تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تلوزیون هایسنس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

1 تلوزیون هایسنس

سلام .
    من یک تلوزیون هایسنس مدل k3300 به سایز 55 اینچ خریدم و این تلوزیون داری wifi هست و گوشی من سامسونگ جی 5 2015 است مشکل این جاست که نه گوشی من mirroring یا قابلیت وصل شدن به تلوزیون رو نداره من با گوشی گلکسی S5 که قابلیت mirroring داره هم امتحان کردم ولی وصل نشد چجوری می تونم گوشیم ( j5 2015 ) رو به صورت بی سیم به تلوزیون وصل کنم ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین بیشتر نرم افزار ها رو امتحان کردم و با wifi direct هم وصل نمیشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام .
    من یک تلوزیون هایسنس مدل k3300 به سایز 55 اینچ خریدم و این تلوزیون داری wifi هست و گوشی من سامسونگ جی 5 2015 است مشکل این جاست که نه گوشی من mirroring یا قابلیت وصل شدن به تلوزیون رو نداره من با گوشی گلکسی S5 که قابلیت mirroring داره هم امتحان کردم ولی وصل نشد چجوری می تونم گوشیم ( j5 2015 ) رو به صورت بی سیم به تلوزیون وصل کنم ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین بیشتر نرم افزار ها رو امتحان کردم و با wifi direct هم وصل نمیشه
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و این مطلب
    اتصال دستگاه موبایل

صفحه دستگاه موبایل را توسط اتصال دستگاه موبایل به تلویزیون یا شبکه تماشا کنید.
    خانه --->منبع---> راهنمای اتصال --->دستگاه تلفن همراه
    می توانید محتویات رسانه ذخیره شده در دستگاه موبایل را با اتصال قابلیت آینه سازی و مشارکت محتوا روی صفحه تلویزیون پخش
    کنید.
    1.قابلیت Screen Mirroring( Smart View را در دستگاه موبایل راه اندازی کنید. دستگاه موبایل برای اتصال به دستگاه های موجود جستجو می کند.
    2. تلویزیون را از فهرست انتخاب کنید. سپس تلویزیون به دستگاه موبایل وصل می شود.
    اگر سیستم تلویزیون از دستگاه موبایل جستجو نشود، تلویزیون و دستگاه موبایل را خاموش کرده و سپس روشن کنید و دوباره امتحان
    کنید.
    اگر شبکه در حین استفاده از قابلیت آینه سازی با مشکل ارتباطی مواجه شود، تلویزیون و دستگاه Bluetooth ممکن است قطع شوند.
    اگر چندین تلویزیون وجود دارد، می توانید به راحتی هریک از نام های تلویزیون را در خانه -->تنظیمات -->شبکه --->اسم دستگاه انتخاب را
    کنید.

(Wi-Fi Direct) اتصال دستگاه های موبایل بدون روتر بی سیم

خانه --->تنظیمات---> شبکه---> تنظیمات کارشناس---> Wi-Fi Direct
    برای استفاده از ،Wi-Fi Direct قابلیت Wi-Fi Direct در دستگاه موبایل باید فعال باشد.
    اتصال دستگاه موبایل از طریق برنامه Smart View
    هنگامیکه برنامه Smart View را از App Store و Samsung Apps ،Google Play Store نصب می کنید، می توانید محتوای چند رسانه ای دستگاه موبایل را در تلویزیون پخش کرده یا تلویزیون را با استفاده از دستگاه موبایل کنترل کنید.
    برای استفاده از قابلیت ،Smart View دستگاه موبایل باید از قابلیت انعکاس از قبیل AllShare Cast و Smart View حمایت کند. برای کنترل اینکه آیا دستگاه موبایل از عملکرد انعکاس حمایت می کند، لطفاً از تارنمای سازنده دستگاه موبایل بازدید کنید.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •