تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشكل در بازى و اپليكيشن هاى قوى در Dell Inspiron N5110

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض مشكل در بازى و اپليكيشن هاى قوى در Dell Inspiron N5110

سلام دوستان خسته نباشيد
    لب تاپ dell inpiron N5110 با رم 8Gb هتگامى كه بازى ميخوام اجرا كنم سرعت بسيار بسيار كند هست و با وصل كردن شارژر سرعت بازى روان ميشه و همينطور بعد از ١٠ دقيقه بازى كردن و يا كار كردن با اپليكيشن هاى قوى فن خيلى صدا ميده و على رقم فنى كه زيرش گذاشتم براى خنك شدن ، بشدت داغ ميكنه و اتومات خاموش ميشه. ميشه راهنمايى كنيد مشكل از چيه و براى درست كردنش كجا بايد ببرمش

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من همین نوع لپ تاپ رو از حدود 4 یا 5 سال پیش دارم که متاسفانه علارغم داشتن یک سخت افزار قوی در زمان خودش ( و حتی همین الان ) هیچوقت نتونستم باهاش بازی کنم . حتی بازی battlefield play4free که یک بازی مربوط به 5 سال پیش هست رو هم به سختی و روی حداقل گرافیک اجرا میکرد و بسیار هم داغ میکرد.
    بنابراین داغ کردنش در هنگام بازی بنظر جزو خصوصیاتشه و کاریش نمیشه کرد ( مثل بقیه لپ تاپها). این که اتوماتیک خاموش میکنه شاید بدلیل جلوگیری از آسیب دیدن سخت افزار باشه. اما برای من تا الان پیش نیومده که اتوماتیک خاموش کنه.

شما برای اینکه مطمئن بشید لپ تاپتون سالمه فقط این دو تا مورد رو بررسی کنید چون بقیه این چیزهایی که گفتین برای لپ تاپ من هم صادقه .

1. خاموشی اتوماتیک
    2. مشکل داشتن با اپلیکیشن های قوی ( اگر منظورتون از "اپلیکیشن قوی" نرم افزارهایی هستن که مثل بازی ها از پردازش گرافیکی استفاده میکنن این مورد هم احتمالا طبیعیه )

برای تعمیرات بهتره به نمایندگی های رسمی شرکتی که گارانتی کرده مراجعه کنید. لپ تاپ من گارانتی زیگورات هست . احتمال داره مال شما هم همین باشه . زیرش رو نگاه کنید ببینید برچسب زیگورات چسبیده یا نه
    Last edited by ●●●FDR●●●; 21-07-2017 at 03:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •