شبکه وای فای خودم چند تا کار کردم اول اینکه قابلیت هیدن وای فای را فعال کردم که دیگه کسی نتونه وای فای منو پیدا کنه
    دوم اینکه داخل تنظیمات مودم مک آدرس دستگاه هایی که میخوان وصل بشوند رو به مودم میدم که فقط اونها بتونن وصل بشوند این کارو حتما انجام بده

راه حل هایی هم هست برای مشکل شما ولی من نمیتونم فعلا لینک ارسال کنم روش زیر را انجام بدین اگر بازم مشکل داشتین من اونا رو براتون میفرستم

برید داخل تنظیمات مودم دنبال نوشه ای به نام Enable DHCP Server بگردید که معمولا داخل advanced -lan قرار داره اونجا یه استارت آیپی آدرس داریم یه اند آیپی آدرس اولی مثلا بدید 192.168.1.2 بعدی رو بزار 192.168.1.254 که هر موقع دستگاهی خواست وصل بشه آیپی مجزایی بگیره.

12. این کاربر از salarp20500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •