تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: از شرق تهران می خوام برم چهارراه ایران خودرو (جاده مخصوص کرج). با وسیله نقلیه عمومی چطوری برم؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 از شرق تهران می خوام برم چهارراه ایران خودرو (جاده مخصوص کرج). با وسیله نقلیه عمومی چطوری برم؟

سلام

من الان وسیله ندارم و می خوام برای کاری چند بار برم چهارراه ایران خودرو تو جاده مخصوص کرج. رو نقشه ندیدم که ایستگاه مترو داشته باشه که بهش نزدیک باشه. ظاهرا نزدیکترین ایستگاه مترو به اونحا ایستگاه مترو ایران خودرو هست که باز هم خیلی دوره و تازه شاید از اونجا هم سواری و تاکسی واسه جهارراه ایران خودرو نداشته باشه. آیا باید برم میدان آزادی و از اونجا شخصی و تاکسی بگیرم برم چهار راه ایران خودرو؟ بهترین و ارزون ترین مسیر کدومه؟ با مترو برم ایستگاه ایران خودرو پیاده بشم از اونجا تاکسی داره بره؟ اون طرفها رو بلدم نیستم.

ممنون از شما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

من الان وسیله ندارم و می خوام برای کاری چند بار برم چهارراه ایران خودرو تو جاده مخصوص کرج. رو نقشه ندیدم که ایستگاه مترو داشته باشه که بهش نزدیک باشه. ظاهرا نزدیکترین ایستگاه مترو به اونحا ایستگاه مترو ایران خودرو هست که باز هم خیلی دوره و تازه شاید از اونجا هم سواری و تاکسی واسه جهارراه ایران خودرو نداشته باشه. آیا باید برم میدان آزادی و از اونجا شخصی و تاکسی بگیرم برم چهار راه ایران خودرو؟ بهترین و ارزون ترین مسیر کدومه؟ با مترو برم ایستگاه ایران خودرو پیاده بشم از اونجا تاکسی داره بره؟ اون طرفها رو بلدم نیستم.

ممنون از شما
    سلام ارزانترین و سریعترین مسیر همینه که بری مترو میدان آزادی پیاده بشی و از اونجا با سواری بری تا چهارراه ایران خودرو. همین بهترین و ارزونترین مسیر هست.
    اون ایستگاه ایران خودرو تو اتوبان کرج هست و اونجا هم پیاده بشی باز باید سواری بگیری تا جاده مخصوص.

3. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

مترو پارک ارم هم نزدیکم اتوبان لشگریه

5. این کاربر از ❤❤❤ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ببین من ایران خودرو نرفتم ولی بنظرم بهترین راه همون مترو هست. احتمالا هم ماشین یا اتوبوس اونجا داره برای کسانی که از مترو میان بیرون. ولی باز برای اطمینان بهترین کار اینه که از خودشون سوال کنید
    حالا رفتید به ما هم بگید اطلاعاتمون بالاتر بره

7. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

ببین من ایران خودرو نرفتم ولی بنظرم بهترین راه همون مترو هست. احتمالا هم ماشین یا اتوبوس اونجا داره برای کسانی که از مترو میان بیرون. ولی باز برای اطمینان بهترین کار اینه که از خودشون سوال کنید
    حالا رفتید به ما هم بگید اطلاعاتمون بالاتر بره

نقشه رو نگاه کردم دیدم از ایستگاه مترو ایران خودرو تا اونجا که می خوام برم پیاده 1.5 کیلومتر بیشتر راه نیست منم از پیاده روی ترسی ندارم و این مسافت برام بچه بازیه!. اگر از مترو ایران خودرو تاکسی داشته باشه که خوبه اگر نه بهتره که برم اونجا و اون دو قدم راه رو پیاده برم و برگردم دوباره مترو. از لحاظ اقتصادی بهتره تا برم میدان آزادی و از اونجا تاکسی بگیرم برم.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

نقشه رو نگاه کردم دیدم از ایستگاه مترو ایران خودرو تا اونجا که می خوام برم پیاده 1.5 کیلومتر بیشتر راه نیست منم از پیاده روی ترسی ندارم و این مسافت برام بچه بازیه!. اگر از مترو ایران خودرو تاکسی داشته باشه که خوبه اگر نه بهتره که برم اونجا و اون دو قدم راه رو پیاده برم و برگردم دوباره مترو. از لحاظ اقتصادی بهتره تا برم میدان آزادی و از اونجا تاکسی بگیرم برم.
    هرروز رفتن من ازاون راه ..برو ازادی ..ازادی هم ماشین هست هرجای مخصوص میبرنت انقد به خودت سخت نگیر 2تومنه کرایش مزنشن بهت میگم اگاه باشی راحت ترین راه همینه شاه راه اصلیه

10. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به نظر منم بری آزادی فوقش 2 تومن هزینت میشه تا اونجا، مسیری هم که پیاده میخایی بری خطریه یه موقع میگیرن خفتت می کنن به ریسکش نمیرزه!

12. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •