تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: لپتاپ تا 4 میلیون و 900

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

14 لپتاپ تا 4 میلیون و 900

سلام من یک لپتاپ میخوام تا 4 میلیون و 900 هزار تومان برای برنامه نویسی و بازی سازی و بازی کردن خودم مدل هایزیر رو دیدم اگه نظری دارید بگید. ممنون

ایسوس
    ASUS FX553VD Core i7 12GB 1TB+256GB SSD 4GB Full HD Laptop (FX553VD - c)
    ایسر
    این مدل ایسر چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی توضیحات گفته شده پنل IPS نیست و صفحه نمایش نور کم، زوایای دید محدود معایبش هست خیلی فرق داره؟
    بعد این مدل هم هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی نقد نوشته عدم استفاده از پنل IPS ولی توی مشخصات نوشته نوع پنل: IPS! کدومش درسته؟ فرق این و مدل بالایی اینه که بالایی گرافیک 1050 TI هست اما پایینی 1050 به نظرتون اگه پنل پایینی IPS باشه پایینی با گرافیک 1050 میارزه یا بالایی با پنل TN و گرافیک 1050TI؟ کاربرد هم گفتم فعلا برنامه نویسی و بازی سازی و گاهی هم گیم! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

MSI PE60 7RD I7(7700)/16GB/1TB+128SSD/4G Laptop

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من یک لپتاپ میخوام تا 4 میلیون و 900 هزار تومان برای برنامه نویسی و بازی سازی و بازی کردن خودم مدل هایزیر رو دیدم اگه نظری دارید بگید. ممنون

ایسوس
    ASUS FX553VD Core i7 12GB 1TB+256GB SSD 4GB Full HD Laptop (FX553VD - c)
    ایسر
    این مدل ایسر چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی توضیحات گفته شده پنل IPS نیست و صفحه نمایش نور کم، زوایای دید محدود معایبش هست خیلی فرق داره؟
    بعد این مدل هم هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی نقد نوشته عدم استفاده از پنل IPS ولی توی مشخصات نوشته نوع پنل: IPS! کدومش درسته؟ فرق این و مدل بالایی اینه که بالایی گرافیک 1050 TI هست اما پایینی 1050 به نظرتون اگه پنل پایینی IPS باشه پایینی با گرافیک 1050 میارزه یا بالایی با پنل TN و گرافیک 1050TI؟ کاربرد هم گفتم فعلا برنامه نویسی و بازی سازی و گاهی هم گیم! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل ایسوس خیلی خوبه.

Sent from my ASUS using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •