تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در اطلاعات وبندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

12 مشکل در اطلاعات وبندوز

ممم سلام و ببخشید یه کم موضوع نا معلوم بود چون نمیدونستم چی بنویسم
    مشکلم اینه که وقتی تویه دسکتاپ مثلا برنامه ها سمت راستن و انگ ها چند تا سمت چپ دسکتاپ و اینا
    این چنش سیو نمیشه و یه مدتی بعد خاموش روشن کردن و حتی وقتی میره اسلیپ و در میاد همه برنامه ها و شورتکات ها و اهنگ همه چیمیاد ست راست
    مم من قبلا میدونستم یعن میدونم مشکل چیه
    مشکل اینه که جون ویندوزبعد اینکه اکتیو کردم و بعدش انتی ویروس
    ساده تر بگم
    انتی ویروس یکی از فایل ها ی ویندوز حذف کرد یا هر چیزی الان یه فایل ویندوز نیست همون فایلی که مبوط به اینه مثلا اگه فولدر اهنگو بیاری سمت چپ و بعد ریاستارت اگه اون جای قبلی نبود یعنی اون فایلایراد داره
    البته فک کنم به همین خاطر باسه
    اگه به خاطر اینه میشه اسم اون فایل بگید برم دانلود کنم یا اصلا هر کاری که باید بکنم
    میسی

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام
    سلام اینکه چرا چینشش بهم میخوره رو نمیدونم ولی خب اهمیت نداره ک شما تو فولدر بریز اهنگاتو رو همون دسکتاپت شورتکات ها رو هم تو یه فولدر بریز ک دیگه این مشکل پیش نیاد البته من به سختی تونسم بخونم حرفات و متوجه شدم منظورت رو
    انتی ویروس فایل ویندوز رو پاک نمیکنه عمدتا چ انتی ویروسی داشتی؟ شما از کجا میدونی ی فایل ویندزو نیس؟ مگه خبر داری؟ همون فایلی ک مربوط به این کار حذف شده ؟>عجب

اصن همچین فایلی نداره ک مربوط ب این کار باشه ... کلا فایلهای ویندوز در هم گروه خوردن ... و با هم کار میکنن ب این خاطر نیست
    شما واسه اینکه بفمی فایلی پاک شده یا نه این کارو بکن
    اون سمت چپ ویندوزت پایین منوی استارت( تو ویندوز 7 ی دایررس داخلش چهار تا پنجره کوچیک داره رنگارنم هست) روش کلیک کن منو باز میشه ت وویندوز 10 هم دکمه استارت رو فشار بده
    تو اون منوی کوچولو بنویس cmd همین وقتی نوشتی خودش پیداش میکنه نوشته cmd.exe روش کلیک راست بزن و گزینه run as admin رو انتخاب کن بعدش:
    ی صفحه زشت سیاه باز میشه sfc /scannow این نوشته رو روش کلیک راست موست رو بزن بعد کپی رو انتخاب کن برو تو اون صحفه سیاهه ک باز شده کلیک راست کن و past رو بزن و اینتر رو بزن منتظر بمون تموم بشه نگا ک کنی مثلا نوشته 20 درصد منتظر باش 100 درصد بشه اگه فایل ویندوزی پاک شده باشه یا فایل مهمی این درستش میکنه ب احتمال زیاد باید صبر کنی 100 درصد بشه
    البته اون مشکلت میتونی با ساختن ی فولدر حل کنی! فک نکنم زیاد هم فرقی داشته باشه

3. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

این کارم امتحان کن شاید درست بشه ولی مطمعن نیستم:

رو صفحه دسکتاپت کلیک راست کن
    بعد گزینه اخری Personalize رو انتخاب کن وارد ی صحفه جدید میشه اون گوشه سمت چپ نوشته change dektop icons روش کلیک کن بعد وارد ی صحفه جدید میشه Allow themes to change desktop icons این گزینه رو تیکش رو بردار بعد ok رو بزن
    شاید درست بشه و دیگه این اتفاق نیفته

5. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •